Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kathryn

problem z oddaniem moczu

Polecane posty

witam kilka dni temu odbylam stosunek po dosc dlugiej abstynencji :) od tamtej pory nie moge oddac moczu, piecze mnie pochwa, nie oddaje moczu juz drugi dzien, zaczynaja bolec mnie nerki... pochwa tak mnie piecze przy sikaniu ze na samą mysl ze musze sie wysikac prawie mdleje... wargi sromowe sa spuchniete i pieką bol momentami jest nie do opisania.. smaruje sie kremem lacibios femina i nic... czy ktoras z was tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja dobrze zrozumiałam -już drugi dzień się nie możesz wysikać? W ogóle nie oddajesz moczu? Na co czekasz -BIEGIEM do lekarza albo na SOR!!!!!! To nie są żarty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sikam ale troche i na sile bo tak mnie boli, wizyte u lekarza mam dopiero jutro... i to u lekarza pierwszego kontaktu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złapałaś infekcję -układu moczowego i płciowego. Wygląda na to że partner ci to sprzedał. A może idź na SOR albo do ambulatorium już dziś bo to poważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zadne masci ani tabletki nie pomogą? biore urofuraginum i stosuje krem lacibios femina od wczoraj ale nie widze zadnych efektow, z kazdym dniem jest wrecz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastosowalam dzis rowniez masc clotrimazolum ale nie zauwazylam poprawy, chyba nawet bardziej mnie po niej piecze.. bol jest momentami tak silny ze nie moge nawet usiąść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomoże. Dziwię się że tyle czasu zwlekasz z wizytą u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj że uro furaginum bierze się zawsze z witamina C 3x2 furaginum i 3x2 witamina C w tym samym czasie samo uro nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na pogotowiu dostalam tylko zastrzyki ketonal i nospe a i tak mimo tych zastrzykow piecze mnie niesamowicie jak sikam... w sumie co mają zastrzyki przeciwbolowe do pieczenia.... nic. pojade jutro do ginekologa bo to jakis zart, na pogotowiu nawet nie zajrzelii mi tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceidth
Dziwne, że na pogotowiu nie zrobili Ci żadnych badań, ja jak kiedyś miałam bóle w okolicach nerek to mnie przebadali na wszystkie strony, krew mocz i w ogóle. I się okazało, że to było zapalenie układu moczowego i dostałam antybiotyk. Dosyć często łapie infekcje, ale do tej pory przy przeziębieniach pęcherza to akurat urofuraginum działało mi super. Skoro jednak mówisz, że Tobie nic nie pomaga, to znaczy, że dzieje się coś poważniejszego. Dobijaj się jak najszybciej do lekarza, najlepiej drzwiami i oknami ;) Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i współczuję, domyślam się jak musisz cierpieć bez tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis u ginekologa stwierdzil jakąś infekcję, przepisał mi maść triderm do stosowania 2x dziennie i globulki na noc gyno pevaryl, mam nadzieję że pomoże :( dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×