Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daga21

problem

Polecane posty

Hej dziewczyny!!! pewnie co poniektore z was jak zobacza moj nick to stwierdza ze to znowu ona. Tak wlasciwie to ja ufam tabletka. Ale martwi mnie jeden fakt. Przy poprzednim opakowaniu, jednego dnia wymiotowalam, a wlasciwie to w nocy.Zawsze biore tabletki o 20 tak chyba bylo tez tamtym razem bo bylam z moim chlopakiem a gdy jestem z nim to najwieksze opoznienia w przyjeciu tabletki to byla godzina. No i nie pamietam czy wymioty byly w pierwszym tygodniu opakowania czy w siedmiodniowej przerwie. Boje sie ze moge byc w ciazy. Powiedzcie mi jakie jest prawdopodobienstwo. Biore teraz drugie opakowanie Stediril i bola mnie strasznie sutki. Wogole tabletki biore juz 4 miesiac, dwa pierwsze opakowania to byl Microgynon. No ale wracajac do watku. Przez pierwsze opakowanie Stedirilu bolalo mnie podbrzusze, no i byly te wymioty niewielkie w siedmiodniowej przerwie lub w pierwszym tygodniu. W drugim tygodniu w czwartek kochalismy sie z moim chlopakiem, a w trzecim tygodniu terz w czwartek bolam mnie tak strasznie brzuch jakbym juz miala okres. Wiec kupilam test i zrobilam go w siedmiodniowej przerwie, jakies 12 dni po tym czwartku kiedy sie kochalismy, wyszedl negatywny. Mialm wtedy tez 1 dzien krwawienia. Pozniewaz wyszedl negatywny zaczelam kolejne opakowanie. no i tak pod koniec pierwszego tygodnia tego opakowania zaczely mnie bolec sutki. Teraz jest 2 tydzien i nadal mnie bola. Dodam ,ze przy drugim opakowaniu Microgynon mialam to samo, tzn tez bolaly mnie sutki. Ide jutro do ginekologa, jak myslicie moge byc w ciazy? I czy ginekolog moze ja juz wykryc? Wogole zastanawiam sie czy nie wrocic do tabletek Microgynon poniewaz przy nich nie mialm buli brzucha. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiutrewq
Skoro masz normalne krwawienia, a w dodatku robilas test to chyba w ciazy nie jestes. Nie panikuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz moze stwierdzic czy jestes w ciazy po 2 tyg od terminu spodziewanego okresu a co do bolacych sutkow to mnie bolaly 2 tyg przed okresem (harmonet - pierwsze opakowanie, teraz zaczelam 2gie wiec poczekamy zobaczymy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie nie chce czytać
tych twoich wypocin, streszczaj sie trochę jak juz topik zakładasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
Czesc. Ja tez bralam Microgynon i tez mnie bolaly sutki:) Ale fajnie z niejstem sama. Nie przejmuj sie . Nie jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze jesteś w ciąży
bobaski są takie koffane i zajefane szególnie jak zrobia koffaną kupkę w pielooshki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
Haha. Ale śmieszne z tą ciążą. Normalnie boki zrywać. P.S. Mi na bolące sutki ginekolog poradzila Mastodynon (lek homeopatyczny) i pomogło. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×