Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

rewitalizacja pochwy

Polecane posty

Gość gość

Czy ktos byl w Klinice Beautymed na rewitalizacji pochwy ? Wiem ze zajmuja sie ginekologia estetyczna, ale czy ktos moze robil ten zabieg u nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka7900
nie wiem jak rewitalizacja pochwy, ale bylam tam na zabiegu nietrzymania moczu i efekty sa bardzo dobre.Drugi zabieg jesli trzeba bedzie wykonac bedzie w cenie pierwszego takze tez bardzo dobre podejscie do pacjenta maja.Dr Miracki ktory wykonywal mi zabieg ma bardzo profesjonalne podejscie,wszystko dokladnie tlumaczyl.Polecam kazdemu kto ma taki wstydliwy problem i szczerze polecam dr Mirackiego jesli ktos mieszka w Warszawie.Ty rowniez wybierz sie na konsultacje wszystko Ci wyjasni co i jak,a zabiegi sa skuteczne przynajmniej moj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje slicznie za odpowiedz i teraz na pewno udam sie na rewitalizacje do Beautymedu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj czy nie robią rewitalizacji mózgu, zrób to pierwsze bo pochwa nie zając :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje rewitalizacja pochwy w klinice beautymed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola78
Witam, mam podobny problem. Po urodzeniu pierwszego dziecka było to jeszcze znośne ale po drugim porodzie, mam wrażenie ze ścianki pochwy nie obkurczyły się tak jak należy , mąż nic nie mówi ale ja czuję sama po sobie... że nic nie czuję podczas stosunku Słyszałam o takich zabiegach ale nie wiem jak się za to zabrać i chyba się za bardzo wstydzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodekmałyjestem
Mariola pocieszę cię tym,że nie jesteś pierwsza i też nie ostatnia,głowa do góry w internecie jest mnóstwo klinik które się zajmują takimi zabiegami, kwestia tego z jakiego miasta jesteś? zabiegi rewitalizacji pochwy są teraz bardzo popularne i nie ma się czego wstydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola78
Może i tak ale ja zawsze się wstydziłam nawet do zwykłego lekarza iść a co dopiero na taki zabieg :( mieszkam w piasecznie,tutaj nie ma takich klinik,poza tym to chyba kosztuje dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w czym problem, Piaseczno to prawie Warszawa a tu masz elite,naprawdę nie ma się co wstydzić, nie jest to najwdzięczniejszy temat ale ci lekarze są do tego przyzwyczajeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola78
Dzięki dziewczyny za wsparcie i dodanie odwagi tego mi było potrzeba, pierwsze kroki zrobione i wizyta umówiona , zdecydowałam sie na centrum laseroterapii, mam nadzieję że teraz wszystko pójdzie z górki. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaLiwińska
Ja miałam wykonany ten zabieg, Szczecinie, pod koniec lutego, na początku byłam bardzo sceptyczna, ale po dwójce dzieci i niewystarczającej satysfakcji ze współżycia oboje z mężem postanowiliśmy "sobie pomóc". Długo zwlekałam ze względu na wysoką cenę i mało rzetelne informacje jakie znajdowałam w internecie, aż natrafiłam na stronę ,na której wszystko było wyjaśnione jak "krowie na rowie" i się zdecydowaliśmy. Żałuję tylko tego, że nie podjęliśmy tej decyzji kilka lat wcześniej, tylko tak długo zwlekaliśmy, bo różnica w łóżku jest zdecydowana. Na razie nie planuję kolejnej ciąży, więc efekt powinien potrwać dobre kilka lat, dlatego myślę, że najlepiej zdecydować się na to ujędrnianie od razu po ciąży po której planujecie kilkuletnią przerwę w rodzeniu. Ta strona to http://rewitalizacjapochwy.pl/ śmieszna nazwa, moim zdaniem trochę zbyt dosłowna, ale strona bardzo przydatna i robiłam zabieg u tej Pani doktor (Kurdzielewicz), jestem bardzo zadowolona, ale pewnie inni też są dobrzy, więc oszczędzajcie i nie zwlekajcie, szkoda młodości i namiętności na odwlekanie tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jedna z koleżanek nie miała problemu z kwestiami kobiecymi po tym jak odbył się poród może dlatego, że rodziła przez cesarkę. A jednak w trakcie porodu naturalnego troszkę zmienia się budowa ciała kobiety a szczególnie narządy rodne. I ja osobiście na leczenie nietrzymania moczu bym poleciła zabiegi w centrum estetyki. Zabiegi z ginekologii estetycznej są już tak zaawansowane, że spokojnie zaraz po zabiegu można udać się do domu http://www.beauty.com.pl/pl/ginekologia-estetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaLiwińska
