Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powracający problem...

Polecane posty

Gość gość

Witam kobietki.Chciałabym się dowiedzieć czy też któraś z Was ma powracajace zapalenia pochwy?Bo ja już nie mam siły co chwile to wraca,skąd to się bierze nie mam pojęcia dbam o siebie,już nawet zrezygnowałam z seksu a ciągle mnie to dopada.Dziś znowu do gina mam dość:(Jak z tym sobie radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadżerki nie masz? A może to z nadmiernej higieny? A wymaz miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób wymaz z pochwy, gardła i o***tu. Może leczysz infekcje tylko w jednym układzie, często grzybica w układzie pokarmowym powoduje nawroty infekcji pochwy. Zacznij zażywać provag, doustne kapsułki zakwaszają pochwę i układ pokarmowy, kwaśne pH uniemożliwia rozwój patogenów. Całą ciążę stosowałam ten probiotyk i problemów intymnych w tym czasie nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny,zobaczę co mi powie dzisiaj gin.Nadżerki nie mam,badania mi robili.A provag kupię.Najgorzej mnie dobijaja te plamienia,o częstej wizycie w toalecie nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś robione badania i jak wyniki?? Zwrócić uwagę na swoją dietę, w której powinnaś ograniczyć cukry, noś tylko bawełnianą bieliznę, stosuj probiotyki, oprócz doustnego provagu zastosuj dopochwowy lactovaginal. Pisałaś że zrezygnowałaś z seksu, myślę że powinnaś również poprosić o leczenie dla chłopaka, abyście się wzajemnie nie zarażali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ten provag można brać jeśli bierze się tabsy antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Tak, provag można stosowac wraz z tabletkami, to po prostu probiotyk więc nie koliduje z działaniem hormonów. A jak zaczyna cos sie dziać typu swedzenie czy pieczenie pochwy to przez pare dni zakładaj na noc Lactovaginal, on szybko odbudowuje florę, działa w miejscu gdzie rozwijają sie ewent. patogeny wypierając je. Mnie on zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, moja koleżanka zażywała go przy tabletkach antykoncepcyjnych, ponieważ miała nawracające infekcje. Przy tabletkach warto zadbać o serce i wątrobę dlatego ja osłonowo stosuje harmonellę. Kapsułki nie są drogie, dobrze się po nich czuje i co najważniejsze wyniki prób wątrobowych znacznie mi się poprawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłaś wymaz z pochwy?? Może masz nie doleczoną infekcję. Oprócz globulek, maści przepisanych od ginekologa zastosuj probiotyk zarówno doustny i dopochwowy np. lactovaginal, jest to konieczne aby odbudować mikroflorę - to ona stanowi naturalną barierę ochronna przed patogenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie powodem nawracających infekcji była suchość pochwy. Po każdym stosunku miałam otarcia i podrażnienia, co w konsekwencji kończyło się kolejną infekcją. Dopiero po kuracji hydrovagiem w końcu pozbyłam się problemu. Globulki z hialuronianem sodu i kwasem mlekowym nawilżają oraz zakwaszają pochwę. Mają kształt dopasowany do kobiecego ciała, dlatego łatwo się je zakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×