Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allrad

regulon

Polecane posty

Gość allrad

witam:) lekarz przepisal mi tabletki regulon an wyrownanie miesiaczki. Czy po ich odstawieniu nie bede miala zadnych problemow by zajsc w ciaze?czy nie ma zadnych skutkow ubocznych po braniu tych tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a86
ja biore regulon ok 9 miesiecy i chce sie tego swinstwa pozbyc, albo wymienic na inne. Na poczatku bylo wszystko ok, skutkami uboczny jakos nigdy sie nie przejmowala, bo ciaza byla najstraszniejsza. a teraz zmniejszyla mi sie ilosc sluzu, tak ze seks bywa niprzyjemny. do tego doszla watroba-czego bym nie zjadla to mi sie odbija przez pol dnia. a nastroj mi sie chyba za bardoz nie pogorszyl, moze troche zmalala ochota na seks, a poza tym to wszystko w normie, tylko troche zesciej placze. i ide do gina zeby mi cos pozmienial bo ja nie daje rady juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk
No prosze.. a ja myslalam, ze sobie te fobie wymyslam.. i nie zwrocilam tez uwagi na to, ze kochac mi sie nie chce.. Biore regulon juz od dwoch lat, na poczatku bylo super, schudlam troszke, poprawila mi sie cera.. a pozniej sie zaczelo.. libido spadlo prawie do zera, zaczelam sie wkurzac na mezczyzne o pierdoly, ryczalam z byle powodu, co chwile lecial foch o sciane.. i dopiero niedawno do mnie dotarlo, ze to moze byc wina tabletek.. al mam obawy przed zmiana, byc moze dlatego, ze nie wiem jak to zrobic.. kiedy zaczac brac nowe opakowanie? Od nowego okresu czy tak jak dotychczas? Pomocyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qcyk
a ja biore regulon od ponad roku i nie mam zadnych skutkow ubocznych.chociaz ja je biore ze wzgledu na zawartosc estrogenu ktorego mialam za niski poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara17
Dziewczyny!!! Bardzo ważną sprawę mam! Czy orientujecie się, w jakich tabletkach jest żelatyna, a w jakich nie? Obecnie zażywam Jeanine, ale muszę z niej zrezygnować, właśnie z tego powodu, że w składnikach dodatkowych jest żelatyna. Błagam Was, zajrzyjcie na ulotki swoich pigułek sprawdzie, czy zawierają one żelatynę. Dajcie mi znać, okay? To dla mnie bardzo ważne!!! Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×