Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rigevidonka

rigevidon

Polecane posty

Gość rigevidonka

jakie są wasze opinie na temat tych tabletek? biuścik wam sie powiększył? ja juz wziełam 3 tabletki i jak na razie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam rigevidon przez 1,5 roku i co moge powiedziec...ze lek mi spasowal bo organizm dobrze go przyjal, wszystko dzialalo tak jak powinno :) zadnych bolow przy miesiaczce, skora byla ladniejsza itp, moze pod mkoniec zazywania libido sie nie znacznie obnizylo ale wtedy chlopaka trza poprosic by sie bardziej postaral... jednak minusem bylo to ze przyczytalm 6 kg i teraz ciezko to zrzucic bo od wrzesnia 2005 moj organizm ustawia sie na normalne funkcjonowanie...bole niestety powrocily przy miesiaczce a co poza tym? na usg dopochwowym lekjarz powiedzial ze w sama pore odstawilam tabletki bo na jajnikach robily sie torbieliki, na szczescie teraz juz wszystko sie wchlonelo i jest ok :) proby wtrobowe mialam kilka razy robione i wszystko zawze ok :) a o to usg to po prostu sluzbe zdrowia trza sie upomniec o przydalo by sie kontrolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baci
tobie spasowaly a ja nie polecam bole przy miesiaczce mialam nawet wieksze niz kiedy nie stosowalam tabletek anty, jakies stany depresyjne, nawet mala glupotka potafila doprowadzic mnie do placzu lub zamkniecia sie w sobie (a jestem osoba o bardzo mocnym charakterku) ponadtto nadmierne owlosienie, kiedy ogolilam nogi wieczorem nastepnego dnia juz mialam uczucie klucia kiedy przejechalam po nodze reka kolezanka nawet miala lekkiego wasika ktory zaczela depilowac. bole glowy migreny ja nie polecam ale dla kazdej babki co innego lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisi
slyszałam ze ten lek jest polecany kobietom starszym? co wy o tym myslicie?czy jest on odpowiedni dla nastolatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deri
biorę rigevidon trzeci miesiąc i czuję się super.wcześniej stosowałam hormonet 37zł jedne opak.miałam straszne bóle głowy codziennie i w ogóle nie wiązałam tego z tabletkami hormonet.postanowiłam zmienić na tańsze.dostałam rigevidon i od kiedy go stosuję problem zniknął.cena jest rewelacyjna,kłopot zniknął i nie widzę niczego co może szkodzić-przynajmniej u mnie:)POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco...1..
Ja swoją "przygodę" z tabletkami zaczęłam od tabletek trójfazowych, tzn. w opakowaniu było 21 tabl. po 7 w różnych kolorach i różnym natężeniu hormonów. Jednak po 3 opakowaniach nie czułam się dobrze. Poprosiłąm lekarza o zmianę i wtedy dostałam Rigevidon i ... Stosuję go od 2002 roku, czyli teraz już 7,5 roku i nie widzę żadnych objawów ubocznych. Czuję się świetnie, miesiączka trwa teraz 2 dni i pojawia się regularnie jak w zegarku, cerę mam idealną. W wakacje, kiedy okres nawet tak krótki, nie jest mile widziany, po prostu nie robię 7-dniowej przerwy i po problemie. Lekarz powiedział że jak na razie nie widzi żadnych powodów, abym je odstawiała. Jak dla mnie Rigevidon jest idealny, oczywiście każdy organizm jest inny, ale ja je polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Rigevidon prawie 3 lata , dla mnie są jak najbardziej Ok od samego początku od dnia dzisiejszego zero skutków ubocznych , waga stała i stoi w miejscu a do tego wszystkiego jeszcze cena niska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila 33l
Ja biorę Rigevidon od 5ciu lat waga ok. libido słabe,owłosienie może trochę mocniejsze, piersi teraz nabraly "ciała" niestety od pół roku zaczęły się bóle miesiączkowe,objawy jak w ciąży okazało się,że mam silnie ukrwioną macicę.Spowodowały to zbyt wysokie hormony. Lekarz zalecil zmianę na inne jeszcze nie wiem jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicri
Ja Rigevidon brałam 7 lat. Wszystko było w porządku ale po ciąży źle zniosłam powrót do tabletek. Z powodu zbyt wysokiego poziomu hormonów lekarz zmienił mi tabletki na Yasmin. Póki co nie narzekam, owłosienie w normie, nie mam bóli miesiączkowych. Ani po jednych ani po drugich tabletkach nie zauważyłam spadku libido (albo to zasługa męża ;) Mam jeszcze opakowanie Rigevidonu z datą ważności do czerwca 2013 roku więc mogę je odsprzedać bo na pewno już go nie wykorzystam. Mój nr gg 13916767.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktos do sprzedania rigevidon w normalnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie wszystko ok tylko lipido spadlo i takie poczucie nieatrakcyjnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo reklam asequrelli się naogladalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12a5
Brałam Rigevidon przez trzy lata i powiem,że bardzo byłam zadowolona, bo czułam się dobrze i nie miałam żadnych skutków ubocznych, poza jednym :) oczywiście przytyłam i to sporo! Ale też nie do końca jestem pewna czy to wina tylko Rigevidonu ponieważ choruje na niedoczynność tarczycy i podejrzewam, że to bardziej przyczyniło się do moich zbędnych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zaczelam przyjmowac pierwszy raz tabletki antykoncepcyjne rigevidon. Czy to normalne,ze miesiaczke mam juz 8 dzien i nadal jest obfita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam ten środek antykoncepcyjny przrd ciążą i nie miałam żadnych skutków ubocznych nawet cera się poprawiła. Po kilkuletniej przerwie ponowmie lekarz mi go zalecił lecz po ciąży coś musiało się w moim organizmie zmieniło gdyż pojawiły się stany depresyjne, szybko odrastające ,twarde owłosienie , przyrost wagi i mimo morderczych treningòw i diety cieżko się pozbyć. Pojawiły się wypruski i spadek libido.Obecnie po 2 opakowamiu mimo przerwy ni pojawia się krwawienie. A co do przedłużającego się krwawienia na początku przyjmowania tabletek również miałam przedłużającą się miesiączkę. Jak będzie ďlużej to trwało i będzie dalej obfita to zgłoś się do leksrza bo może Ci nie służą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten rigevidon dla mnie to jakas porazka, w ciagu 10miesiecy jak go bralam przytylam ponad 10 kg, wczesniej bralam cilest albo yasmin czy nawet poznie yasminella przez lata i nic nie tylam. Po tym rigev owlosienie stalo sie mocniejsze i twardsze, do tego stalam sie strasznie nerwowa i impulsywna. Odstawilam to swinstwo i wrocilam do yasmin. Moze i drozsze ale dla mnie zdrowsze, mam tylko nadzieje ze rowniez strace te 10 kilo ktore utrudnia mi zycie, zawsze nosilam rozmiar S albo XS teraz ciezko mi sie zmiescic w M, zdaza sie ze pasuje mi L....Koszmar jakis z tym rigevidonem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie, czy jeśli zacznę brać rigevidon od 3 dnia okresu to nie będzie jakiegoś problemu? Dopiero rozpoczynam swoja przygodę z tymi tabletkami, nie wiem czego się spodziewać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×