Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmadzia

problemy z miesiaczka

Polecane posty

Gość gośćmadzia

Witam. Mam prośbę o radę. Przez lata brałam tabletki antykoncepcyjne odstawiłam od razu ciąża zdrowy syn. Później znów tabletki które niestety zaczęły bardzo źle na mnie wpływać byłam bardzo nerwowa ciągle zła itp. Lekarza poinformowalam że bede chciała więcej dzieci ale i tak zalecił spiralę miedziana. Jak się okazało było ok a ja bez ciągłych nerwów i z normalnym cyklem zapragnęłam dziecka szybciej niż myslalm i już po 4 mieisacach spirala wyjęta. Oczywiście nie jest pięknie i już 4 cykl starań ale nieotym. Okazuje się ze mam miesiączki w różnych odstępach raz 27 dni raz 31 i są wyjątkowe... Dla mnie dziwne np dziś mam okres po 31 dniach i mogłabym od rana mieć jedną wkładkę coś poleciało rano potem troszeczka na składce mogę wziąść prysznic iść do toalety i nawet kropelka nie spadnie tylko na papierze odrobinka jakbym sobie nos otarla. I pyranie. Bo normalne to nie jest czy ginekolog może coś na to poradzić czytałam gdzieś ze tak skąpe miesiączki mogą świadczyć o problemach z hormonami a tym samym plodnoscia. Chcę zapisać się prywatnie do ginekologa może powinnam wybrać specjalistę w jakiejś dziedzinie albo zrobić wcześniej badania? Jakieś porady? Nie pójdę do lekarza do którego normalnie chodzę bo to państwowi a zależy mi na raczej szybkiej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 4 miesiace chciałaś się bezpiecznie ruchoać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na 4 miesiące chciałam się bezpiecznie ********** Wiedzialm że kiedyś będę chciała kolejne dziecko ale raczej za 2-3 lata. Hormony które brałam odebrały mi ochotę na maciezynstwo gdy ostawilam je okazało się że chcemy mieć dziecko nie za 3 lata a już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na każdym forum muszą znaleźć się unijni które wrzuca tekst o ******iu.... Ktoś o swoich problemach a oni o jednym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×