Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pozytywny test ciążowy 6 tygodni po poronieniu.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Pisze bo zaczęłam sie bardzo niepokoić, 29.03.15r poroniłam w 9tc. Lekarz stwierdził sie obejdzie sie bez łyżeczkowania bo poziom hcg w ciągu 10 godzin spadł zw 174,1 mlU/ml na 76,5 mlU/ml. I macica sama sobie poradzi z wyczyszczeniem. Minęło prawie 6 tygodni od poronienia a okresu jak nie było tak nie ma. Na wypisie ze szpitala napisali ze bylo to poronienie samoistne kompletne. 3 dni temu zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny. dodam ze 16 dni po poronieniu pierwszy raz współżyłam ale czytałam ze niemożliwe jest tak szybkie zajście w ciążę. Martwię sie ponieważ powiększyły mi sie piersi i bolą a tego odczuwam coraz silniejsze bóle macicy (parę razy na godzinę). Czy możliwe jest aby hcg tak długo otrzymało się w moczu ?? (robiłam test domowy z wrażliwością 10mlU/ml ). Czy któraś z Was miała podobna sytuację ? z góry dziękuj***ardzo za pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po takim czasie beta już dawno spadłaby do 0. Skoro współżyłaś to widocznie zaszłaś w ciążę znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Hej ja poronilam na poczatku grudnia ubieglego roku a w styczniu juz bylam w ciazy. Wiec wszystko mozliwe. I tez poronilam samoistnie tylko ze w 5 tc. Najlepiej idz na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Tak szybko po poronieniu mozna zajsc w ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie///poronienie nie ma sie nic wspolnego z ponownym zajsciem w ciaze..pewne jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
tam mozna i ja jestem tym przykladem. w grudniu poronilam a w styczniu mialam juz ostatnia miesiaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×