Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniś ciekawa

RIGEVIDON jakie tak naprawdę są i Kobiecy Test Tabletek

Polecane posty

Gość moniś ciekawa

Moje pytanie jest konkretne. Zaczynam brać te własnie tabletki i interesuje mnie jak największa ilość wypowiedzi (bo wiem, że każda z nas jest inna i inaczej odbiera każdy rodzaj tabletek) w temacie Jak RIGEVIDON wpływa na: - libido (chce się więciej czy mniej :P) - plamienia (częste,sporadyczne, brak) -bóle (brzucha, głowy, miesiączkowe, brak) -inne (np. wahania nastrojów, suchość pochwy, dodatkowe kilogramy) Mam także prośbę do tych dziewczyn, które biorą inne pigułki o przekazanie swoich doświadczeń związanych z ich zażywaniem POZDRAWIAM I DZIEKUJĘ ZA WYPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja biore Rigevidon juz od jakiegos roku. Na poczatku mialam plamienia, ale to jest normalne, moze trwac nawet przez 3 opakowania. Jesli chodzi o libido , to jest w normie ;) a czasem jest nawet zwiekzone, natomiast na pewno sie nie zmniejszylo :) Jesli chodzi o miesiaczki, to skrocily mi sie (trwaja 4 dni) natomiast bole brzucha sa, ale nie tak mocne jak przedtem, Wahania nastrojow bywaja (ale to kobieta nie bioraca pigulki nawet je moze miec hehe) :P Suchosci pochwy nie mam, wszystko jest w porzadku, a co do dodatkowych kilogramow... to hmm... o ile sobie przypominam to po Harmonecie (moje pierwsze pigulki) troche przytylam, pozniej mi sie waga utrzymywala, natomiast urosly mi piersi :P Ogolnie sa to dla mnie dobre pigulki, samopoczucie mam dobre, nie zawiodly mnie :) wiec czuje sue bezpiecznie :) jak bedziesz miala jeszcze jakies pytania to pisz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje ze mnie zawiodły :( ... jak myslicie czy przy 17 tabletce( przy pierwszym opakowaniu ) mogłam wpasc , biore regularnie , czasami sie spoznie parnascie minutek ... ale to raczej nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wiec ja bralam tabletki Rigevidon przez 1.5 roku.bylam z nich zadowolona!zadnych plamien, libido w normie, okres-hm...z nim to powiem tak: ostatnia tabletke bralam w niedziele ,krwawienie wystepowalo w czwartek ok godz 15(zawsze!!!!), w czwartek malo, w piatek lekko, sobota tak sobie ,niedziela prawie nic:)wiec jak widzisz pod tym wzgledem mi odpowiadaly!!!co do skutecznosci-luzik jeszcze malenstwa nie mam:)zmiany nastroju czy cos takiego-zadnych objawow-oczywiscie zdazaly sie ale to bardziej z osobowosci niz z tabletek;)jesli chodzi o tycie tez nic!! jesli o mnie chodzi byly dobrane idealnie i jesli powroce jeszcze do brania to napewno beda to te same:) ale pamietaj co organizm to inaczej:) jak jakies pytania to pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar
hyhy, a ja zawsze bralam ostatnia tabletke w nd, i a czw zawsze punkt 11 miaalm okres.trwal do nd srednio.poza tym tabletki bralam przez 4 lata, nigdy mnie nie zawiodly, nie bylo plamien zadnych.zreszta gin mi mowil, ze po tych tabletkach rzadko wystepuja.libido-troche moze spadlo, nieznacznie.urosly piersi-troche, poa tym ani pol kilograma wiecej.bole glowy i reszta w normie.tylko jedna zrecz-tabletki te dosc istotnie obciazaja watrobe i np moj gin mnie uprzedzil, zeby bardzo uwazac z alkoholem, bo skutki byly takie, ze np po 2 piwach miewalam kaca giganta, wymioty dwudniowe itp.a-przez pierwszy rok byly jeszcze silne bole konczyc - pomagaja pomidory, ogolnie zreczy zawierajace sod i potas, ale potem to samo przeszlo. teraz biore diane, ze wzgledu na cere.to juz 7 opakowanie, ale cera nie poprawila sie nic a nic, moze trche szybciej sie goi po czyszczeniu.dina tez ok, na pozcatku byl super biut, ale juz opadl :).poza tym suchosc pochwy, spadek libido, ale nie wiem czy to nie zwiazen z problemami w zwiazku.za to wieksza tolerancja na alkohol.moge normalnie wyskoczyc na piwo juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++monika++
