Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Witek

Prosze o porade!

Polecane posty

Gość Witek

Witam! Mam ogromny problem! Mojej dziewczynie już 8 dzień spóźnia się okres! W miesiącu poprzedzający miesiączkę kochaliśmy się 5-6 razy bez zabezpieczenia ale do wyrtysku zawsze dochodziło poza organizmem kobiety! Moja Ukochana jest teraz zrozpaczona bo obawia się ze jest w ciązy (ja też jestem przestraszony :( Dzisiaj kupuję test ciązowy, jutro będzie wynik ale nie wiem w jakim stopniu można mu zaufac?? Czy nalezy udać sie do lekarza ginekologa i czy on bedzie mi w stanie powiedziec w tym momencie czy dzidziuś rzeczywiście jest ?? Bardzo Kocham swoją Dziewczynę i chciałbym dla Niej jak najlepiej (wiem ze to co robilismy do tej pory było całkowicie nieodpowiedzialne i jestem gotów powziąć wszelkie konsekwencje z tym związane) Jeżeli okaże się ze bedziemy rodzicami w jaki sposób najlepiej powiedzieć o tym rodzicom (czy wogóle mówić) Moja sytuacja społeczna nie jest zachwycająca bo mam dopiero 20 lat ale mimo wszystko bede sie starał zrobić wszystko alby było ok tylko prosze o małą podpowiedz! Proszę o poradę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast
zamiast testu kupuj - od teraz, co tydzien (albo niektorzy kupja tu co 5 dni) pake pieluch, rozm mini, za 9 mies maz kolopot zglowy i niestacisz mnostwa kasy na pieluchy, co znacznie odciazy wasza kieszen to dobry sposob na spokojny sen potem sam test juz teraz nic nie poradzi i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek
Dodam jeszcze że moja dziewczyna przeżyła ostatnio dość silny stres (mianowicie nie przetrwała sesji a bardzo jej zależało na utrzymaniu sie na studiach i jeszcze parę innych "drobniejszych" problemów w rodzinie ale już nie związanych bezpośrednio z nami) A dodam do tego jeszcze to że jest ona osobą bardzo wrażliwą - być może to jest powód opóźniania się okresu (przeyczytałem gdzies ze pod wpływem mocnego stresu kobietom nie raz sie miesiączka opóźnia o całe tygodnie mimo tego ze nie stosują żadnych tabletek, które mogły by powikłać miesiączkowanie przy stresie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...poprostu ja
niestety sotsunek przerwyany nie jest zbyt pewna metoda antykoncepcyjna i ryzyko ciazy istnieje zwlaszcze gdy trafiliscie w dni plodne dziewczyny (to ze miales wytrysk poza to nie zmienia sytacji za bardzo gdyz w trakcie podniecenia z czlonka wydobywa sie sluz zawierajacy rowniez plemniki 0 oczywisice ze silny stres jaki dziewczyna ostatnio przezywala moze wplynac na przesuniecie okresu i to znacznie (teraz pewnie dodtakowo sie stresuje niechciana ciaza) aby rozwiac wasze obawy wykonanie testu bedzie najlpesza sprawa (test naprawde z duzym prawdopodobienstwem okresli czy ciaza jest czy jej nie ma - pamietajcie by zoribc go z rana gdy dziewczyna wtsanie wtedy mocz jest najgestszy i wynik bedzie lepszy) a na nastepny raz zamiast inwestowac co miesiac kilkanascie zlotych w testy ciazowe i zaoszczedzic sovbie stresu kupcie prezerwatywy:) - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko
przerywany to wogole NIE JEST forma antykoncepcji czy musicie wierzyc w te durne ksiazki do przygotowania do zycia w rodzinie pieczetujcie swoje pieczary zycia lepiej a nie wkladajcie fiuta na chwile i uciekacie zadnej dziewczynie to nie sprawia radochy a wy musicie poprawiac sobie łapą a do tego ryzyko wpadki z plynu przedejakulacyjnego jest naprawde duże gumki kupujcie, walczcie o automaty w szkolnych kiblach damskich i męskich tabletki refundowane w 95% - 18-nastolatki i 18 latkowie za chwile bedziecie glosowac - zaden prawicowiec po-pis-owiec i lpr-owiec nie da wam decydowac o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci tylko tyle: Wczoraj bylam na mszy chrzcielnej, gdzie rodzice dziecka mieli oboje po 15 lat... i nie pisze z glebokiego za..... pisze z Niemiec. Dawno nie bylam tak wzruszona i inni ludzie i ksiadz... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest ten świat
