Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkwiatuszeekk

prezerwatywy Skyn i poczuj wszystko

Polecane posty

Gość kkwiatuszeekk

Witam właśnie zakończyłam kampanie prezerwatyw Skyn czy ktoś może z was testował i ma jakieś opinie? jezlei ktoś jest zainteresowany o to moja opinia - Po pierwsze są bez lateksowe i na prawdę nie czuć zapachu jak przy lateksowych, po drugie dosłownie czuć wszystko hasła reklamowe nie są przesadzone potwierdziło to wiele osób , czuć bezpieczeństwo a przede wszystkim są warte swojej ceny opakowanie 3 sztuk to cena od 11-14 zł dostępność nie tylko w dobrych sklepach drogeriach ale również i wkioskach ładne czarno żółte opakowanie dyskretne Polecam a jakie sa wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pęknie to nie poczujesz a wtedy aborcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To reklama szyby do pocałunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaco1l1l  o2 pl
Witam Używałem Skyn - ja zawsze czuję, że mam na sobie gumkę, nawet te. Używałem już różnych, tych tanich jak i tych droższych, niestety ja zawsze czuję. Reklama nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak je czuć. Dla mnie bardziej komfortowy jest kapturek naszyjkowy. Używam femcapu. Podczas stosunku jest niewyczuwalny, a też jest to metoda mechaniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ze skutecznością tego kapturka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam go od prawie roku i jest ok. do kapturka używam contrageku, zelu plemnikobojczego. Raczej nie wróce do prezerwatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×