Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjaźnie z wymarzonych kreseczek

Polecane posty

Gość gość

Czesc dziewczyny zapraszam was asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Hej Asia :) fajnie, że cie znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj link na tamtym temacie, zeby dziewczyny wiedziały gdzie jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu baby na forum buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Asia, co u ciebie? Opowiadaj. Brakowało mi naszego pisania, bo miałam mnóstwo obaw, chciałam spytać, ale tam jakieś dziewczyny denerwowała nasza obecność. Z jednej strony rozumiem, że ma się żal, że innym się udaje, ja tak czułam przez rok i w tym czasie tylko kilka tygodni byłam szczęśliwa :/ ale nie doszlo na szczęście do tego, że zaczęłam nienawidzić te kobiety, ktorym się udało. U mnie leci 10 tydzień. Wizyta dopiero za 2 tygodnie. Stresuje się strasznie, bo nie wiem co tam się dzieje w ogóle, czy wszystko dobrze z dzieckiem. Mam mdłości, ale sporadyczne, zmęczona jestem raz bardziej, raz mniej i co mnie najbardziej denerwuje - zaparcia i wzdęcia. Zawsze miałam dobrą przemianę i żadnych problemów z tym. A z lepszych rzeczy to włosy przestały mi się przetłuszczać jak wczesniej :D boje się, ale tym razem nie mam złych przeczuć, no ale staram się też jak najmniej o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz zalozylqm ten temat dla nas i.mam nadzieje ze olenikq do nas dolaczy zebu nie sluchac tych innych durnych gosci bo pewnie tez ma ich dosc. U mnie dobrze dla dominika zeszla juz z buzi wysypka mial tak silna skaze ze tydzien temu oczy zapuchly lekarz jak zwykle nie widzial problemu az rodzice wyslali nutramigen polski ale bede miala zapewnione tu A darmo mleko jutro wizyta u lekarza ciekawe czy wypisze narazie mam jeszcze 10puszek z polski w czwartek wizyta u lekarza. A ja powrocilan do pracy przynajmniej na niedziele a wtedy dominik daje pipalic mezowi hehe 3godziny ale zawsze to jakas rozrywka. Dqlqm link juz tam i czekamy na reszte mam nadzieje ze dolacza i niektore dziewczyny tez sq mile widzine zawsze mozemy im pomoc a czyn wiecej tym weselej ;-). Ciesz sie ze mdłości nie masz bo to nie jest takie super wymioty tak jak ja mialan . Bez obaw bedzie wszystko wporzadku trzeba tylko i siebie dbac. O matko ile bledow przez ten slownik ale to nic mam nadzieje ze w miare zrozumiale napisalam. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do zaparc i wzdec powiem tqk mialam hemoroidy wczesniej niz ciaza kiedys bylam wegetarianka i temu problemy z zaparciamu i pozniej sie nabawilam w czasie ciazy rowniez tak bylo ale brzucj sie pojawil wwiec nie zwracalam uwagi czy od wzdec czy ciazowy hehe po porodzie hemoroidy mi strasznie urosly miałam takie dwa duze winogrona ze tak powiem mimo ze w ciqzy jadlqm duzo warzyw owocow ale to juz je wczesniej mialqm na szczescie jestem dwa tygodnie juz po stosowaniu czoopkow i powiem ci ze pomogly mi sero hemoroidow po porodzie a zawsze mialam z nimi problem wiec mimo ze parcie porodowe je zwiekszylo to pizniej je wyleczylqm mimo ze przed ciaza kremy cOpki nie pomagaly jdynie oprracja. Duzo jedz blonmikq pomoz ja prsed ciaza raz na dwa tyg potrafilqm sie nawet wyprozniqc teraz.problwm znikl aż maz eie smieje bo czasem wyjdziemy na spacer z małym i trzeba szybko wracac bo ja mam pqrcie. A mozesz jeszcze cOpki gricelowe kupic polecam bo warto nie lekcewaz tego bo jak Sie mabawisz hemoroidiw po porodzie nie usiadziesz przez 3tyg jak ja asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Chyba jak pójdę do lekarza to spytam go czy mogę coś brać. Na razie aż tak zle nie jest, ale nigdy żadnych problemów z tym nie miałam, a teraz mam wrażenie, że wszystko