ja biore 5 opakowanie...alkohol pije i nic mi nie jest :P suchosc pochwy-brak, troche mi piersi urosły :) okres mam po 4 dnia od ostatniej tabletki...bol brzucha jest ale mniejszy ...krwawienie w normie :P w sumie to jestem zadowolona ale chyba przez nie nie chce mi sie sexu :P obnizaja poped sexulany i nie czuje tego co czulam jak nie bralam tabletek :( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w trakcie brania 3 opakowania, sa to moje pierwsze tabletki. Z poczatku zauwazylam suchosc pochwy, straszny spadek libido, zmienne nastroje ( przyznam szczerze ze juz bylam bliska zaprzestania brania), pogorszenie cery oraz opuchniecie piersi. Jednak wszystko wraca do normy. Piersi coraz mniej bola, jednak zauwazylam lekka nadwyzke cialka. Lecz tego tak do konca nie moge przypisac tabletkom, gdyz przestalam uprawiac sport..i wiadomo.. miesiac temu byly swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeesi
Lusesita de Milagros Dolores : koszt tych tabletek to sa sprawy groszowe ja za dwa opakowania placialm niecale 15 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_ncerka
Mam do sprzednia dwa opakowania tabletek LOGEST. Muszę się ich pozbyć, ponieważ zażywałam je rok i schudłam po nich. Urosły mi piersi, ale ogólna waga spadła. Wiem,że może to się wydawać dziwne,że coś takiego mi nie pasuje, ale ogólnie byłam szczupła, a teraz to już masakra. O kontakt proszę na e-mail tance_rka@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos by byl chetny mam do sprzedania 2 opakowania Rigevidonu neonka1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luellcia
Ja nie przytu=yłam nic :) Bóle miesiaczkowe jak keidys byly ogromne to teraz prawie w ogole. Wahania nastrojow sie zdarzaja :) plamienie mialam w trask=akcie pierwszego opakowania przez 15 dni, a teraz okres jest krotszy i mneij obfity. A libido to chyba mam zwikszone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tance_rka
Mi ginekolog przepisał RIGEVIDON i zaczynam od tego miesiąca. Przez rok brałam Logest, był świetny, tylko schudłam po nim i muszę zmienić :( najgorsze jest to,że dwa opakowania Logestu mi zostały i nie mam co z nimi zrobić, może któraż z was go bierze i chciałaby kupić, bo po co mają u mnie leżeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
Witam kobietki! Mnie ginekolog przepisał Rigevidon NA PRZYTYCIE. Bardzo chciałabym przytyć 6-8 kg no i ucieszy mnie jeśli i piersi przy okazji zwiększą swój rozmiarek ;) Liczę że cera mi się nie popsuje a przede wszystkim libido się nie zmniejszy ...Jestem dopiero po pierwszej tabletce i już łykałam tabl.na silny ból głowy - mam tylko nadzieję ze to wina pogody a nie tych tabletek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_1_7
Witam!! Jestem po drugiej tabletce Rigevidonu. Rano odczuwam nudnosci, mam nadzieje ze nie bedzie on mial wplywu na moja cere , libido i tycie...są to moje pierwsze tabletki. Prosze o odpowiedz na pytanie czy są to tabletki o duzej zawartosci hormonow? czytalam o "lekkiej antykoncepcji" a kompletnie sie natym nie znam :( bardzo prosze o szybka odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeden ginekolog przypisal a drugi powiedzial, ze one sa raczej dla starszych kobiet. i doststalam novynette. ta sama firma ale mnie hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zaczełam 1 opakowanie Rigevidonu... Jest oki nic nie boli... i wogole oki. tylko piersi mi jakby zpuchly i na klatce piersiowej a teraz na twarzy mam jakies uczulenie... Niewiem czy to od pigułek. Może ktoraś z was miała coś podobnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rigevidonka
ja tez zaczełam niedawno pierwsze opakowanie rigevidonu :) przedtem brałam Novynette i Regulon ale czułam sie potwornie przez 8 opakowanin miałam plamienia, ciągłe bóle i zawroty głowy, nudności...przy regulonie zle sie czułam przed okresem, byłam wsciekła i bolał mnie brzuch...dostawałam tez krwawienia zawsze przy 16 tabletce :( teraz czuje sie bardzo dobrze...nie boli mnie głowa, nie mam nudnosci ani zawrotów głowy nie mam tez depresji:) rano wziełam 13 tabletke...ciekawe jaki bedzie okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666285758652
