Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rafal93

Prezerwatywa, a ciąża

Polecane posty

Gość Rafal93

Cześć. Od kilku miesięcy uprawiamy sex z moją dziewczyną, zabezpieczając się prezerwatywami Durex - różnego rodzaju. Chciałbym się tutaj zapytać was czy jest możliwość zajścia w ciąże przy zabezpieczaniu się samymi prezerwatywami? Sprawa polega na tym, że ani razu nie pękła nam gumka, czasami zsunęła się z penisa (nie do końca, zazwyczaj tak do połowy), kiedy wyjmowałem by zmienić pozycję. Wytrysk zawsze był w prezerwatywie, poza pochwą. Po stosunku zawsze sprawdzałem szczelność gumki czy nic nie wycieka, obawiałem się, że może skoro wytrysk był na zewnątrz to preejekulat mógł sie wydostac, jednak zawsze były szczelne. Od kilku dni dziewczyna strasznie przeżywa, że jest w ciąży, mówi, że ma symptomy wczesnej ciąży i strasznie się tym denerwuje. W dodatku spóźnia jej się okres o 2 czy 3 dni. Powiedzcie, czy to na prawdę możliwe, że mimo nie pęknięcia gumki i wytrysku na zewnątrz zajść w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna ma urojenia. Nie jest to mozliwe. Czlowieku myslisz ze tak latwo jest zajsc w ciaze?? Ja przy regularnycj stosunkach, owulacji poswiadczonej monitorigiem, ladnym endometrium, wysokim amh nie moge zajsc w ciaze. Moj maz badal nasienie i jest ok. Ciaza w prezerwatywie nie jest mozliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Jest to niemożliwe. Sama zaszłam w ciążę dopiero po ponad roku uprawiania seksu bez żadnego zabezpieczania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecka, jak się nie znacie to się nie bierzcie za sex :) do książek, a dopiero później się za to zabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie miales wytysku wewnatrz to jak niby ma byc w ciazy???? A okres sie moze spozniac z roznych powodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Powiedz dziewczynie że: opóźnienie okresu o mniej niż tydzień nie świadczy o ciąży.Że jak będzie się stresować, to wmówi sobie ciążę (są takie przypadki ciąży rzekomej, kiedy kobieta ma wszelkie objawy, brak okresu itd. tylko nie rodzi się dziecko).Że przy prezerwatywie jest tylko 2% szans na zapłodnienie.I kup jej test ciążowy.Negatywny wynik ją uspokoi.Mój mąż często tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadz jej głębiej i wszystko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×