Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem w życiu intymnym

Polecane posty

Gość gość

Mam pewien problem, ponieważ nie odczuwam ŻADNEJ przyjemności z seksu. Kiedy jestem podniecona i robi mi placówkę jest fajnie,ale kiedy innym razem dochodzi do kulminacji nic nie czuję.. Dodatkowo moją grą wstępna może trwać z 5 min, bo kiedy trwa dłużej moje myśli są gdzie indziej i robię się''sucha''. Głupio mi o tym rozmawiać, bo niby dużo kobiet ma ten problem, ale glupio mi rozmawiać nt seksu.. Nie mam się w sumie kogo poradzić, koleżanka ciągle mówi to samo (ale krępuje się) mamy to już w ogóle (nie rozmawiam z nią na te tematy). Myślałam,żeby pójść do seksuologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To temat tabu dla rodziców,a przez to dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet ginekolog mnie wyjaśmial,ze w wieku 20lat uprawiam tak rzadko seks. Myślałam o tym,żeby zmienić sposób anty. Może to coś pomoże.Zamiast gumek np. krążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój facet cię nie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty na pewno wiesz co mnie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kropelka ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha zamiast się czegoś dowiedzieć, czytam idiotyczne komentarze. #idioci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Zmień tabletki, bo libido spadło Ci do zera. Zgłoś to ginekologowi. Poza tym jesli męczy Cie suchość pochwy przelecz sie sama globulkami Hydrovag, przywracaja intymne nawilżenie, po nich nie dochodzi tez do otarc po seksie. Przy stosowaniu tabletek anty to częsty problem zarówno z libido jak i suchości pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tylko gumek i myślę,że w tym może być problem. Ginekolog to się ze mnie śmiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumki raczej nie przysparzają przyjemności żadnemu z partnerów ale wątpię żeby zmiana ich na jakikolwiek hormonalny środek pomogła. Ja mam teraz ten sam problem od 2 miesięcy. Tyle że jestem w ciąży. Na początku ciązy seks był duzo lepszy niz przed ciążą a teraz po prostu kompletna klapa. Orgazmów prawie nie ma a jak sa, to takie jakby ich nie było. Mąż tez mi się załamuje, bo tez go nie bawi jak nie mam z tego przyjemności. Żadne nawilżacze nie pomagają, długa gra wstępna tez nie. Czekam tylko do końca ciązy moze samo przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też czekam z nadzieją aż samo przejdzie, a teraz polegamy na innym zbliżeniu jakim jest po prostu przytulenie. Uważam, że jest to trochę ważniejsze niż seks, bo on jest głównie przyjemnością, a przez to co się dzieje teraz nie lubię go (w sumie od początku nie lubiłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie ofiaro nawet koza wybzyka, jestem pewna,że sprawdzales i z pewnością było Ci miloo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wypowiadaj się, jak nie masz nic wartościowego do potwiedzenia, co za przyglup idź się ****aj z muslinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto zastanowic sie co jest przyczyna twojego problemu, a moze ich byc wiele, ja sama mialam tak przez problemy z nawilzeniem pochwy, bylam zbyt sucha, przez co bylo malo przyjemnie, po kuracji globulkami o wlasciwosciach nawilzajacych pochwy problem minal! stosowalam Hydrovag, szybko, bo w 7 dni mi pomogl, poczytaj sobie o jego wlasciwosciachhttp://www.hydrovag.pl/O_produkcie/Co_to_jest_HydroVagr i moze warto zebys tez sprobowala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób badania hormonalne, hormony tarczycy, tsh i hormony płciowe. Przed stosunkiem możesz wspomagać się provag żelem, który dobrze nawilża i ułatwia zbliżenie. Mi nie raz ten żel w różnych sytuacjach pomagał, np. jak karmiłam synka piersią i maiłam problem z suchością pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×