Hej Biore Rigevidon od ponad 2 lat. Gdy zażyłam pierwsze opakowanie miałam plamienie ale poszłam do lekarza i przepisał mi jakiś środek i już nie miałam więcej tych plamień. Piersi mi nie urosły( uff i dobrze bo i tak są duże) miesiączke mam tylko 4 dni od wtorku zawsze rano do piątku czasami troszeczke w sobote. libido wszystko ok. czuję się po nich super żadnych mdłości nic. No i co jest ważne nie są drogie jedno opakowanie kosztuje 7zł z groszem a inne tabletki antykoncepcyjne nawet 30zł- no to jest chyba różnica. Dziecka nie mam - są pewne. ostatnio nawet pomyliłam się i zamiast wziąć w sobote 1 tabletke wzięłam w piątek czyli 1dzień wcześniej (miałam 6 dniową przerwe a nie 7) nic się nie działo:). Brzuch troszke mnie boli ale nie tak jak wtedy kiedy nie brałam pigułek. nic nie przytyłam a nawet odwrotnie schudłam jakieś 3 kilo.wahania nastrojów wydaje mi się to normalne każda kobieta ma zmienny humorek:)) tym bardziej w takim okresie jak miesiączka:)). Z mojej strony polecam Rigevidon dobre sprawdzone tabletki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie zaczelam brac rigevidon...zadnych skutkow ubocznych jak narazie...ale to dopiero 2 tabletka:)))mam nadieje ze piersi troszke podskocza ale nie przytyje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha82
jeszcze do pon myslalam ze rigevidon to swietne tabletki...nie mialam zadnych skutkow ubocznych, okres przychodzil jak w zegarku, cena tez jak najbardziej atrakcyjna...wszystko bylo super az nie poszlam ostatnio do lekarza, ktory stwierdzil ze na jajniku mam pecherzyk owulacyjny co nie powinno sie zdarzyc przy braniu tabletek...no i powiedzial ze w takim razie nie jestem teraz zabepieczona..spanikowalam jak nie wiem co! sugerowal ze moze zapomnialam jednej albo cos, ale jestem pewna ze nie, przyjmowalam reguralnie,zadnych wymiotow czy biegunek...mialam wrazenie ze sam lekarz jest w szoku ze takie cos sie stalo...przepisal mi cilest no i kazal przyjsc na kontrole przy drugim opakowaniu...ale zastanawiam sie czy w ogole nie odlozyc tabletek skoro przy regularnym przyjmowaniu takie cyrki sie dzieja...chyba juz nie bede w stanie sie wyluzowac w czasie sexu jesli sie dodatkowo nie zabezpiecze:( co myslicie? ktos mial podobne przejscia??pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dzisiaj wzielam 3 abletke rigevidonu i jestem nieco zdenerwowana, bo zawsze w 2 dzien mialam dosc obfity okres a wczoraj prawie niec tylko lekkie plamienie a w nocy to w ogole zero krwi:(((no i strasznie piersi mnie bola:(((czy dzieje sie ze mna cos zlego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinka
Czesc. Tak czytam te wasze wypowiedzi i sie zastanawiam w jakim jestescie wieku. Ja mam 21 lat i bralam novynette przez poltorej roku. Swietnei sie po nich czulam i nie tylam, tylko musialam przestac brac bo cenowo byly na mnie za drogie. Pytalam lekarza o jakies tansze, ale powiedzial ze w moim wieku nie moze mi nic tanszego przepisac bo bede miala za duza dawke hormonow. Dlatego ciekawa jestem od kiedy mozna brac regevidon? Bo jest roznica placic 7 zl a 21, nie? Ogolnie jeszcze male ostrzezenie dla dziewczyn ktore przestaly brac tabletki. Badajcie sie, jesli macie jakies bole. Ja od kwietnia nei biore tabletek i miesiac temu zaczal mnie bolec prawy jajnik. Przezylam maly koszmar. Poszlam do gina dostalam mase tabletek na ten jajnik po ktorych bolal mnie brzuch, pozniej USG ale najszczescie okazalo sie ze to tylko powiekszony jajnik, wiec znowu jakies tabletki.. i za miesiac do kontroli. Aha. Jak przestalam brac novynette to rozregulowal mi sie komletnie okres, czasami mi sie spoznia nawet o 30 dni!! Czego nikomu nie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynnaa21
Witam, biore rigevidon jakies pol roku,wczesniej rok ralam Yasmin. Niby wszystko jest ok tzn nie przytyłam wręcz wydaje mi sie że schudlam jednak cos strasznego stało sie z moją cerą !!! nigdy nie mialam problemów z pryszczami a teraz jest makabra.Wyskoczyly mi jakies krostki na policzkach..chyba bede zmuszona przeskoczyć na Diane bo juz nie daje rady....pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monik_
