Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie o tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość gość

Czy moge zapytać gina czy mi je przepisze ale w przeznaczeniu o uregulowanie okresu, wygładzenie cery z trądziku? I żeby miesiączki były też mniej bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Jasne, że możesz, stosuje sie je wtedy w określone dni cyklu, a nie cały czas. Pamiętaj jednak, że to nadal hormony i warto stosowac osłone, np Harmonellę, która chroni przed skutkami ubocznymi, zarówno tymi bardzo poważnymi jak zakrzepica jak i mnie groźnymi ale dokuczliwymi jak wahania wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Harmonella wpływa na kolor ci/pki takie ma działanie.To tylko reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha,harmonella chroni przed zakrzepica. Ciekawe w jaki sposob. Co slabo sie sprzedaje to gowienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chcialabym te tabletki, podobno biust po nich niektórym kobietom nawet rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rosną" piersi od pigułek zatrzymujących wodę w organizmie, a to jest już niepożądany skutek uboczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli 14. Wątpię, by ktokolwiek zapisał Ci pigułki, jesli do ginekologa pójdziesz sama. Idz z mamą. Inaczej marne szanse. I słusznie zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 lat to ja plaska deska byłam. Masz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14lat? ABSOLUTNIE NIE BIERZ ANTY Naprawdę, słuchaj czasami starszych i bardziej doświadczonych. Antykoncepcja hormonalna to nie zabawa (ja biorę dopiero od 19/20 roku zycia - mimo, ze wcześniej by mi wciskano). Bez badań itd nie powinno w ogóle jej się brać nawet jak jest się dorosłym i dojrzałym (ale lekarze to tłumoki i walą jak leci). I tak btw.\, tabsy poprawiły moją cerę o 10-20%. średnio co? Bolesność miesiączek zwiększyły nawet. Ale mam problemy hormonalne, i poza tym lekko zwiększonym bólem bardzo dobrze je znoszę, i razcej korzystnie działają na moją gospodarkę hormonalną. masz jeszcze czas - lepiej idź do dermatologa jak już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo idę sama do tego gina, prywatnie więc moge tam sama iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok rozumiem, zapytam ewentualnie co na to lekarka ale chyba jednak nie przepisze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarka o pesel pyta. Więc prywatnie nie dostaniesz recepty na antykoncepcje. Ale po co kombinujesz na siłę? kiedyś będziesz mogła swojej zachcianki żałować - raz zaingerujesz w hormony, to potem ciągle coś się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to? A co to ma do rzeczy czy ide prywatnie czy na fundusz? To prywatnie już nie przepisuje? Nie chce mi się w to wierzyć jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wierz. Znawczyni nastoletnia się odezwała. Po co się pytasz skoro najwyraźniej jesteś najmądrzejsza na świecie? Widziałaś kiedykolwiek jak każda recepta wygląda? Czy mama Ci nie pokazała tych od pediatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swedzi cie juz? Co za gimbaza... Za naukę się weź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojejku nie wiedziałam po prostu, nie musicie na mnie od razu naskakiwać. Po prostu dziwne mi się tylko to wydało i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×