Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donusia

prosze was bardzo o odpowiedz.

Polecane posty

Gość donusia

Otoz mam taki problem.Uprawialam seks w 21(11 grudnia) dniu cyklu przy 27 dniowych.temp byla wysoka i taka tez mi sie utrzymywala,ponad linie pokrywajaca.ten cykl jest jakis dziwny.temp mialam na zmiane 36.12,36,22...i ciagle tak mi sie powtarzala z 7 razy,potem nastapil wzrosy do 36,50 utrzymalo sie i dzisiaj wzrost byl do 36,6.dzien cyklu dzisiaj jest 18. Mam pytanie. Otoz wraz z ta dziwna temp mam rowniez strasznie duzo gestego i bialego sluzu,nie mialam rozciagliwego typowego dla dni plodnych.mam pyanie co to oznacza??czy moze to oznaczac ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo
bialego gestego sluzu to objaw ciazy, jesli nie stosujesz npr caly czas i poprawnie to 21 dzien cyklu mogl byc dniem owulacji:) Wszystkiego dobrego tobie i dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donusia
duzo,troche mie przestraszylas.nie no jestem pewna ze mialam nieplodne,bo owulacja skoczyla mi sie 18,wiem po temp.nie bylam chora ani nic,wiec napewno,z reszta owulacja zawsze wstepuje mi miedzy 7 a 18 dniem cyklu...czy zawsz baly sluz to objaw ciazy??a moze to jakas grzybica??temp teraz zaczela mi rosnac dzisiaj mam 20 dzien cyklu i 36,80 wiec juz sama nie rozumiem nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja słyszałam
że przy ciąży jest "sucho jak na pustyni" ???.... że przez jakiś hormon.... to jak to jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donusia
no wlasnie tez nie wiem w koncu sucho czy mokro?? no bo kurcze dzisiaj mam juz sucho.ale jest taki zoltawy sluz jtory zasycha. kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donusia
no wlasnie tez nie wiem w koncu sucho czy mokro?? no bo kurcze dzisiaj mam juz sucho.ale jest taki zoltawy sluz jtory zasycha. kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki biały śluz może być oznaką jakiegoś stanu zapalnego - tak jest np. przy grzybicy. Po prostu idź do ginekologa i będzie wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki
Nie bawcie się w temperatury,śluzy i inne. TABLETKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donusia
ale ja nie moge brac tabletek,nie odczuwac swiadu ani nic.wiec moze zwykly cykl bez owulacji??jest to mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej donusiu
jest to możliwe,że był to cykl bezowulacyjny. Jeśli masz wątpliwości, kup w aptece test ciążowy i sięnie denerwuj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donusia
tak tez zrobie.dzisiaj kupie test.ale watpie zebym byla w ciazy.przeanalizowalam tamten cykl i jest to praktycznie nie mozliwe,no ale rozne wypadki(wpadki) chodza po ludziach:3,ech...a moze to byl sluz plodny tylko taki inny,nie to bez sensu.jestem mloda,czy mozlwie zeby to byl cykl bez owulacji??a moze powinnam tez jakies badania zrobic hormonalne....dzieki wam dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×