Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Edi25

Prosze o opinie - Cerazette

Polecane posty

Mam pytanko, czy ktoras z Was stosuje pigulki Cerazette? Jakie sa Wasze odczucia? Moj lekarz stwierdzil ze Cerazette bedzie dla mnie bardziej odpowiednia, przede wszystkim dlatego, ze zaczely mi sie problemy z krazeniem, a musze stosowac hormony ze wzgledu na policystyczne jajniki. Prosze o opinie Dodam tylko ze nigdy nie rodzilam A cerazette to bedzie moja 4 pigulka Stosowalam juiz Diane-35, Cilest i Yasmin Niestety po pigulkach wystepuja u mnie stany depresyjne i obnizenie libido, moj lekarz obiecal ze po cerazette wszystko wroci do normy :) mam taka nadzieje pozdrawiam goraco i z gory dziekuje za wszelkie opinie 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsylcia
jak pytalam sie ginekologa o cerazette to mi stanowczo odradzil bo stwierdzil ze prowadzi to do sybkiego odwapnienia kosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr0k
Jeszcze jedno: jestem szczupła, uprawiam sport a cellulitis u mnie rozwija skrzydła pomimo odpowiednich smarowideł i specyfików doustnych! Dlatego też twierdzę, że C. nie likwiduje tej przypadłości... Natomiast wychodzą na skórze plamy po opalaniu i pogarsza się stan cery :( Co do libido to hm...- jest super!!! :)) Poza tym fajnie jest nie mieć miesiączki i hulać kiedy tylko się chce (opcja tylko dla punktualnych! Ja jestem co do minuty!!!) Co do bóli łydek to podejrzewam problemy z żylakami głębokimi. Mam ten problem i bóle faktycznie też mi się nasiliły- no cóż...coś za coś! Cierpiałam wcześniej na wyjątkowe migreny (nawet jedna trwała ok roku z utratami przytomności- pomógł Polomigran http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=1753 a przy C. bóle u mnie wcale nie występują!) Buziaczki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam Cerazette do odstąpienia nowe nie otwierane opakowania 7 listków po 28 tabletek data ważności 07.2013(1szt) o 2014(6szt). odstąpię za 20zł za op. +5zł przesyłki mi są już nie potrzebne a szkoda wyrzucić kontakt na maila z nr telefonu oddzwonię po zaksięgowaniu wpłaty przesyłka będzie u ciebie w 48 godz koszt wysyłki większej ilości do uzgodnienia, odbiór osobisty w Katowicach ice4fun@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati08
Sprzedam 3 opakowania Cerazette (po 30 zł za opakowanie). Zainteresowanych proszę o kontakt e-mail - kati08@o2.pl. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam przez kilkanaście miesięcy z przerwą na drugą ciążę, nie narzekam, żadnych skutków ubocznych. Ostatnio przestalam brać pigułki, zostało mi parę opakowań z datą gwarancji do maja/czerwca 2015. Jeśli któraś by chciała zrobić zapas to proszę o kontat - 510732238

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTA LAT 32
cerazette własnie koncze 2 opakowanie i nie polecam, DOstalam je bo po yasminelle mam czeste migreny ale cerazette sa masakryczne tydzien okresu tydzien bez i znow tydzien okresu i tydzien bez, czeste deilkatne bole jak podczas okresu i tkliwe piersi, libido rowne ZERU.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę je 4 miesiąc i niestety jestem zmuszona je odstawić. Co chwile mam plamienia, źle się czuję. Już nie mówię o libido. Szukam teraz innej metody anty, tym razem niehormonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyśl w takim razie może o kapturku femcap albo o komputerze cyklu np cyclotescie. Podobno to bardzo dobre, skuteczne metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.europetablets.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×