Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maleńka_20

Pytanie o luteinę i tabletki anty!!! Plizzzz help!

Polecane posty

Gość Maleńka_20

Lekarka wcześniej przepisała mi tabletki anty, ale okres się nie pojawiał więc przy następnej wizycie luteinę na wywołanie. Zapomniałam się zapytać jak zacząć zażywać pigułki przy luteinie. Miała tak któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to pigułki zażywasz normalnie, a do pięciu ostatnich z opakowania bierzesz dodatkowo po tabletce luteiny. Wydaje mi się, że sensownie byłoby zmienić pigułki. Może porozmawiaj o tym z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleńka_20
Trochę niejasno napisałam;) Ja jeszcze nie zaczęłam brać tabletek, miałam zacząć opakowanie od pierwszego dnia okresu, ale okresu nie dostałam więc lekarka przepisła mi luteinę. I właśnie się zastanawiam, jak wygląda okres po luteinie, kiedy zacząć brać i czy jestem zabezpieczona:) Dzięki za komentarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegooo...
dlaczego nie zapytasz sie o to swojego lekarza ? wydaje mi sie ze on najlepiej ci doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleńka_20
Chciałabym zacząć już brać i luteinę i tablety, w poniedziałek idę do apteki, a żeby się umówić do lekarza muszę czekać z tydzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleńka_20
Jest ktoś w stanie mi doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleńka_20
Odświeżam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze jestem nienormalna, ale o ile mi wiadomo to bierzesz luteine, potem dostajesz okres i zaczynasz brac tabletki. Nie mozna brac luteiny i tabletek antykoncepcyjnych naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×