Szczerze mówiąc to ważne , żeby kobiety zaczęły po prostu stosować te zabiegi, a to gdzie to zrobią jest oczywiście ważne, ale nie najważniejsze:) Z tego co widzę zdecydowana większość osób ma dobre wspomnienia, więc miejsce chyba nie jest kluczowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że zabiegi rewitalizacji pochwy są wykonywane w Klinice SKJ w Wilanowie. Miejsce sprawdzone, lekarze życzliwi i mają dużo empatii dla klientek. No i sama klinika robi bardzo pozytywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, ja właśnie robiłam taki zabieg laserowy w Centrum Medycznym SKJ i pomogło. Pojęcia nie mam czemu tyle czasu z tym zwlekałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam ten zabieg w Elite, laserem MonaLisa i tu polecam każdej kobietce bo zabieg jest zupełnie bezbolesny, nie trzeba stosować żadnych znieczuleń, to jest ogromny plus tego lasera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie czy któraś z Pań robiła zabieg i wie coś na ten temat jak duży wpływ ma na zabieg nie utrzymanie abstynencji przez 10 dni , nie mogliśmy się z partnerem powstrzymać. Teraz nie wiem czy efekt nadal będzie szedł na przód czy może już przegrałam sprawę i nic nie naciągnie się do końca jak należy proszę tylko o szczere odpowiedzi bez zbędnych docinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak: jeżeli zależy wam na ciasnej pochwie, to najlepiej poprostu wykonywać codziennie po 50 przysiadów. To stymuluje rozwój mięśni nóg, dna miednicy, jak i brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mariola" z Piaseczna masz blisko do http://www.kriocentrum.com/ a oni też mają ginekologie estetyczną w ofercie, a to znana klinika. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po liftingu pochwy. Zabieg mialam robiony w szpitalu Medicover w Warszawie. Jestem mega zadowolona zarówno z takiej ogólnej opieki jak i efektów samego zabiegu. Miałam luźną pochwę po dwóch porodach i czułam bardzo duży dyskomfort z tego powodu, nie czułam się w pełni kobietą. Teraz całe szczęscie mam to już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka B
Moim zdaniem ktoś po to wymyślił takie zabiegi, żeby z nich korzystać, a nie mieć opory czy wypada. Ja już ponad rok temu zdecydowałam się na zabieg rewitalizacji okolic intymnych i była to świetna decyzja. Jedyne o czym należy pamiętać to wybór dobrego gabinetu. Ja szukałam sprawdzonego i zdecydowałam się na Moją Estetykę w Rzeszowie na Ulicy Litewskiej 4/5 - super atmosfera, poczucie intymności, zabieg dobrze wykonany. Nic tylko dzwonić i się zapisywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batka7
Ja takiego zabiegu nie robiłam, ale moja siostra po trzech ciążach zdecydowała się na rewitalizację pochwy. Trudno mi opisać ten zabieg, bo wiadomo, że każdy odbiera to inaczej, ale jeśli chodzi o efekt to podobno było warto. Marta też miała problem z nietrzymaniem moczu i z infekcjami intymnymi, a teraz podobno to wszystko zniknęło. Może nie od razu, potrzeba było trochę czasu, ale podobno teraz już sytuacja znacznie się poprawiła. Najpierw tylko skonsultowała się ze swoim lekarzem, żeby sprawdzić czy nie ma żadnych przeciwwskazań i była na pierwszej wizycie - wywiadzie w klinice https://cashmire.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/rewitalizacja-pochwy/ w której miała zabieg. Potem tylko niewielkie zalecenia przygotowawcze i już dwa tygodnie później było po zabiegu. Tak ten czas szybko zleciał, ale też dzięki temu siostra zbyt długo się nie stresowała, bo zbyt długie oczekiwanie nigdy dobrze na nią nie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami naprawdę warto skorzystać z pomocy specjalistów. Ja zrobiłam sobie waginoplastykę i nie żałuję! Jestem bardzo zadowolona. Przed zabiegiem poczytałam sobie artykuł na stronie http://www.kobiecesprawy24.pl/waginoplastyka-labioplastyka/znajdz-rozwiazanie i dowiedziałam się, jak szybko wrócić do formy. Polecam każdej kobiecie, która chce znowu poczuć się młoda i atrakcyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aankaa82922
Dla wielu kobieta rewitalizacja pochwy jest szansą na bardziej komfortowe życie. Takie zabieg wykonuje się laserowo, co sprawia, że nie potrzeba inwazyjnego zabiegu i co sprawia też lepsze gojenie. Gdyby ktoś był zainteresowany to można sprawdzić sobie stronę https://multiclinic.pl/wykonujemy/ginekologia-estetyczna/ i ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi w www.tesoroclinic.pl, jak byłam tam dobrze się mną zaopiekowali, wszytko wytłumaczyli, zagoiło się szybko i bez problemu. Dobrze, że są jeszcze tak dobrzy specjaliści w tej dość wstydliwej dziedzinie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zabiegu laserowego obkurczania pochwy. Mimo, że na początku myślałam, że to bardzo wstydliwy temat tak teraz myślę, że ten zabieg poprawił moje samopoczucie i w 100% zwiększył moją pewność siebie. Laserowe obkurczanie pochwy robiłam w klinice Proclinic przy ulicy Widok http://proclinic.pl/oferta/laserowe-obkurczanie-pochwy/. warto wybrać to miejsce i dziewczyny nie bójcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×