Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jestem TuNowa 25

Prolaktyna ??? Prosze o pomoc :)

Polecane posty

Gość Jestem TuNowa 25

Witajcie dziewczyny :) Jestem tu nowa tzn czesto tu zagladam ale nie pisalam wczesniej. Moj problem jest nastepujacy podejzewam ze mam podwyzszona prolaktyne, jestem teraz za granica i nie mam mozliwosci pojsc do lekarza chwiolowo. przez kilka miesiecy mialam problem z @ ale teraz wszystko sie uregulowalo samo bez zadnych tabletek, zaczal wystepowac sluz plodny, bole okoloowulacyjne, skoki temperature itd.Dzis zaobserwowalam u siebie bardzo plodny sluz tj.bardzo rozciagliwy, przezroczysty i jest go duzo i ogolnie mokro:0 A wczoraj bol jednego jajnika . Wszystko wskazuje na owulacje. Tyle ze w tym sluzie zaobserwowalam jakby taka nitke krwi i troszke brudzacy sluz na brazowo. Moje pytanie jest takie czy jesli mialam podwyzszona prolaktyne ( mialam wtedy duzo stresow zaczelo sie wszystko od smierci bliskiej mi osoby, zaobserwowalam nawet taka wydzieline przezroczysta z piersi , przytylam wtedy i wogole ale teraz wszystko wrocilo do normy zaczelam chudnac, nie stresuje sie juz tak zdrowo sie odzywiam) czy to mozliwe ze jesli prolaktyna byla za wysoka to sama sie obnizyla i po dlugich problemach z @ nawet chwilowym jej zatrzymaniu ? prosze o porade > wiem ze to moje zaniedbanie bo powinnam sie wybrac do lekarza ale naprawde nie mam teraz jak :(:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Topik stary ale temat dla wielu jak najbardziej aktualny. Na zbicie prolaktyny i zniwelowanie objawów nasilonego PMSa bardzo pomaga ziołowy lek bez recepty CASTAGNUS. Niestety najdłuższa kuracja nie działa bezterminowo i trzeba powtarzać. Brałam lek przez okres do dwóch lat ale niestety po upływie podobnego czasu dolegliwości wróciły czemu pewnie bym zapobiegła ponawiając kurację. Zdaję sobie sprawę, że w przypadku poważnych problemów z hiperprolaktynemią konieczne są badania jej poziomu i leczenie pod kierunkiem lekarza. Podaję jednak sposób dla nie ubiegających się o zajście w ciążę ale szykających sposobu na bolące bardzo piersi przed okresem i podobne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Precz z pmsem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×