Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o jak najszybszą odpowiedź!!!

Polecane posty

Gość gość

Witam, Otóż: w środę b. tygodnia miałam wydzielinę pochwową koloru brązowego. Tak samo wczoraj (normalnie przez cały dzień to miałam). Dzisiaj od rana - suchutko - nic kompletnie. Nie wiem, czego mam się spodziewać. Czy coś ze mną nie tak? Może spodziewam się miesiączki??? Proszę o szybką odpowiedź!!! Pozdrawiam, N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do lekarza kobito . Ale raczej nic powaznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza?? Nie za bardzo... :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie napisałaś czy masz regularne miesiączki i w jakim jesteś wieku. Ja mam bardzo podobne objawy przedmiesiączkowe z tą jednak różnicą że ja mam dość nieregularne okresy i zazwyczaj kiedy występują u mnie takie plamienia i silny ból brzucha to zazwyczaj spodziewam się gwałtownego i dość obfitego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Zależy, w jakim momencie cyklu jesteś.Mogło to być plamienie okołoowulacyjne (czasem towarzyszy najbardziej płodnym dniom w cyklu), za czym by przemawiało że trwało 1-2 dni i że teraz odczuwasz "suchość".W takim wypadku miesiączki oczekuj za 10-18 dni.Czasami plamienie zwiastuje zbliżającą się miesiączkę (to jeśli jest już dawno po owulacji).Bywa, że jest objawem infekcji intymnej (wtedy jednak krwawieniu towarzyszy z reguły ból, pieczenie czy swędzenie).A jeśli miesiączka spóźnia się o więcej, niż 7 dni a współżyłaś seksualnie, można też podejrzewać wczesną ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to jest grzybica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy się bzykałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gościu 14:34-kiedyś przy infekcji grzybiczej też miałam takie plamienia.W takim przypadku nie obejdzie się bez wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to nie grzybica a plamienie owulacyjne...zacznij wyznaczać sobie fazy cyklu na bieząco. Dzięki temu lepiej poznasz swoj organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Najprawdopodobniej było to plamienie okołoowulacyjne.Miesiączka powinna wystąpić 10-18 dni po nim.Czasami jednak takie plamienia towarzyszą infekcji lub drobnym urazom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×