i moze powiesz jeszcze ze to powód do dumy ze dzieci mają dzieci,co nie??? mozna mieszkac w centrum świata ale mentalnie moze to byc tez zadupie, nie miejsce jest wazne, ale swiadomosc wlasnej wartosci a przy niemieckich socjalych wsparciach i udogodnieniach to nie porownywac prosze tego co tu czeka 15 latkow z dzieckiem. a ten ksiadz to niby co??? cieszyl sie tez, jeszcze jedna owieczka mu statystycznie przybyla??? a on bedzie to dziecko wychowywał czy niedojzaly do macierzynstwa i ojcostwa 15 latek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek
No ja w zupełności zgadzam się na to co napisał 'dziwny jest ten świat' Nie ma co porównywac warunków i mentalności w Polsce a Niemczech - inny standard zycia! Kupiłem test - jutro juz wszystko będzie jasne, mam nadzieje ze nie dołącze do grona przedwczesnych tatusiów :( ale w każdym razie nie poddam sie choćby stało sie to najgorsze! Jutro dam wam znac czy będziecie interwujkami i interciotkami! :( Dziekuje wszystkim za okazane zrozumienie (za słowa miłe i słowa otuchy, oraz za te potraktowane nie w pełni serio) Ale na prawde nie życze nikomu stawania w takiej sytuacji bo teraz się śmiac ze mnie i nabijać można, ale dla mnie i mojej dziewczyny to sa cięzkie chwile! Trzymajcie kciuki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego wy sie nie zabezpieczacie?? Pytam sie w ogolnosci. najtansze tabletki antykoncepcyjne (steridi) kosztuja 3 zl. (bo sa refundowane) to nie jest duza kasa. i nie dajcie sobie dmuchac w kasze, ze one sa gorsze. cala Europa uzywa tabletek II generacji. zabezpieczajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdkfdkf
ja proponuje zebyscie teraz wykonali test.i jeszcze jeden jutro rano.Wiem jak to jest martwic sie,a dziewczyna pewnie cala noc nie bedzie spala.Wazne jest tez to abys byl przy niej.Ja nie moglam wykonac testu sama bo tak sie balam ze bylam na skraju zalamania.Radze Ci : zrob test teraz,nic nie tracicie,a moze uspokoicie.napewno sie uspokoicie!!!!!!!!!!!!! nie myslcie,tylko robcie ten test,a nastepny jutro rano.nie ma co czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witku, dobrze radzą zróbcie ten test dzisiaj, już teraz zaoszczędzicie sobie nerwówki. Wiem co to znaczy bo kiedyś byłam w Waszym wieku i były chwile kiedy człowiek czekał na miesiączkę jak na zlitowanie. Mam nadzieję, ze ta sytuacja nauczy Ciebie, że stosunek przerywany nie jest żadną formą antykoncepcji a w dodatku prowadzi do nerwicy. Na przyszłość kup prezerwatywy albo tabletki antykoncepcyjne, najlepiej jedno i drugie większy procent uniknięcia wpadki;) Jeśli już stało się, że dziewczyna zaszła w ciąże to napisz a my postaramy się doradzić jak poinformować rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek
Margo37 wielkie dzieki za te słowa! Wiele one dla mnie znaczą a wynik testu - jutro sie okaże z rana! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdkfdkf
jejku.ja nie wytrzymalam.zawsze robilam test od razu jak kupilam zeby zaoszczedzic nerwow i schiz.w ubikacjach,mcdonaldzie,domu,lesie(bo bylam na wycieczce) :) i zawsze robilam 2 albo 3,bo po 1 dniu myslalam ze moze jednak...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek
