Odpowiedz na ten temat

powiekszony lewy jajnik

• misiuuu 2005.02.06 [21:50]
    co może to oznaczać ?? czy to objawy ciąży?
  • jajnikowa 2005.02.06 [21:54]
    a ile masz lat? to może być guz zwany rakiem.
  • misiuuu 2005.02.06 [21:56]
    mam 21 lat
  • Kałabanga 2005.02.06 [22:13]
    Za dużo seksu, oj za dużo.
  • misiuu 2005.02.07 [09:01]
    nikt nie wie ?
  • ja***** 2005.02.07 [09:08]
    MOŻE TO BYĆ OZNAKA OWULACJI, A LEWY JAJNIK JEST BARDZIEJ PRACOWITY. NIE WYOBRAŻAJ SOBIE ODRAZU CZARNYCH SCENARIUSZY. JAK JESTEŚ NIESPOKOJN ATO WYBIERZ SIĘ DO LEKARZA. POZDRAWIAM!
  • Czy on cię 2005.02.07 [09:09]
    boli. Czy masz biegunkę? Idź do lekarza. Wcześnie wykryty rak jajnika jest podobno uleczalny a później wykryty leczenie (chemia) paprze się bez końca. Zrób sobie marker ca125!
  • misiuuu 2005.02.07 [09:12]
    czasmi pobolewa ... koeżanka powiedziała mi że to może być ciąza .. czy mozna wykluczyć to ??
  • nie bój się 2005.02.07 [10:33]
    mnie tez pobolewał lewy ostatnio i tez myslalam ze to moze jakas wpadka ale okazalo sie ze mam okres i jak go dostalam to bol minal w jajniku
  • aneri 2005.07.20 [12:36]
    Ja chyba też mam problem z jajnikiem. Od jakiegoś czasu wyczuwam ręką kulkę wielkości orzecha włoskiego w miejscu lewego jajnika. Nie boli ale denerwuje mnie to. Czy może ktoś miał coś takiego?

• Gramofonka 2005.07.20 [12:43]
    MOJ TEZ JEST WIEKSZY LEWY>>>OD ZAWSZE>>>LEKARZ MOWL MI ZE TO NIC>>>>>
  • aneri 2005.07.20 [12:54]
    Gramofonka, jeżeli tak masz od zawsze to widocznie taka uroda. Ja mam tego orzecha od ponad miesiąca. Wiem że najlepiej pójść do ginekologa. Szkoda że tutaj nie wypowiada się jakiś fachowiec, np. ginekolog.

• bdpok sa 2005.07.20 [13:07]
    mnie tez pobolewa jajnik co prawda okres minal juz 3 dni temu a on wciaz mnie boli czy to moze byc ciaza ?? jak narazie innych objawow nie ma.smutas.gif

• bdpok sa 2005.07.20 [13:10]
    no i jeszcze czeste oddawanie moczu smutas.gif poradzcie !!!
  • lew kon ja 2005.07.20 [16:06]
    ja tez czesto oddaje mocz i tez pobolewa mnie lewy jajnik-ale czesciej przed okresem
  • aneri 2005.07.21 [18:23]
    No dobra, każdą coś boli. Właśnie to jest dziwne, że mnie nic nie boli a jest taka kulka wyczuwalna na lewym jajniku. Właśnie to mnie niepokoi. Nie było, a jest. Niech któraś mi coś odpowie. W poniedziałek idę do gina.(chyba).
    papa - ciągle czekam na odpowiedzi.

• o holera 2005.07.21 [18:29]
    ja tez tak miałam, tylko z prawej strony. Jakos po 2 tygodniach to zniklo, ale strasznie się bałam. smutas.gif
  • aneri 2005.07.21 [20:47]
    I nic nie robiłaś? Samo przeszło? Ja to już mam prawie 2 miesiące. A inne przypadłości (okres) w normie. Dziwactwo.

