Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość owowoowowowowo

przyspieszenie okresu? help!!!

Polecane posty

Gość owowoowowowowo

za tydzien biore slub i oczywiscie mam wesele. niestety w ten sam dzien wypada mi okres, co zrobic by wypadl kilka dni wczesniej?! same wiecie ze w czasie okresu jest zle samopoczucie:( jeszcze dochodzi biala sukienka....koszmar...nie biore srodkow antykoncepcyjnych. pomozcie!;'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owowoowowowowo
nie chce by ta jedyna wspaniala noc byla jedna z gorszych :( ja nawet nie wiem jak wytzymam w kosciele ta godzine bo mam bardzo obfite :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owowoowowowowo
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba było pomyśleć o tym wcześniej i zacząć brać tabletki anty - wtedy można przesunąć okres - innego sposobu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otherway
a moze by tak opóźnić? słyszałam, że jedząc duże ilości cytrynymożna opóźnić miesiaczke,ale nie sprawdziłąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykl to pełen proces i żadne cytrusy tego nie zmienią. To gra HORMONÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brac tabletki anty
zeby uregulowac okres :D Kogos pogielo :D Nalykaj sie Rutinoscorbinu! Nawet jak juz dostaniesz okresu to mozesz ;) Ale najlepiej juz teraz zacznij troche dawkowac... 1 do 2 dni to na bank przesuniesz ;) Nie przeginaj z iloscia, bo calkiem sobie zatrzymasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otherway
czyli wit. C?;D moze jednak cytrusy?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
Ja słyszałam, ze na przyspieszenie działa wysiłek fizyczny, ciepłe kąpiele, napar z nagietka. Ale kiedyś próbowałam i niestety nic nie pomogło. A może jak sie bedziesz przejmowac tym szczególnym dniem to po prostu z nerwów sam ci sie spóźni? Oczywiście nie radze sie denerwowac ale wszystko zalezy od charakteru jak kto przezywa takie chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozecie wymyslac cytryny i inne badziewia! Jednyna mozliwoscia i pewna sa tabletki antykoncepcyjne, w tym wypadku, tylko na opoznienie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tililili
duze dawki tzn jakie ? 3-4 tabletki czy jak bo nie eim, nihdy nie stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babelilly20
Nie wiem, czy to prawda, ale slyszalam ze okres mozna przyspieszyc poprzez: - cieple kapiele - wysilek fizyczny, cwiczenia - lampke czerwonego wina (po cieplej kapieli) - biorac tabletke nospy na wieczor... chodzi o dzialanie rozkurczowe Ale napewno nie przyspieszy to okresu znacznie, tylko 2-3 dni, o ile na kogos cos takiego podziala, bo nie na kazdego to dobry sposob. Ja sama tego probowalam (ciepła kąpiel, ćwiczenia) kiedy wyjezdzalam na wakacje i nie chcialam zeby @ wypadła na podroż... i udalo się przyśpieszyć, ale tylko o 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×