mi tam tak wolno pracuje. Też bym już do pracy wróciła :D nie wiem już co robić, miałam tyle planów na to siedzenie w domu, a nic mi się nie chce. Dobrze, ze masz już to mleko i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Ciekawe co u sali. Szkoda, że się nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część dziewczyny mogę do Was dołączyć? Ja mam półroczna dzidzie po wielu latach starań a teraz myślę o drugim ale nie wiem czy mam jeszcze siły na kolejną walkę Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jestem jestem:) Asia super ze założyłas ten temat, szczerze mowiac czytałam co tam się działo ale tak się denerwowalam, że nie chcesz chciałam nic pisać, stres nie jest mi wskazany:). Ciesze się ze z Dominikiem juz lepiej i ogólnie u Was lepiej, fajnie ze do pracy wróciłas zawsze to jakas odskocznia. Ola dbaj o siebie i nie wmawiaj sobie czegoś złego ja ostatnio się przechwalalam ze u mnie wszystko dobrze i ze aż dziwne ze nic się nie dzieje, poklocilam się z mężem i wmówiłam sobie i jemu ze może lepiej jakbym w szpitalu juz była i nie musiałby znosić moich humorów i co i lekarz nas zmartwil bo ubyło mi 20% wód w przeciągu dwóch tygodni, a to bardzo dużo. Od tej pory staram się odpoczywać jak najwięcej i zająć głowę przygotowaniem pokoju dla córki, zero złych myśli i same pozytywne. Miałam wizytę w czwartek i oczywiście już lepiej mała waży 1,400 i czekam już tylko na kolejne dwie wizyty i poród. Mam nadzieje ze się odwróci i będzie naturalny. Także Ola zero złych myśli dbaj o siebie a wszystko będzie dobrze, co do hemoroidów ja nie mam ale też mam problem z wyproznianiem jednak nie sprawia mi to kopotu l, przed ciążą tez tak miałam. Jej jak super, że mamy ten nasz temat. Justyna miło mi jest Ciebie powitać ;) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Justyna, witamy :) Sali, nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę, że już jesteś coraz bliżej. Kiedyś myślałam, że te dwa tygodnie od owulacji do terminu @ to jest wieczność, ale to co jest teraz to masakra... Staram się zajmować się czymś innym, wymyślam jak organizować sobie czas, ale i tak ciągle o tym myślę. Raz jestem dobrej myśli, zwłaszcza jak widzę jak brzuch mi się powolutku powiększa i inne prawidłowe objawy, a czasem mam takie dnia, że nawet ryczę i myślę, że znów się nie uda. Mąż już ma tego dość. Teraz w sumie jest koniec 10 tygodnia, w 12 /mam wizytę, jesli na niej się okaże, ze jest wszystko w porządku to juz wyluzuje. Ale ten czas tak wolno leci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola mi tak samo wolno czas leci, najgorzej chyba bylo jak dowiedzieliśmy się ze drugie dzieciątko obumarlo i czekaliśmy miesiącami czy się wchłonie, czy nie zagraża to córce w rozwoju ale myślałam o tym ze musi być dobrze, po prostu musi i czekamy na poród. Pomysl, że jeszcze u Ciebie z 9 tygodni i poczujesz pierwsze ruchy:) to dopiero piękne przeżycie :)a na kiedy masz dokładny termin? Asia mam pytanie co uzywasz do pępka dla Dominika, ja nie wiem co kupić. Nie wiem nawet ile majtek do szpitala kupić i podkladow:( wcale nie jestem na to gotowa:/ Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
9 tygodni to wieczność :/ jak czuć ruchy to chociaż wiadomo, że dzieciątko żyje, a tak... Termin mam na 15 marca. Tak bym chciała tego doczekać... Ostatnio jednej nocy mi sie snilo, ze urodziła się dziewczynka, a mężowi, ze chłopak :D a już myślałam, że to jakiś znak dla mnie. Ja z jednej strony wiem, że muszę myśleć pozytywnie, a z drugiej to boję się cieszyć, tak jak wtedy... Dziewczyny a brałyście jakies witaminy na poczatku? Ja biorę prenatal uno. Od drugiego trymestru jest prenatal duo, to kiedy zacząć go brać? Po skończonym 12 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi często też się śni, że mała juz z nami ale nigdy jej nie widzę :( i teraz często mam sny ze rodze hahahah, ja brałam tylko kwas foliowy nic więcej. Miałam przypisana zwiększona dawkę. Także nie wiem nic na ten temat. Ogólnie bałam się brać czegokolwiek, nawet jak głową mi strasznie bolała to nie brałam nic tylko czekałam aż przejdzie . Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ciaza to był koszmar niby nic się nie działo dzidzia zdrowa a ja ciągle myślałam czy uda mi się donosic do końca. Jak doszły ruchy dzidzi to następny koszmar bo moja mała bardzo mało się ruszala. Czasem musiałam czekać dzień lub dwa na jakiś ruch. Mój lekarz kazał mi przychodzić bada czy serduszko małej bije co parę dni ze względu na brak ruchów. Też myślałam że po pierwszym trymestrze mi przejdzie ale potem było jeszcze gorzej bo człowiek przyzwyczajal się do myśli ze dzidzia będzie. Bałam się bo wiedziałam że to może być moja jedyna szansa na dziecko. Co do witamin to ja jadłam omega med forte dla kobiet w ciazy które podobno zapobiegają przedwczesnemu porodowi. Choć w moim przypadku to mała wcale nie chciała się urodzić i musiałam mieć cc bo prowokacje nie pomagały.Do pępka stosowalam octanisept tak poleciła mi położna , na wacik i przeżywać. Justyns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
No i ja właśnie też się boje, że będzie u mnie coraz gorzej z tym panikowaniem. Teraz to ja jeszcze zdaje sobie sprawę, że to pierwszy trymestr, że różnie może być, ale potem będzie trudniej. No bo jak tu nie myśleć skoro będzie się czuło ruchy, na usg też będzie coraz wyraźniejsze dziecko. Ciąża zdecydowanie trwa za długo :) pamiętam, ze w tamtej ciąży cieszyłam się od samego początku i nastawiłam się, że będzie dziecko a tu lipa :/ teraz się boję. Gdyby nie tamto, to pewnie bym się cieszyła na całego. Ja też nic nie biorę, a glowa ostatnio często mnie boli. Tylko witaminy nic więcej. Justyna, a dlaczego myślałaś, ze to ostatnia szansa dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo starałam się bardzo długo, miałam dwie laparoskopi i wreszcie jakimś cudem się udało. Jestem już dosyć Stara i nie chciałoby mi się znowu tego wszystkiego przechodzić. Poza tym tak jak pisałam mnie każdy dzień tej ciazy kosztował bardzo dużo nerwów i chyba nie mam już sił znowu walczyć. Mam pco co wiąże się z tym że w moim przypadku nie ma w ogóle owulacji. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wróciłam z pracy sory dziewczyny ale ogarnę mieszkanie dziecko i będę miaka trochę. Zasu was poczytac . Sali do pępka nic nie używałam jak położna mi kazała sam odpadł a później normalne mycie . Kup enomalium do kąpieli dla malca ją kompalam w zwykłym płynie dla dzieci a brat na mnie na krzyczał z w enomalium trzeba czyli oliatum . Justyna miło poznać zapraszamy asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mam trochę czasu bo mała śpi. Chciałam się zapytać bo może ktoś tak miał. Ostatnia moja miesiączka była jakaś dziwna. Trwała niby normalnie ale było jej mniej i miała dziwny kolor taki jakiś brązowy. Ciekaw co to znowu za dziwactwa. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Justyna, ciężko powiedzieć z tą miesiączką, niby odchyły się zdarzają, ale wiesz jak jest... Organizm kobiety często potrafi zaskakiwać. Jak masz jakieś wątpliwości, to zrób test. Jeśli nie było żywoczerwonej krwi to kto wie. A co do drugiej ciąży, ja bym na twoim miejscu zaryzykowała. Masz juz dziecko, więc co by się nie działo, zawsze będzie ci łatwiej. Jedną ciążę donosiłaś, to donosisz i drugą, miałaś tylko problemy z zajściem, a nie z poronieniami, więc się nie bój. Pamiętam jak po poronieniu czytałam jak dziewczyny pisały, że jak poroniły ale miały już