Witam! Właśnie dostałem wiadomośc od dziewczyny odnośnie wyniku testu! Przed odczytaniem wiadomości cały drżałem i nie mogłem sie pozbierać do kupy alby ją przeczytać ale w końcu sie udało... Test wyszedł ....................................... NEGATYWNIE ! ! ! Odczuwam już jakąś ulge ale mimo wszystko jutro zabieram dziewczynę do ginekologa aby się upewnić! (Niestety nie mogłem być przy dziewczynie dzisiaj rano i razem z nią przeprowadzać ten test (znaczy sie wspierać ją) bo niestety ta przekleta praca mnie wstrzymuje, ale w każdym razie denerwowałem się na pewno tak samo jak Ona) Drodzy koledzy - dziekuje Wam za wsparcie, jest ono bezcenne! Jak wrócimy od gina to napisze czy wynik testu jest adekwatny do tego co powie doktorek, zatem do jutra! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO WITUSIA
PRZY OKAZJI POPROŚCIE O TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzska jak wielkie jest moje szczęście! NIE BĘDĘ TATUSIEM(NARAZIE :) Całe szczescie ze wszystko sie skończyło dobrze! Trzymajcie sie i dzieki za porady! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd wiesz że nie bedziesz
Zrobil jej badanie krwi? Bo innego sposobu na 100% pewnośc w pierwszym miesiącu nie ma, żadne badanie ani USG nie jest stanie dać obrazu tak wczesnej ciązy...Także moze przedwczesnie się cieszysz? A w ogóle to jestescie patologicznym przypadkiem,nie dość że dziewuchę wywalili ze studiów to jeszzce rzną się bez tabletek...Załosne...I ty piszesz, ze nie chces być przedwczesnym tatusiem:P Z taklim rozumem, to zal dyskutowac, jak sie nie chce, to się jakąkolwiejk antykoncepcję stosuje, a nie jakies machanie fiutem przed wytryskiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak żal z takim przypadkiem patologicznym jak ja dyskutowac to po jaką cholerę debilu wogóle pisałeś tą wypowiedz! Mam w nosie twe słowa bo nie znasz mnie ani mojej dziewczyny i nie wiesz jacy jesteśmy także odwal sie filozofie! Pewnie sam/sama przeżyłeś/as cos takiego jak ja i teraz sie mądrzysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak żal z takim przypadkiem patologicznym jak ja dyskutowac to po jaką cholerę debilu wogóle pisałeś tą wypowiedz! Mam w nosie twe słowa bo nie znasz mnie ani mojej dziewczyny i nie wiesz jacy jesteśmy także odwal sie filozofie! Pewnie sam/sama przeżyłeś/as cos takiego jak ja i teraz sie mądrzysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak żal z takim przypadkiem patologicznym jak ja dyskutowac to po jaką cholerę debilu wogóle pisałeś tą wypowiedz! Mam w nosie twe słowa bo nie znasz mnie ani mojej dziewczyny i nie wiesz jacy jesteśmy także odwal sie filozofie! Pewnie sam/sama przeżyłeś/as cos takiego jak ja i teraz sie mądrzysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz że nie bedziesz, chyba nie wiesz co to znaczy patologia... i jakim prawem osądzasz innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem bo przeprowadziliśmy testy ciążowe kilka razy i za każdym razem wynik był negatywny (4 razy) a do tego moja dziewczyna nareszcie dotała okresu, więc to chyba wystarczy! A nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo37 sorki ale mnie juz zaczynają denerwować takie chamskie wypowiedzi jak ten \"a skąd...\" Widze ze Ty jestes spoko i dzieki ci za to !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo37 sorki ale mnie juz zaczynają denerwować takie chamskie wypowiedzi jak ten \"a skąd...\" Widze ze Ty jestes spoko i dzieki ci za to !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×