Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nisia555

prawdopodobieństwo ciąży!!!

Polecane posty

Gość nisia555

Cześć! Około 8 dni temu kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Przed wytryskiem co prawda wyciągnął ale wiem że wcześniej mogły znaleźć się takk plemniki. Z obserwacji śluzu os paru miesięcy było już wtedy po owulacji parę dni. Jest dzisiaj 8 dzień po stosunku mam mleczny śluz oraz metaliczny posmak w ustach. Dodam że za 4 dni powinnam dostać okres. Przeczytałam że można zrobić domowy test ciążowy. Mianowicie siusiamy do pojemniczka dodajemy dwie łyżki sody jeśli się pieni to jest ciąża jeśli nie to nie ma. U mnie się zapienilo bardzo mocno... powiedzcie co o tym myślicie. Czy jest ryzyko ciąży? Nie chcę dopuszczać tej myśli do siebie ale coraz bardziej się stresuje. Muszę przestać bo jeszcze przed stres okresy nie dostanę. Pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby sie przekonać czy jest ciąża robi się test ciążowy a nie kombinuje z sodą. A po drugie skoro twierdzisz że było po owulacji to jaka ciąża? Poza tym skoro sie nie zabezpieczacie to chyba liczycie się z tym że moze być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisia555
Jeszcze za wcześnie na test jeszcze 10 dni nie minęło. Chłopak jest bezpłodny.. ma w spermie martwe plemniki. A coo jeśli jakkos jeden skurczybyk żywy był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jaka ciąża -na boga? jeden żywy plemnik nie da rady zapłodnić. weź się kobieto opanuj! To nawet przy in-vitro wymagana jest odpowiednia liczba plemników do zapłodnienia a ty myslisz że zajdziesz naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisia555
Tylko coraz bardziej mnie męczy to że on to powiedział specjalnie bo bardzo niee chciał kochać się z prezerwatywa. Mówi ze niee wyobraża sobie seksu z gumką. Ze jest to kolosalna różnica w odczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borze wielki i szumiący czy ty siebie słyszysz? Facet ci wciska pierwszy lepszy kit bo nie lubi gumek a ty to łykasz jak pelikan?! Taka jesteś naiwna? skoro tak to ciąża możliwa -jeśli nie określiłaś prawidłowo momentu owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisia555
Była wyższa temperatura, dużo śluzu naprawdę dużo!! I ból podbrzusza. Mam bolesne jajeczkowanie paani ginekolog to potwierdziła bo byłam zaniepokojona bólem podbrzusza. Tydzień po tym było dopiero współżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozpaczaj ,jest 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli było po owulacji to nie ma możliwości zajścia w ciążę. Ale owulacja może się przesunąć, więc w przyszłości potwierdzaj sobie czymś swoje interpretacje. Może to być np tester na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tester na ślinę? serio? niby jak można wyznaczyć dni płodne na podstawie śliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tą śliną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są specjalne testery dni płodnych i niepłodnych na ślinę np Afrodyta. Działają na zasadzie minimikroskopu. Pod wpływem hormonu lh odpowiadającego za owulację sole mineralne zawarte w ślinie się krystalizują i widać to w powiększeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje się to ciekawe. Pewnie się na niego zdecyduję, bo z tego co widziałam nie jest to drogie urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas swoich badań Ian Stevenson - doktor psychiatrii, parapsycholog i biochemik przebadał około 3 tys. dzieci w wieku ok. 4 lat, które opowiadały mu o swoich POPRZEDNICH ŻYCIACH. Umiały opisać , rodzinę i mieszkanie ze szczegółami, to wszystko nie zostało opowiedziane pod hipnozą, pod hipnozą parę osób mówiło płynnie w obcych wcześniej sobie językach, przykładowo staro-francuskim. Skoro życie człowieka zaczyna się wcześniej niż w chwili poczęcia, to nie można zabijać dzieci w prenatalnej fazie ich rozwoju, dlatego że na prawdę są to ludzie. Nie można ich usuwać nawet jeżeli mają nieuleczalną chorobę, ich życie zagraża zdrowiu matki lub są dziećmi gwałciciela, dlatego że w tym przypadku one dostają najcięższą karę - śmierć, "Ofiary i zwycięzcy" (z 2005r.) to książka w której zebrano relacje 164 ludzi i one pokazują, że żadna z tych osób nie żałuje, że urodziła dziecko gwałciciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej słuchajcie jestem nowa a mianowicie okres mam w miarę regularny (1.01-8.01, 1.02-10.02, i tu mega długa przerwa 23.05-28.05 (okres wywolywany), 16.06-19.06, 19.07-28.07, 23.08-31.0 zbytnio nie staramy się o dziecko ale jeśli by było to super przytulanko było 2.3.6.7.10.23.24.25. Okres mi się spóźnia testy wychodzą negatywnie czy jest jakaś szansa?? Podejrzewają u mnie pcos dodam tylko że przez 3 lata brałam pigułki ale odstawiłam w listopadzie w tamtym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do PCOS? Nie poddawaj się można to leczyć! Ostatnio napotkałam się na skuteczny suplement diety Inofem , który wspomaga utrzymanie fizjologicznej równowagi hormonalnej u kobiet. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji to wejdź i przeczytaj tutaj : http://www.inofem.pl/jak-leczyc-pcos/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×