jedno dziecko, to miały dla kogo się trzymać. No a ja w takim razie nie miałam dla kogo... Tobie już będzie łatwiej i nie będziesz miała takiego ciśnienia, jesli już jesteś matką. Nie masz nic do stracenia, a możesz wiele zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola miałaś dla kogo się trzymać dla męża! Sali kochana jak się czujecie? Coraz bliżej tego wielkiego dnia przypomnij kiedy masz termin grudzień? Dobrze pamiętam? Ola a ty jak? Justyna zaryzykuj jeśli oboje tgo chcecie. Ją na drugie może się zdecyduje jak Dominik będzie miał z 5lat wczoraj był mój chrzesniak 4letni umie się już sobą zająć ale te, tr,ebz mieć oczy dookoła głowy a nad dwójką ciężko. Wiecie co strasznie się denerwowalam w 8moesiacu jak go pilnowałam i krzyczałam ale wczoraj pr,eprosilam go i powiedział mi coś pięknego że mnie kocha i jestem jego najlepsza ciocia aż mnie w sercu coś pękło dawno mi nie mówił tego . Bo powiedział ze się bał że jak będę miała swego synka on już nie będzie mi potrzebny gluptas mały . Ale wytłumaczyłam mu ,e kocham jego i brata córkę jeszcze tak samo mocno jak Dominika i za nich bym życie oddała to się uśmiechnął. A teraz uspala. Mego lenia dobrze że już wie kiedy trzeba zasnąć od 19 20 ma stałe godziny, do usypiania śpi do 6-7 i później o 8 znowu zasypia jak tata wyjdzie do pracy . Dobrze że karmienie nocne już nie co dwie godziny lub godzinę tak jak było poprzednim mleku te jest już dobre mały nie jest głodny wstaje co 3-4 godziny na jedzenie i zmianę pampersa więc jest luzik próbuje go oduczyć spania z nami i śpi w łóżeczku do godziny kiedy nie obudzi się na pierwsze jedzenie wtedy mamy czas z mężem dla siebie a później ląduje już koło mnie uwielbiam z nim spać jak się stykamy głowami czuje wtedy że jest be,piexzny koło mnie tyle się na czytalam o śmierci lozexzkiwej ale dla męża nie mowilam żeby nie krzyczał że go uczę znowumowie zeplakal mocno i go zabrałam ;) . Jest takim moim mamisynkiem wczoraj był z mężem 3raz już sam na sam i mu awantury robił . Ale się rozpisalam . Ciekawe jak naszej oleniki starania mam nadzieję że przyjdzie tu do nas bo tamte forum opanowały jakieś desperaratki niektóre strasznie nie miło się zrobiło. I mam nadzieję z niektóre starajace majace już dość tamtego gościa zajrzał do nas. Czym więcej tym lepiej asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia czuje się bardzo dobrze, czasami mali ruchów czuje i się denerwuje ale wiem, że malutka ma mało miejsca wiec jest jej ciasno. Mam już 30 tc i termin na koniec października, także już blisko :) stresuje się czy się ułoży główkowo, bo narazie ma główkę u góry. Mam cała listę do kupienia i tym będę się teraz zajmowała. Przyszło juz łóżeczko także będziemy skręcać :) jej przyjemne są takie zakupy :) Asia a pamiętasz kiedy Dominik Tobie się ułożył juz do porodu? Mniej więcej który to był tydzień? Ola jak Ty się czujesz, Ty pracujesz w ogóle? Nie śledziłam wszystkich wpisów na tamtym forum, bo strasznie mnie wpisy tych dziwnych kobiet zaczęły irytować i nie chciałam się często denerwować :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali moj synek sie ulozyl glowla w dol juz w 14tc tak jak mialam pierwsze usg na drugim w 20tc i w polsce i ti byl ulozony tak samo w 30tc i 37tc tez mialam robione usg bo mam chora watrobe i tez glowka w dol byl ulozony wiec maly len jqk sie ulozyl nq poczatku tak tylko rosl i nie zmienial glowki hehe. To juz niedlugo jak tak sali faktycznie ja w 39tci 2dniu urodzilam . Tez pamietam ze malo sie ruszal w ten dzien co ja mowie wogole nie ruszal sie nawet jak slodkoe zjadlam i poszlan do poloNej badanie robila cm rozwarcia poszlam do domu maz wrocil z oracy cale szczescie pracowal poza zasiegiem q moj brat na wyspe pojechal i