• Liu 2005.07.21 [23:35]
    a ja mialam (moze ciagle mam) powiekszony prawy jajnik, lekarz zrobil mi usg i potwierdzilo sie . Na poczatku przy zwyklym badaniu bral pod uwage, ze to moze pekajacy pecherzyk Graafa (przy owulacji) ale kilka dni pozniej zrobil mi usg i ciagle jajnik byl powiekszony. Powiedzial mi ze to moze byc mala torbiel, ale mam sie nie martwic bo jest malutka. Powiedzial ze dobrze ze przyszlam, bo im wczesniej cos sie ewentualnego wykryje tym lepiej. Przepisal mi tabletki (naturalny progesteron, kosztowaly okolo 15-20zl moze, niepamietam dokladnie) i kazal zazywac w drugiej fazie cyklu, wyliczyl od 16 dnia przez dziewiec dni. To samo mam powtorzyc w nastepnym cyklu i podobno wszystko ma wrocic do normy. A do lekarza poszlam bo pojawilo mi sie niewielkie plamienie okolo 19 dnia cyklu, co nigdy wczesniej sie nie zdarzalo, poczatkowo nic mnie nie bolalo, ale po badaniu usg faktycznie stwierdzilam ze od czasu do czasu cos tam czuje, taki malutki bol jakby.
    Pozdrawiam.

• Anoushka 2005.07.22 [17:18]
    Mam podobny problem, biegunki też mam, teraz to już całkiem się przeraziłam, ale u ginekologa byłam niedawno i żadnym rakiem mnie nie straszył. Mam iść jeszcze po okresie.
  • aneri 2005.07.24 [12:44]
    Jak się wali to się wali.
    Na jutro mam umówiona wizytę u ginekologa. Cudownie. A dzisiaj rano - okres. Ale pójdę i tak. Niech mi bez badania powie czy jest to powód do niepokoju. Może czegoś się dowiem. Napiszę po wizycie, czyli pod wieczór. Narka babki, trzymajcie się.

• aner 2005.07.25 [18:31]

• aneri 2005.07.25 [18:38]
    Cześc.
    Już wiem wszystko. Strach ma wielkie oczy. Zastanawiało mnie od początku, że niby macie podobne objawy, ale nie do końca. Was boli, a mnie nie. Ja wyczuwam zgrubienie ręką, a Wy o tym nie pisałyście. Otóż mój problem nie ma nic z jajnikami. To jest po prostu przepuklina. Muszę iść na konsultacje do chirurga, Właściwie to mam problem, bo to też schorzenie, które trzeba leczyć, ale tych torbieli czy innych jajnikowych chorób się bałam.
    Niestety to tak jest jak samemu ikreśla się chorobę i potem myśl co ja mam zrobić bo jestem chora na ......
    Trzeba po prostu pójść do lekarza, nawet ogólnego i on pokieruje co dalej.
    Do góry głowa dziewczyny. Pa pa. Piszcie dalej.

• gość 2013.08.12 [18:36]
    Hej dziewczyny oczko.gif
    Ja mam cos podobnego mam taka mała kulkę wyczuwalna na zewnątrz w okolicy prawego jajnika tez mnie nie boli chyba ,że nacisne na niego to wtedy troche boje sie bo nie wiem co to ;(
  • gość 2013.09.17 [11:02]
    To może być torbiel. Mam to samosmutas.gif
  • gość 2016.03.18 [10:13]
    Czesc. Ja poszlam do gina bo mialam okres przez 11 dni a potem plamilam. Podejrzewal ze to mięsniaki. Na usg mialam czekac ponad miesiac wiec poszlam prywatnie. Lekarz stwierdzil ze jestem za mloda na miesniaki i twierdzil ze to co innego (mam 21 lat).Okazalo sie ze mam powiekszony lewy jajnik o prawie 4 cm a powodem tego jest brak owulacji z tego jajnika. Pecherzyk nie pekl i nie uwolnil komorki jajowej. Teraz czekam na wizyte i zobaczymy co dalej. Trzymajcie sie.
  • gość 2017.09.12 [03:40]
    Hej dziewczyny mnie nic nie boli ani nie czuje niczego reka.. Czuje jedynie jakby jajnik urosl nie wygodnie mi w tych partiach ciala ale nic nie boli.. Tak daje w kosc ze nie moge spac.. Dodam ze mam tez cyste bartoliniego z lewej strony moze to miala ktoras taki problem?
  • gość 2017.09.12 [22:02]
    ja na powiększony jajnik, dostałam antykoncepcję, bo co sie okazało,że mam torbiel usmiech.gif Odkąd biorę pigułki vines to nie mam go powiększony.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...