Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wszystkozajeteoo

Pytanie do Pań i Panów - spirala bez hormonów

Polecane posty

Witam. Mam 25 lat i póki co nie planuję kolejnego dziecka. Tabletek brać nie mogę, dzięki prezerwatywom wpadłam więc chciałabym sobie założyć spiralę w celu antykoncepcji. I tu zaczynają się schody otóż mój partner nie wyraża na nią zgody. Nie daję żadnych konkretnych argumentów; jego odpowiedz na moje pytanie dlaczego nie? To nie bo nie. Porazka. Dlatego też chciałabym Was spytać drogie kobietki jak Wasz partner zareagował na wieść o spirali? Czy były jakieś awantury czy przyjął to 'na klate'? I czy czujecie jakiś dyskomfort w trakcie seksu? Coś Was uciska, piecze, wystaję, cokolwiek?Jego zachowanie wydaje mi się irracjonalne. Ja chcę wrócić do pracy, oddać synka do żłobka albo zatrudnić nianię i póki co nie mysleć o kolejnym dziecku. A Wy panowie zauważyliście jakieś skutki uboczne u swoich partnerek w czasie stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjds
spirala jest srodkiem nie antykoncepcyjnym tylko wczesnoporonnym, nie pozwala sie zagniezdzis zaplodnionemu juz zarodkowi. czyli zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze niech będzie, że poronny. Nie potrzebuję umoralniania. Postawiłam jasne pytania więc jeśli nie masz nic sensownego do dodania to żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TJA.G
Ja mam od 8 lat już 2,tania skuteczna,tylko u kilku procent facetów co b.wrażliwy członek coś czuć,a wtedy gin. skraca 'wąsy',nic nie wystaje,wsio w macicy,wszyscy zadowoleni/partnerzy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TJA G. Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że nie narzekasz na jakikolwiek dyskomfort. Bardzo zależy mi spirali ale nie mam pojęcia jak go namówić. Ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TJA.G
Może zap. go do gina,niech mu pokże i wyjaśni,bo może on sobie wyobraża ze niewiadomo co będziesz tam mieć?i że b.przeszkadzać,aalbo że nie b.mogła już urodzić?albo koledzy coś nagadali?albo chce nastęnego,lub żebyś z tym w domu była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co juz sama nie wiem. Niekochamy się bo ja boje sie kolejnej ciąży dlatego chciałabym zrobić mu prezent i założyć ta spiralę. Nie wiem może kogoś ma i nie potrzebuje już seksu ze mną. Naprawdę nie wiem o co sie rozchodzi. Jedyne co powiedział to to, że bedzie sie mnie brzydził o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TJA.G
Dziwne,u mnie wszyscy się cieszyli,bo można do środka,a f. to lubią...i co już nigdy nic macie nie robić?a może to on się boi że będziesz mogła go bezkarnie zdrazić,nie bojąc się wadki?lub uważa że to tylko dla dz...może nie mów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nie mam pojęcia co jest powodem Jego decyzji. Każda Nasza rozmowa konczy się awantura i jego powiedzeniem : Znasz moje zdanie na ten temat. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Zadzwon jak chcesz pogadac . Moje numery tel. 600 621 098 lub 661 228 934 , jutro rano . POzdrawiam Cie ! Renia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzisiaj byłam właśnie
sobie założyć. Po raz drugi juz mam. Założył mi T Cooper 380. Koszt 100 zł + 100 założenie. Polecam,bo to jest cudowny środek,na kilka lat i można bez obawy kochać się do końca. Dziś wypróbujemy z mężem,a jakże🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzisiaj byłam właśnie
moment zakładania jest troszkę nieprzyjemny,bo czuje się takie ukłucie,ale to dosłownie chwila. POLECAM POLECAM POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara Inez z serialu
to najwspanilasza z metod jaką znam!!!mąż nic nie czuje jej,jest jak dawniej,ja tez mam super seks,bardzo intensywny dodam bo taki lubię,ja narazie czekam na pierwszą miesiączkę i potem na kontrol czy nic się nie przesunęło i dopiero będziemy do końca się seksić bo przed pierwszą miesiączką się boję troszkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara Inez z serialu
mam nadzieję,że będziesz zadowolona tak jak ja, odezwij się potem tutaj jak się czujesz i jakie masz doznania,a także jaką ci wkładkę założono i opinie lekarza,ja tez jestem ciekawa co inni ginekolodzy o tym sądzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangrena134
Spirala bez hormonów ma nizszą skuteczność niż prezerwatywy, więc zastanów się czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara Inez z serialu
Gangerna co ty pierniczysz!spirale są na drugim miejscu zaraz po pigułkach!do autorki-ja mam UT380

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara Inez z serialu
ja zakładałam prywatnie więc koszt całościowy to 400 zł,spirala plus założenie(prawie bezbolesne bo lekarz anioł,doświadczenie ponad 40 letnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też prywatnie będę zakładać - moja gin to wspaniała kobietka narzekać nie mogę ;) Teraz tylko zastanawiam się którą spiralkę wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara Inez z serialu
ja nie wybierałam sama bo się kompletnie na tym nie znam,lekarz wybrał za mnie,mam wersję short bo nie rodziłam naturalnie tylko przez cc i mam wszystko tam bardzo wąskie.Każda spirala musi być dopasowana do budowy macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia30l
Ja także sobie chwalę. jestem chyba dosc płodna bo zaraz po braku zabezpiecznia zachodze w ciązę. Mam trzecią juz taka spiralę i naprawde wierzę w jej skutecznosc. Myslę że gdyby nie ona, byłabym w ciazy co roku. Ja jej nie czuję, partner nie czuje, nie trzeba o niczym pamiętac. w moim przypadku swietnie daje radę bo ja nie mam z tego wzgledu jakis stanów zapalnych czy itp. Jeśli sie przechodziło ilka razy takie zakazenia to jest przeciwskazanie- bo potem moze byc problem z zajsciem w ciaze. Poozatym dla mnie rewalacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspominałyscie o antykoncepcji bez hormonów i czy to nie jest też to najlepsze rozwiazanie ? http://caya.info.pl/ Chyba czas dziewczyny o takiej antykoncepcji pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez sie zastanawialam nad taka metodą antykoncepcji ale jednak pozostanę przy tabletkach. Teraz też lekarz polecił mi nowość - Belara. I mam zamiar własnie przyjmowac takie tabletki antykoncepcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cip/ka nowości nie spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje pytanie - jak dziala spirala (bez hormonow)? czy te boczne antenki wchodza w jajowody cza jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×