Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o radę!

Polecane posty

Gość gość

Witam. Zacznę od tego, że 11,5 miesięcy temu urodziłam córeczkę przez CC. Do lutego karmiłam piersią, ale była caly czas dokarmiana. Pierwsze 8 miesięcy nie miałam okresu. Dostałam w grudniu, w styczniu nie miałam, w lutym miałam, w marcu spóźnił się 9 dni a teraz nie mam w ogóle. Dziś zrobiła kolejny - 6 test- negatywny. To 41 dc. Miałam troche stresu ostatnio, bo z malutką na przełomie stycznia i lutego byłam w szpitalu, potem okazało się że mój tato jest ciężko chory....ale po tym wszystkim już dwa razy miałam okres. Nie wiem co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że nie mam żadnych objawów. Pobolewa mnie brzuch, czasami kłują jajniki. Zabezpieczamy się prezerwatywą, dodatkowo mąż nigdy nie kończy w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie miał podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak mam, okres co 50-60 dni, tez miałam cc dwa lata temu, pieewszy okres dostalam gdy córka miała 16 m-cy, kolejny po 1,5 miesiącu a następny po 2 m-cach i tak mam do tej pory, nie wiem kiedy mi się to unormuje, może gdy przestanę kp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś miała tego typu penisa w swojej ci/pie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie też się zastanawiam jak jest z tą @ po porodzie i karmieniu. Ktoś jeszcze coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×