Witam! Ja biore Rigevidon juz 4 lata i jest wszystko ok. nie przytyłam ani kilograma i wogóle... A co najwazniejsze to te tabletki tez lecza... np. miałam niedawno zapalenie jajników i w tym dniu co poszłam do lekarza to miałam wziasc ostatnia tabletke, ale lakarz kazal mi nie robić przerwy. Tydzień i mi przeszło:-P Jak narazie to mam w planach brać te tabletki jeszcze przez 2 lata, a później to sie okaze... Brałam tez Diane przez prawie rok i tez były ok, cera mi sie fajnie poprawiła... Więc tez mi pasowały, ale mają jedną wade, bo nie mozna ich brac dłużej jak rok... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladykarla
a ja właśnie zaczęłam brać Rigevidon, nie wiem jakie będą skutki:/w sumie to chce zwalczyć torbiel bo słyszałam,że tylko tym sposobem-bez szpitala można pozbyć się "tego dziwadła"z jajnika!!mam więc nadzieję,że te tabletki przyniosą mi ten efekt,że torbiel zniknie a i do tego mam antykoncepcję:)))dziś wzięłam 8 tabletkę.póki co to nie widzę jakiś efektów ubocznych:)wiem jedno strasznie przytyłam po harmonecie-poprostu okropnie!!!po 3 opakowaniach przeszłam na yasmin i było jeszcze gorzej:(((woda w organizmie stoi do dzis!!i nie ma tu reguły,że te tabletki co mają mniej hormonów akurat dobrze zadziałają na Twój organizm!!!!!!wszystkie mamy inny organizm i zupełnie inaczej tabletki zadziałają i trzeba się z tym liczyć!!!od maja ubiegłego roku do grudnia brałam antykoncepcję!!nagle zmieniłam lekarza i okazało się,że mam torbiel wielkości 4cm:((((i otrzymałam wiadomośc-pani nie może brać tabletek!!poprostu nie ma pani organizmu do brania tabletek!!jakież było moje zdziwienie heh. w końcu wybrałam sie do lekarza ale prywatnie(no i do innego) i co się okazuje-dostałam rigevidon:)mam nadzieję,że zadziała w tą dobrą stronę.a ileż dowiedziałam się o torbielach już wiem skąd się biorą,a wcześniejszy lekarz stwierdził,że nie wiadomo w sumie skąd te torbiele się biorą!!heh a ja myślałam,że to lekarz powinien mnie informować o tego typu sprawach!!no nic poszłam zapłaciłam za wizytę i od razu uzyskałam wszystkie informacje jakie były mi potrzebne:))teraz już wolę zapłacić za wizytę i mieć nadzieję na lepsze jutro a nie słuchać od lekarza państwowego-nie wiem w sumie ską sie biorą!!!także mam nadzieję,że rigevidon coś mi pomoże...a z wodą w organizmie muszę powalczyć!!dieta,ruch itp.pozdrawiam czytelniczki tego portalu:))) i jedna rada-dopóki same nie sprawdzicie to sie nie dowiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiajnw
Ja mam takie pytanko do dziewczyn które biorą Rigevidon albo wogóle jakiekolwiek tabletki.... Czy kochanie się do końca jest bezpieczne? Wiem, że nigdy nie ma 100u% pewności, ale czy bezpieczeństwo jest porównywalne z prezerwatywą? Bo ja mimo wszystko mam wątpliwości, bo wiecie- nie widać tego zabezpieczenia ;) Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam ponad 2 lata wszystko było ok aż do pewnego momentu ok 2 miesiace przed odstawieniem zaczely sie potworne bole głowy, rozdrażnienie itede ale w sumie dlugo mi slużyły więc złego zdania o nich nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evcia20
witam :) mam 20 lat i dzis wzielam 8 tabletke ;) poki co jest ok...procz lekkich plamien. niby okres mi sie juz skonczyl ale plamienia sa i to mnie troszke denerwuje - ale czytajac wasze wypowiedzi sie uspokoilam bo pare z Was tez tak mialo :) sa to moje pierwsze tabletki ale mam nadzieje ze sie sprawdza bez zadnych skutkow ubocznych i ze te plamienia wkrotce ustapia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzaczek
ja brałam Rigevidon bardzo długo. Nie miałam prawie żadnych skutków ubocznych no może prócz suchości pochwy ale z tym idzie sobie poradzić. Brałam tabletkę wtedy kiedy sobie przypomniałam tzn. brałam je wieczorem ale nigdy specjalnie nie pilnowałam godziny, nigdy mnie nie zawiodły a kochałam się z moim mężczyzną be dodatkowego zabezpieczenia. Ogólnie byłam zadowolona, a przerwałam bo założyłam wkładkę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×