Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o pomoc.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Pragnę uprzedzić że nie chce patrzeć na zbędne komentarze , chce się po prostu upewnić bo każdy pisze co innego:) sprawa wygląda następująco-kochalam się z chłopakiem 23-24 lipca miesiaczke miałam 8 lipca,moj cykl trwa 29 dni kochalismy się bez zabezpieczeń i wyciągnął 3-5 sekundy przed wytryskiem.jakie jest prawdopodobieństwo ciazy? I czy jest jakiekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie prawdopodobieństwo? 99,9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno a znasz kalendarzyk dni płodnych ? Nie znasz ? To zajrzyj do netu i popatrz jak to wygląda i oblicz sobie .Czy my jesteśmy na twoich usługach że nam każesz obliczać kiedy ci dni płodne wypadają ? A ryzyko przy stosunku przerywanym ZAWSZE istnieje więc prawdopodobieństwo jest spore .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , przykro mi bardzo i nie nie potrafię obliczyć:) a po drugie każdy internetowy kalendarzyk oblicza +2,-2 dni :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro Ci? Powinno Ci byc wstyd, że uprawiasz seks i nie potrafisz obliczyć sobie dni płodnych, ani się zabezpieczać, porażka. Później tacy ludzie zostają rodzicami, tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie potrafisz obliczyć , zrezygnuj z seksu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pampersy oryginalne bo te z Biedrąki przeciekaja :-D:-D:-D PS. fajne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Chyba założę 100 wątków z jednym jedynym tekstem: DNI PŁODNYCH SIĘ NIE WYLICZA!!Internetowe kalendarzyki NIE działają! A stosunek przerywany NIE jest skuteczną metodą antykoncepcji!Jeśli już koniecznie chcesz coś "liczyć" to licz chociaż tak: początek dni płodnych=cykl najkrótszy z ostatnich 3,6 lub 12 miesięcy minus 21 dni.Koniec-cykl najdłuższy - 10 dni.Przyjmijmy, że wszystkie twoje cykle mają po 29 dni (choć odchylenia do 7 dni są zawsze możliwe).A zatem dni płodne wypadają gdzieś pomiędzy 8 dniem cyklu a 19 dniem cyklu.Pierwszy dzień okresu to pierwszy dzień cyklu.Ale to bardzo, bardzo mniej więcej.Lepiej kup sobie np.mikroskop ze śliny i zacznij na serio obserwować swój cykl!W dni płodne zawsze stosuj prezerwatywę!Przy współżyciu przerwanym co roku od 8 do nawet 35 kobiet na 100 zachodzi w ciążę.Nawet, jeśli chłopakowi wydaje się że zdążył, niewielka ilość nasienia może się wydostać z ciała mężczyzny na długo przed właściwym wytryskiem, w sposób dla niego niewyczuwalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak stosujesz "watykańską ruletkę" to niech Ci ksiądz wyliczy czy zaszłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gościu-dzisiejsza naturalna antykoncepcja to już dawno NIE jest "watykańska ruletka." Słyszałeś/aś cokolwiek o mikroskopach owulacyjnych i komputerach cyklu? Głupie są tylko te dziewczyny, które używają internetowych "kalendarzy." Nawet przy super-hiper-mega regularnych cyklach one mogą nie działać poprawnie.I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy321
koleżanka prosiła o brak zbędnych komentarzy, ale wiadomo że z tym u nas ciężko ;p Ogólnie to dla mnie temat kalendarzykowy to też prehistoria. Nie wierzę w żadne obliczenia - przecież organizm człowieka nie działa jak komputer ;p nie wszystko da się przewidzieć. Prezerwatywy pękają a co dopiero liczyć na nas samych w chwili uniesienia. Lepiej pomyśleć o tabletkach dla samej siebie, a jeśli nie chcesz łykać takiej dawki hormonów - pomyśl np. o wkładce levosert którą sama mam od 2 lat. To baaardzo komfortowe rozwiązanie, bo zakłada się ją raz na 3 lata i przez ten czas w ogóle nie myśli o antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo nie wierzę w żadne kalendarzyki, ale wierzę w dzisiejszą medycynę i to,ze istnieją pigułki o bardzo niskiej zawartości hormonów. Ja biorę Vines i nie ma się czego bać. Spróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tito1
Odnosząc się do Twojego pytania, duże. Chyba że chłopak jest bezpłodny, wtedy średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Naturalna antykoncepcja to nie kalendarzyk! Naturalna antykoncepcja to nie kalendarzyk! Naturalna antykoncepcja to nie kalendarzyk! Słyszałyście o komputerach cyklu?! Ja to łączę z prezerwatywą w dni płodne i działa! A nie przeraża Was, że tutaj wszyscy się biorą za seks (i antykoncepcję) a NIC, totalnie nic o tym nie wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×