Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Witam, proszę o pomoc osobę, która po prostu mi wytłumaczy, a nie będzie wytykała od głupich, biorąc pod uwagę głupie zachowanie W ubiegła sobotę razem z chłopakiem uprawialiśmy petting, najpierw ja zadawalałam jego ręką, gdy nastąpił wytrysk wytarł się chusteczką, i dopiero potem przystąpił do zadawalania mnie. Jednak nie jestem pewna czy rzeczywiście wytarł te ręce do sucha, co jeśli trochę nasienia dostało się tam gdzie nie powinno w ogóle się dostać? Dodam iż cykle mam nieregularne, ostatni trwał 31 dni, a aktualny zaczał się 21 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu tłumaczyć , przecież chyba doskonale zdajesz sobie sprawę z tego że zawsze w takim przypadku istnieje ryzyko zajścia w ciążę(samo wytarcie rąk to za mało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Przy pettingu istnieje możliwość zajścia w ciążę, zwłaszcza jeśli miałaś wtedy dni płodne.Samo podanie długości ostatniego cyklu-szczególnie jeśli masz cykle nieregularne-nie wystarczy, aby to określić.Kup sobie np.mikroskop owulacyjny-pokazuje dni płodne i niepłodne na podstawie próbki śliny (tak, w nieregularnych cyklach też działa!).Wiedząc, jaki to dzień cyklu, nie będziesz tak bała się ciąży.W dni płodne unikaj kontaktu narządów płciowych ze spermą. A przy pettingu trzeba dokładnie myć ręce-najlepiej środkiem o lekkim zakwaszeniu (np.płynem do higieny intymnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Prawdopodobieństwo ciąży przy pettingu jest pewnie trochę mniejsze, niż przy stosunku -pełnym lub przerywanym-ale sama mam kuzyna, który został poczęty w ten sposób.14 dni po zdarzeniu możesz wykonać test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×