Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malawania

Problem z okresem

Polecane posty

Witam Drogie Panie prosze o pomoc, mam pewien problem jakies pol roku temu zaczelam przyjmlwac tabletki anty i niedoswiadczona stosowalam je w caly swiat no i skutkiem tego jest ze testy ciazowe wychodza pozytywnie a ciazy nie ma bo bym juz byla 5 miesiac, bylam u gin i kazal mi je odstawic pierwszy okres po odstawieniu dostalam po 3 tyg i nastepny juz w normie i tu znow zaczelam lykac tylko ze inne tabsy i juz rozwanie, no i w 7 dniowej przerwie nie wystapilo krwawienie i strasznie zle sie czulam przy nich i decyzja ze znow odstawiam, w miedzy czasie mialam maly incydent z prezerwatywa podczas stosunku i prawie 3 tyg po tym incydencie w obawie przed ciaza poszlam do gin ktory po badaniu ginekologicznym i USG ze wzzystko jest oki i trzeba spokojnie czekac na okres I tu moje pytanie czy mogl sie pomylic ? A zdaje sobie tez sprawe ze mam ladnie rozregulowana gospodarke hormonalna przez to lykanie i odstawianie ze testy wychodza pozytywnie Dzisiaj mija tydzien jak powinnam dostac @ a tu nic Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lekarz wyjasnił pozytywne testy? Robiłaś betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz testy wyjasnial zlym przyjmowaniem tabletek, skierowal mnie na badania hormonalne z ktorych wyszlo ze wszystko jest w caly swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bety nie robilam wtedy, no ale skoro testy wychodza pozytywnie to i w krwi napewno jest tez ten hormon A i teraz bedac na badaniu to 3 tyg po stosunku to by stwierdzil nawet po badaniu ginekologicznym podejzenie ciazy a i chyba na usg mogl by cos zobaczyc prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie o innych przypadkach pozytywnych testów poza ciąża. To nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem ze nie jest normalne ale chodzi o to ze wtedy nie bylam w ciazy a testy tak wychodzily, pozniej mialam normalnie okres ale teraz sie troche martwie, czy lekarz mogl czegos nie zauwazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież c***iszę żebyś poczytała o przyczynach fałszywie pozytywnych testów. Są różne tego powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malawania
No czytałam i żadne z nich mi nie pasuje, ale teraz bardziej się skupiam na tym czy lekarz mógł czegoś nie zauważyć podczas badania, na tym etapie to już zmiany w narządach by były prawda? I czy jak mam tak rozregulowana gospodarkę hormonalna to brak okresu powinien dziwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie.Po odstawieniu lub przy nieprawidłowym braniu pigułek brak okresu nie powinien dziwić.Mogą natomiast dziwić pozytywne testy ciążowe przy braku ciąży.Na początek wykonaj test beta-hcg z krwi, żeby już ostatecznie tę ciążę wykluczyć.A potem idź do endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×