Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgorzaataa

Problem z upławami

Polecane posty

Gość malgorzaataa

Mam pewien problem natury intymnej, mianowicie od jakiegoś czasu (miesiąc, może półtora) obserwuje u siebie obfite (większe niż przed tym) wydzielanie śluzu z pochwy. Jest on przezroczysty i nie ma nieprzyjemnego zapachu. Zasycha on na bieliźnie i zostawia takie same ślady jak ten w okresie płodnym. Do tej pory zauważyłam zwiększone wydzielanie śluzu tylko w dniach płodnych, w pozostałych fazach cyklu było go mniej, a teraz przez cały cykl jest go dużo. Poza tym nie odczuwam żadnych innych dolegliwości. Mam 21 lat, jestem kobietą aktywną seksualnie i nigdy nie cierpiałam na żadne dolegliwości intymne. Dbam o higienę, myje się płynem do higieny intymnej. Czy według was mogą być to upławy świadczące o jakieś chorobie? Czy są jakieś leki (bez recepty), które mogą mi pomóc? Umówiłam się do ginekologa dopiero na 28 sierpnia i trochę martwi mnie ten stan rzeczy i stąd moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie.Upławy mają dziwny kolor (szarawy, zielony...)zapach lub/i powodują świąd, pieczenie itp.To, co opisujesz, to fizjologiczna wydzielina-płodna i niepłodna.W niektórych cyklach może być jej więcej niż w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś zaraził cię grzybkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Raczej wątpię.Upławy grzybiczne mają charakterystyczny zapach ("grzybni") i z reguły wywołują silny świąd i pieczenie.Ale oczywiście wszystko jest możliwe.Można to złapać nawet przez wspólne ręczniki.Może spróbuj przez kilka dni używać profilaktycznie globulek dopochwowych (np.lactovaginal) i jakiegoś żelu do mycia z kwasem mlekowym.To nigdy nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×