Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toshi00

Przy braniu tabletek jak to jest z herbatkami na trawienie?

Polecane posty

Witam! Od jakiegoś czasu mam problem z trawieniem. Potrafię przez kilka dni w ogóle się nie wypróżniać co powoduję, ze jestem jak balonik. Od dwóch miesięcy znów zaczęłam brać tabletki po rocznej przerwie i znów pojawił się problem z trawieniem z tym że teraz nie wiem jak mam sobie z tym radzić. Zazwyczaj piję herbatkę firmy Herbapol "Trawienie- na lekki brzuszek" ale teraz nie wiem czy przy braniu tabletek nadal mogę ją pić. Dodam, że jej skład to :liść mięty 30%, owoc kolendry 30%, owoc kminku 15%, owoc kopru włoskiego, kłącze kurkumy 10% i kłącze imbiru. Proszę o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ulotce moich pigul
jest napisane, ze potrzeba 4 godzin, aby lek wchlonal sie z uk.pokarmowego do krwi. Dlatego jesli przed uplywem tego czasu dostane biegunki lub zwymiotuje powinnam przyjac kolejna pigulke. Analogicznie do tego, Ty powinnas uwazac, jesli po wypicu herbatki wyproznisz sie zbyt gwaltownie. Albo po prostu tak ustawic pore przyjmowania pigulki i picia ziolek, zeby miedzy jednym, a drugim bylo wiecej niz 4 godz.przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jakie tabletki bierzesz stopka: czy to prawda ze sutenerstwo jest w polsce nie ylko legalne ale i nakazane prawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, człowiek musi być ostrożny z tymi specyfikami, bo nigdy nie wiadomo, jak one będą działały w połączeniu. ja próbowałam wszystkiego naraz i źle to by się dla mnie skończyło, gdybym nie w porę trafiła do gabinetu http://chirurgiakrakow.com.pl/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×