mowie mu ze jutro wywolwanie porodu a powiem wam ze to byla 15godz jak wrocil zjadl ja nie chcialam nie dobrze mi bylo a pozniej skurcze poszlam so wanny i z niej sama juz nie wyszlam na co do mniw maz moze to juz? A ja do niego ze ni co tt tqk juz 3tydzien mam gidzina 18mqz zawiozl do szpitala okazalo sie ze rodze bol niesamowity 3cm rozwarcia karetka jechalam 3godz na porodowke tak plakalam wiszczalam bolu ze mlody kierowca mowi do mnie ze patrzac na mnie nie chce miec dzieci.i te 3cm miqlam od 19 do 2rano i wtedy przebili mi wody byly zielone czyli synek zrobil kupke wiec dobrze ze sam zaczql juz chciec wyjsc.nq.swiat . I uwage pierwsze znieczulenie dostalam o 4rano wiec popatrzcie ile czekali a ja zwijalqm sie z bolu ale to na szczesfie juz za mna a przed wami.a sali lekarz cos mowil na temat wod? Jak dbac.o siebiw sqm odpoczynek wystarczy? Justyna q ty jak pierwszy porod wspominasz? Bo jq okropnie asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Ola
Czuję się raz lepiej, raz gorzej, rano czasem mnie zbiera na wymioty, ale nie wymiotuje. Na zwolnieniu jestem praktycznie od początku, z jednej strony dobrze, bo się nie przemęczam, ale stresu mniej nie ma niestety. Za dużo mam czasu na martwienie się. Już się stresuje przed wizytą w następnym tygodniu, boje się, że usłyszę coś złego. A we wrześniu mam wesele przyjaciólki, nie chce, zeby cos mi przeszkodziło tam pójść... I nie wiem czy mogę tak się bawić do rana. Z drugiej strony przecież ciąża to nie choroba. A jak u was Sali z seksem? Możecie bez problemu? Ja dopiero niedawno się przełamałam, wcześniej wszystkiego się bałam. A na tamtym forum to jakas tragedia się narobila. Ok, ja rozumiem, że jak ktoś długo się stara i ciągle są jakieś przeszkody, zeby miec dziecko to może być przykro na widok kobiet w ciąży, czy czytając o objawach, o porodzie. Ale to nie usprawiedliwia takiego chamstwa! Ja też to przerabiałam, unikałam kuzynki, która była w ciąży, ale w życiu bym się tak nie odzywała do kobiety, której się udalo, bo to nie jej wina, że mi nie wychodzi. Przykre to jest, co starania robią z człowiekiem :/ nie powinno tak być, ze tylu ludzi ma problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ją do 33tc miałam co 2 lub 3dzien seks później mąż się bał a od 37tc położna mówi że albo facet będzie w szpitalu szyjkę mi kasował albo mąż i mąż się przełamał dzień przed porodem się kochalismy i powiem ci mega odlot tylko brzuch przeszkadzał trochę jeśli nie ma przeciwwskazań to śmiało kochajcie się ile wlezie ją miałam 4tyg połogu celibat nie wytrzymała do 6bo dopiero w ten piątek tyle mija i powiem ci że pierwszy raz bolal ale nie przerwałam drugi już i 3 trochę mniej ale czuję się jak dziewica może temu że poród miałam Kleszczówy za bardzo zmęczona byłam i dziecka urodzić nie mogłam zresztą za wąska byłam mimo nacięcia. Więc używacie śmiało bo jak poród bd mieć sn to będzie trochę bolc . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Dla mnie poród to jest jakaś daleka przyszłość, na razie to myślę czy w ogóle do niego doczekam, jak doczekam to wtedy będę się martwić. Teraz najgorsza jest ta niepewność, już chciałam latać i betę badać, ale nie znam się na tych przyrostach, wiec tylko bym się stresowała. No chyba ze by spadała to wtedy wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola dotrwasz weź sobie zacznij może robić na drutach hehe albo jakieś inne nie stresujące hobby Znajdź i tak nie myśl asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Asia, nic mi chyba myśli od tego nie odwróci, nawet jesli to tylko na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola musisz myśleć pozytywnie i być pewna że będzie dobrze asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×