Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

o co kaman

prosze o info od tych ktore tez rzuciły!!

Polecane posty

musiałam przerwac w trakcie drugie pudełko yasmin. bede teraz palmic:) ile około bedzie to krwawienie i czy bedzie bolał brzuch albo beda nudnosci???prosze napiszcie jak cos wiecie bo nie chce przezywac stresu ze cos mi jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajjolala
a dlaczego przerwalaś??? i po odstawiniu są plamienia/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekolog mi zalecił bo miała problemy z jedzieniem a raczej z nic nie jedzieniem i nudnosci. i sa plamienia tak mi powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajjolala
a podczas zażywania mialaś je? pytam tak wścibsko bo dopiero zaczełam je stosowac i chciałabym jak najwiecej wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamien nie miałam nudnosci przy pierwszym opakowaniu nie ale na poczatku drugiego tak i dlatego je odstawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś ten Twój gin mi konowałem zalatuje :P po pierwsze - nie powinnaś przerywać w trakcie listka tylko dociągnąć do końca, zwłaszcza że nie miałaś tak powaznych skutków ubocznych aby tak nagle odstawiać po drugie - takie skutki uboczne o jakich piszesz mają prawo występować nawet do 3 opakowania i zazwyczaj lekarze proponują to przeczekać a nie od razu odstawiać, ja też miałam nudności i brak apetytu i przeszło po 2 opakowaniu a po trzecie - gdyby przed zapisaniem Ci tabletek zostały zrobione wszelkie badania , zwłaszcza poziom hormonów to nie miałabyś tych skutków ubocznych bo one świadcza o tym, że tabletki nie są dobrze dobrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s plamienia w trakcie kilku pierwszych opakowań to też normalka i z tego powodu się nie odstawia przeciez tabletki anty to nie cukierki i jakiś szok dla organizmu być musi co przejawia sie właśnie poprzez albo plamienia, albo nudności, albo bóle głowy albo .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu cie zaskocze miałam dokładne badania hormonalne. wszystkie były w normie. no trudno zebym przetrzymała opakowanie skoro od ponad 5 dni prawie nic nie mogłam zjesc i tylko piłam by nie pasc z wyczerpania i było mi strasznie nie dobrze na sam zapach jedzenia mnie odtracało jelsi miałabymsie meczyc jeszcze ok 15 tabletek to bym chyba padła z wycienczenia a jesli ciebie jara zameczanie organizmu to prosze bardzo ja nie jestem taka wytrzymała i chyba sie przerzuce na cukierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe weź się tak nie wnerwiaj kobieto :O ja wcale mojego organizmu nie zamęczam widocznie moje skutki uboczne nie były tak nasilone jak Twoje chociaż z tego co ja pamiętam przez pierwsze dwa opakowania nie mogłam patrzeć na jedzenie ale jakoś się zmuszałam i jadłam a tak bye the way - widocznie masz taki organizm że nie będziesz mogła żadnych tabletek zażywać bo żadne nie będą tolerowane i to się zdarza ale bardzo rzadko a napisałam, że źle zrobiłaś że odstawiłaś tak ni w pizdu ni w oko bo każdy dobry gin potwierdzi że to nie jest dobre :( i po prostu chciałam Cię uprzedzić, że możesz się teraz różnych cyrków spodziewać ze strony swojego organizmu :( a Ty od razu z taką japą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz moja kolezanka rzucila w trakcie i dostala tak jakby okres .. z tego co wiem to nie mozna sobie przerwac brania tabletek bo mozesz zaburzyc swoja gospodarke hormonalna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze super....:( to no mnie wystraszyłyscie ale no chyba gin nie kazał by mi ich odstwaic skoro uwazałby ze to efekt uboczny i mam przeczekac, a predzej spodziewałabym sie takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz juz wcześniej Ci napisałam że jakis konowałowaty ten lekarz to na mnie skoczyłaś :( wiesz powiem Ci tak - skoro te dolegliwości były tak silne jak piszesz że na prawde nie mogłas nic jesc itd to owszem moglas odstawic ale trzeba bylo to zrobic ju zpo pierwszym opakowaniu a nie jak zaczęłaś kolejne i to mnie właśnie dziiwi, że gin Ci tak zalecil poza tym moja gin zanim mi przepisala tabletki to 4 razy kazala mi przysiegac że \"nie znudzą mi się one\" po miesiącu czy dwóch i nie odstawię , czyli widocznie nie można tak przerywać zaraz jak się zaczęło zrobienie przerwy po 6 lub 12 miesiącach to już coś innego a Ty odstawiłaś na etapie przyzwyczajania się Twojego organizmu do hormonów i teraz mogą być cyrki czego oczywiście nie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwszym opakowaniu all było ok wiec czemu miałam po pierszym rezygnowac. ale z drugim naprawde było duzo kłopotow.a poza tym zasiegnełam opinii i innego gin i ten stwierdził ze odstawienie przy takich dolegliwosciach nie było niczym złym a gosp horm. sie zachwieje ale sie wyrowna.narazie jest dobrze. troche mnie brzuszek boli jak przed okresem ale czuje sie jak nowobarodzono przede wszytskim znow mom moj apetycik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok ja tylko piszę to co słyszałam od wielu ginekologów i nie tylko : że jak odstawiać to zawsze po skończonym listku a nie tak ni w pizdu ni w oko poza tym czegos nie rozumiem : piszesz, że przy pierwszym było ok więc zaczęłaś drugie , i co tak nagle z dnia na dzień taka drastyczna zmiana ?? brak apetytu, mdłości itp ? może to zwykłe zatrucie pokarmowe było i przeszło by samo nawet jakbyś dalej brała ? ale ok zrobiłaś to co uwazałaś za słuszne mimo wszystko mam nadzieję, że Twój organizm przejdzie to tak łagodnie jak tylko można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×