Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kociccaaaa

Potrzebuje pilnej porady!!! zapomniałam tabletki a uprawiałam wczesniej sex!!

Polecane posty

Gość Kociccaaaa

Witam wszystkich! Prosze was o pilną odpowiedź. Biore tabletki Yasmin i w drugim tygodniu, zapomniałam o jednej tabletce i ziełama ją z 16 godzinnym opoźnieniem. A w dniu w ktorym miałam ją wziaść obyłam stosunek bez dodatkowego zabezpieczenia. Jakie jest prawdopodobnienstwo zajścia w ciąże? czy powinna wykupić tabletke 'po'??? Odpiszcie szybko prosze, bo czas ucieka :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga2
hej w 2 tygoniu nic ci nie bedzie wazne że ją wziełaś pozatym najgorzej jest zapomniec w 1 tyg ale niech ci sie jeszcze ktos wypowie na ten temat ja mysle że jest ok pozatym jak sie zapomni najlepiej wziąc jak najszybciej dwie ale to ci pisze w ulotce przeczytaj sobie ją dokladnie co w którym tygodniu powinnas zrobić pozdro buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga2
a jak sie czujes po tych tabletakach bo ja teraz zmnieniam na nie słyszałm ze rewelacja a co do twojego pytanie to nie jestem pewna i nie sugeruj sie zbytnio tym chyba najlepszy by był ginek w tej sytuacji odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociccaaaa
Pojechałam wczoraj wieczorem do ginekologa. Na początku powiedział mi że prawdopodobieńswo zajścia w ciąże jest, ale niewielkie. Była to jednak dość późna godzina i może chciał się mnie pozbyć.Jednak gdy powiedziałam mu jak sie nazywam (jest to znajomy mojej mamy) to nieco zmienił zdanie i przepisal mi tabletkę 'po', gdy go zapytałam co on zrobilby na moim miejscu, powiedział że radzi mi ją mimo wszystko przyjąć. A co do Yasmin to czuję sie po nich bdb, wcześniej stosowałam Diane i były pewne skutki uboczne (pęczniał mi brzuch). Ale to wszystko zależy chyba od organizmu, jednemu takie tabletki bardziej spasują innemu takie. Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga2
to dobrze ze udzilił ci porady jednak dobrze jest mieć znajomych pozatym ja tez brałm diane i miałm straszne migreny i wiem co to znaczy skutki uboczne bo prawie wszystkie bo diance miałam a teraz zobaczymy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę seks wirutalny, często korzystam z sexu przez telefon ze strony http://seksnumer.pl/brunetki.html ... trochę się wyluzuje i tylko dzięki sex telefonom jeszcze nie rozwiodłem się z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Jestem Ania, tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sextelefon.co.pl/7.html Będę dla ciebie niewinnym czerwonym aniołeczkiem, który wyssa w lesie z twojego k***ska smaczne nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
przypadku zapomnienia tabletki, zwłaszcza w pierwszych 7 dniach cyklu, oraz wtedy, gdy normalnie mogłaby wystąpić owulacja, zawsze dobrze jest przyjąć tabletkę "po." Jej przyjęcie jednak osłabia działanie innych pigułek antykoncepcyjnych.Możesz je dalej przyjmować, jednak do końca bieżącego opakowania stosuj dodatkowe zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×