Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość załamana .

POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY .

Polecane posty

Gość załamana .

Potrzebuję informacji na temat tabletki poronnej RU-486. Gdzie mogę ją dostać ? Ile może ona kosztować ? Jaka jest skuteczność ? Jakie jest zagrożenie ? I jak to działa ? Błagam ... w kilku zdaniach poproszę. To naprawdę ważne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana .
jeśli nie tę to może znacie jakąś inną ? lub jakiś inny sposób na tą straszną rzecz poza aborcją ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz ją kupić legalnie w Niemczech, na Białorusi, na Ukrainie i w Obwodzie Kaliningradzkim (Federacja Rosyjska). RU-486 jest tam sprzedawana pod nazwą Mifegyne. Spośród wszystkich krajów Unii Europejskiej, RU-486 jest zakazana tylko w Irlandii i Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna rzecz ? Możesz urodzić to dziecko i zostawić je w szpitalu, zrzekając się praw do niego. Trafi do adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komediant ma rację. Dla mnie tabletka poronna i aborcja to jedno i to samo. Pomyśl o tych, którzy pragną maleństwa a nie mogą mieć własnego. Na pewno chętnie zaadoptują Twoje. Tylko daj szansę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana .
tak. oczywiście .... tyle tylko, że ja nie mogę tego zrobić. i błagam nie prawcie mi morałów, że jestem zła i nie mam serca. już zbyt dużo osób tak właśnie mnie krytykowało :( nikt nie rozumie mojej sytuacji . ... poprostu nie mogę. a bardzo bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana .
ja rozumiem ... ale ciężko mi jest. tym bardziej że dziecko to nie jest owocem miłości .... a gwałtu. mówię szczerze bo potrzebuję naprawdę pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkaxpanika
u..... gorsza sprawa;/ ale na recepte przeciez sprzedaja tabletki 72 po to dlacego mowicie ze nielegalna???tym bardziej powinni ci sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biiip
72 po to nie jest aborcja, tylko niedopuszczenie do zagnieżdżenia zarodka - gdy już się zagnieździ, są to środki poronne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkaxpanika
a czym sie rozni 72 po a tabletka poronnea RU-486 o ktorej pisala autorka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikimasz
tabletka do 72h po stosunku, zagęszcza śluz w szyjce i nie dochodzi do zapłodnienia a tabletka RU jest tabletką poronną! Osobiście nie polecam tej metody,jeśli bardzo chcesz możesz ją kupić w aptece pod nazwą ARTHROTEC ale w większości jest na recepte, można ją dostać w aptekach ale takich małych, na pewno nie scieciówki. Lepiej, żeby kupił je facet, bo jak przyjdzie młoda dupa to mogą Ci nie sprzedać, farmaceuci nie są głupi, wiedzą do czego służy. Nie kupuj nic na necie bo wysyłają witaminki albo nic nie wysyłają. Dlazego nie polecam tej metody? hmm jak wiadomo stosuje sie ją dopochwowo, moja koleżanka włożyła 2, po godzine zaczeła się "akcja" sile bóle brzucha, zaczeła bardzo krwawić, zemdlała, zawieźli ją do szpitala i lekarze przy badaniu znaleźli w pochwie resztki tabletek, potraktowali ją jak kurwe, oczywiście udzielili jej pomocy ale jasno dawali jej do zrozumienia co o takich myślą. Innymi słowy, ta metoda jest zazwyczaj bolesna, często trzeba jechać na czyszczenie gdyż macica się cała nie opróżnia. Ja osobiście gdy musiałam dokonać wyboru, to zdecydowałam się na metodę próżniową. Aha no i nie korzystaj z ofert z gazet typu "bezbolesne przywracanie miesiączki" - oni oferują metodę właśnie tych tabletek, zwykle chcą 1300zł (za tabletki które kosztują 40zł) no i za to, że Ci je włożą i do domu. ostatecznie każdy może se to zrobić sam nie? a nie za 1300zł :/ w razie pytań służe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkaxpanika
to straszne.. eh.. wiem ze gwalt musi byc tragedia ale na pewno bym sie zglosila od razu po recepte, a w innych wypadkach to chyba lepiej sie zabezpieczac niz dla jednej chwili potem takie cyrki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana .
ale to nie są same początki ciąży . ja dowiedziałam się o tym całkiem niedawno i wychodzi mi przy obliczaniu że ciąża trwa już ok miesiąca. :(( pozbierać się nie mogę po tym wszystkim. a wiecie co jest najgorsze? :(( to, że ja mam dopiero 16 lat :(:(:(:(:(:( BŁAGAM .. POMOCY ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna sprawa
to naprawdę straszne co Ci się przytrafiło. Gwałt ... i w wyniku tego ciąża? najgorsze co może spotkać 16-nastoletnią dziewczynę :( chciałabym Ci jakoś pomóc ale nie bardzo wiem jak. Możesz być pewna tego, że bardzo Ci współczuję. Sama mam 17 lat i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. BIEDNA :(:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedzialna suka
hey. byłam w podobnej sytuacji. po gwałcie w ciąży tyle tylko, że wzięłam po tym "stosunku" tabletkę PORONNĄ która działa do 29 dni po. jest w polsce nielegalna więc jej napewno tu nie dostaniesz, zresztą kosztuje ona sporą sumę więc wiesz... pewnie ciężko 16latce w takim wieku z kasą. Powiem Ci szczerze ... zrobiłam to ale bardzo żałuję. bo wolałabym urodzić to dziecko. teraz sumienie nie daje mi spokoju. stąd mój nick. życzę Ci powodzenia. nie jestem pewna czy są takie tabletki w polsce dostępne które będą skuteczne po miesiącu ale trzeba mieć nadzieje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auriel
