Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misia6699

Proszę o pomoc!! :)

Polecane posty

Gość Misia6699

Witam, sama nie wiem co myśleć więc postanowiłam napisać tutaj. Otóż sprawa wygląda następująco. Kochałam się z chłopakiem dzień przed miesiączka, dostałam ja, była taka jak zwykle, normalna, obfita, trwała 4 dni. Problem w tym że chłopak narobił we mnie, ale w prezerwatywie, jak twierdzi nie była ona uszkodzona. Miałam niedawno dni płodne, bolały mnie jajniki, ale miałam malutki sluzu plodnego. Teraz gdy dni płodne minęły mam śluz o konsystencji twarozka, niby żółty niby biały, nic mnie nie swędzi nie piecze, o co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
O nic nie chodzi.To jest śluz niepłodny, normalnie występujący po dniach płodnych.U niektórych kobiet, kiedy kończy się owulacja, znika także wszelka wydzielina.U innych-pojawia się biały "twarożek." Jeszcze innym, jak mnie, taka wydzielina towarzyszy przez cały cykl, z przerwą na śluz płodny.Moja konsultantka NPR twierdzi, że jeśli komuś to bardzo przeszkadza, może spróbować poeksperymentować z dietą (zmniejszyć ilość białka zwierzęcego)-ale nigdy nie próbowałam tego sposobu-i nie wiem, czy faktycznie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×