Czesc zagląda ktos tu jeszcze ? Nie sądziłam, ze bede zmuszona brac tą tabletkę, ale chce się dowiedziec jak to wszystko przebiega? Czy jestem w stanie zrobic to sama ? Ile czasu minie zeby wszystko wróciło do normalnego funkcjonowania? Nie mówie o psychice. Napiszcie mi prosze szczerze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna_co_zrozumie
Wejdź na stronę Women on Waves, tam poczytasz o tych tabletkach. To nieprawda, że stosuje się je tylko dopochwowo-można także przyjąć je doustnie-wówczas nikt się nie zorientuje, że poronienie nie było wywołane przez czynnik naturalny. Tabletki są sprzedawane jako preparaty wspomagajace stawy zawierają środek poronny- mizoprostol. Jeśli poszperasz w necie, znajdziesz osobę, która Ci je sprzeda. Wbrew pozorom łatwo je zdobyć. Ostrzeżenie: nawet przyjęcie tych tabletek nie zagwarantuje poronienia! Może dojść do krwawienia, ale ciążę można uratować. Może też się zdarzyć tak, że nie zadzieje się nic, a płód dozna uszkodzeń, więc może niestety dojść do tego, że nie poronisz i jeszcze będziesz zmuszona urodzić chore dziecko. Poza tym samo stosowanie jest nieprzyjemne, krwawienie straszne a wyrzuty sumienia- ogromne. Wiem, co mówię. Ale to Twoja decyzja, nie w mojej gestii jest tu moralizowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna_co_zrozumie
Wygląda to tak, że bierzesz tabletkę do ust, pod język, trzymasz ją tam aż do rozpuszczenia. Potem bierzesz drugą, trzecią, czwartą- 4 tabsy to standardowa dawka, wystarczy. Jest to nieprzyjemne, język i całe podniebienie szczypią i palą, tabletki są okropnie gorzkie. Po ich zażyciu wystarczy czekać... Najczęściej od kilku do kilkunastu godzin. U niektórych kobiet już niebawem występują silne bóle podbrzusza (skurcze macicy) i krwawienie, u innych dzieje się to wolniej, albo boli mniej, lub też nie występuje krwawienie. Nie można od razu jechać do szpitala, bo wówczas ciażę można jeszcze uratować, a przecież nie o to chodzi. Trzeba więc nieco odczekać, ale lepiej wtajemniczyć w ten plan zaufaną osobę, bo 1- może ona nam pomóc w razie omdlenia czy podczas wizyty w szpitalu 2- jest wsparciem psychicznym 3- musi być zaufana, tzn. taka, która nigdy nikomu op tym nie powie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna_co_zrozumie
Dodam jeszcze tylko, że wszystkie podane przeze mnie treści mają charakter wyłącznie informacyjny, a nie propagujący stosowanie mizoprostolu jako środka poronnego. Czasem wydaje się, że to jedyne wyjście, ale naprawdę- wyrzuty sumienia są ogromne, poza tym jest wiele skutków ubocznych- jak możliwość zachowania ciaży i urodzenia chorego dziecka, depresja, problemy z utrzymaniem ciaży w przyszłosci... No cóż, nie będę chyba oryginalna jeśli powiem starą prawdę- najlepiej dobrze si e zabezpieczać, a jesli już coś się wydarzy- wziać tabletkę 72h PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA OSZUST!! Nie kupujcie od gościa z tego numeru! 733856331 Miał być zestaw, a dostałam za ciężkie pieniądze 12 tabletek arthrotecu i jakaś kapsulke zamiast RU?! Macie rację. Większość tego typu ogłoszeń to ściema. Boże dziewczyny nie dajcie się nabierać, to wasze zdrowie i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola mama
hej chce się włączyć do tematu ponieważ jestem w 8 tc a nie mogę mieć dziecka potrzebuje tabletkiam już roczne dziecko które przez mojego chłopaka chcą mi zabrać bo ja pracowałam po porodzie prawie całymi dniami a on siedział przed komputerem w końcu to zgłosili musiałam zrezygnować z pracy a on nadal nie pracuje jeżeli urodze teraz dziecko to zabiorą mi jedno i drugie kocham syna i tego nie chce pieniądze tez nie jest mi łatwo ponieważ nie mogę pójść do pracy bo mój chłopak jest nieodpowiedzialny chce go zucic ale po wszystkim nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu tak dlugo czekalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ola mama! Jesli potrzebujesz pewnej pomocy, radze ci zglosic sie jak najszybciej do miedzynarodowej organizacji kobiecej o nazwie Women Help Women http://womenhelp.org/pl/ Nie tylko po konsultacji z lekarzem zaopatrza cie w odpowiednie srodki, ale tez odpowiedza na wszystkie pytania i beda z taba przed, w trakcie i po zabiegu. Kobietom w problematycznych sytuacjach gwarantuja pomoc prawie za darmo. Mozesz napisac do nich po polsku na adres info@womenhelp.org Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, sprzedam oryginalny arthrotec forte, przepisany przez lekarza. na dniach odbieram z apteki. więcej info na maila jason1981@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz moge pomoc ale pogadamy na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam cytotec 200 mg koszt 10tabletek 350 zl wysylka ze sprawdzeniem zawartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×