Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaonaonaona22

seks bez prezerwatywy

Polecane posty

Gość onaonaonaona22

Kochałam się z moim partnerem kilak dni przed spodziewaną miesiączką bez żadnego zabezpieczenia. Mielismy chwilę pokochac się, a skończyło się tak, że skończył we mnie. Nie zdążył wyciągnać. Czuję, że boli mnie podbrzusze, tak jak miałabym dostac za kilka dni okres, ale tak czy inaczej bardzo się stresuję. Jakie jest prawdopodobieństwo, że moglismy wpaść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo :)
małe jak to było przed miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
ok, super. Uspokoiłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak długie masz cykle
i ile prze @ była wpadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
cykle mam nieregularne, czasem sa 35 dniowe, a ostatnio to nawet ok 40 dni. Seks bez prezerwatywy był w 25 dniu cyklu. Czułam dośc dużą wilgotnośc w tym dniu, ale nie wydaję mi się zebym miała owulacje bo sluz nie był rozciągliwy. Sama już teraz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cykle mam nieregularne, czasem sa 35 dniowe, a ostatnio to nawet ok 40 dni. Seks bez prezerwatywy był w 25 dniu cyklu" Gratulacje! :) Wybieraj już imię. :) A jak już urodzisz i cykle nadal będą takie nieregularne, a skończyłaś już 18 lat to będziesz mogła nawet tę nieregularność skonsultować z ginekologiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
mam 22 lata. Ale tak jak pisałam nie było sluzu takiego rozciągliwego. Było co prawda bardzo wilgotno, ale sluz raczej byłe lepki. Najgorsze jest to, ze wczoraj bolało mnie podbrzusze, a dokładniej po prawej stronie i to wszystko. Nie czuję się jak bym była przed okresem :( Zawsze piersi sa nabrzmiałe, boli podbrzusze i ogólnie czuję, ze powinnam dostac okres, a tu do dzisiaj nic :( Czy jest mozliwe że pomimo braku rozciągliwego sluzu wskazującego na owulacje, mogło dojść do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llleee
Gratuluję mamusiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto przy dlugich cyklach moze byc kilka owulacji, ja tak mam . I nawet dzien przed planowana miesiaczka moze sie przytrafic, jest tez jajeczkowanie na Jonasza, czyli zupelnie dodatkowe. Zbadaj sie, zrob test po ok minimum14 dniach , a najlepiej po 20 od stosunku , jesli wczesniej nie dostaniesz okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
A co ze sluzem? Przeciez odczas owulacji wystepuje taki rozciagliwy. Mój sluz raczej był lepki. Ale było bardzo mokro, to mnie martwi. Po ilu dniach od tego współżycia mogę zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I nawet dzien przed planowana miesiaczka moze sie przytrafic, jest tez jajeczkowanie na Jonasza, czyli zupelnie dodatkowe." Mogłabyś podrzuć jakiś link mówiący o tym schorzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
perwersja, mogłabyś odpowiedzieć na moje pytanie? Co z brakiem odpowiedniego śluzu, który mógłbyw skazywac na owulacje? Kiedy mogę zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż często
przed moim okresem kończy we mnie, właściwie nasza jedyna metoda to przerywany,a przed okresem do końca:) i tak już parę lat:) Ale cykle mam regularne - 28dniowe, raz na pół roku albo rok spóźni mi się może jeden dzień...Poza tym dobrze znam swój organizm. Ale na twoim miejscu, przy tak nieregularnym cyklu - nigdy bym się tak nie bawiła jak ty.... no chyba, że mieliście nadzieję: co ma być to będzie... Jak dla mnie możesz być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
A co ze sluzem? Przeciez przy owulacji wystepuję sluz, ból jajników itd. U mnie nic takiego nie było. Poza tym było to po 20 dniu cyklu. Stresuję się jak cholera. Okresu nadal nie mam, ale pewnie to za wczesnie jak na mnie bo mam nieregularne miesiączki/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test możesz zrobić już. Co do śluzu to guzik mnie to obchodzi. :p Pytanie czy wcześniej lub później zaobserwowałaś śluz płodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
sluzu płodnego nie zaobserowałam ani przed tym ani po tym dniu. Tak, jak pisałam było bardzo wilgotno w tym dniu. To miało miejsce dopiero kilka dni temu wiec pewnie test jeszcze tego by nie wykrył, za szybko. Cykle mam nieregularne, tak naprawdę to w ostatnich miesiącach nie zaobserwowałam owulacji, więc nigdy nie wiedziałam kiedy owulację w danym cyklu miałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie na test może być jeszcze za wcześnie. Zasugerowałam się ostatnim 40-dniowym cyklem. Który dzień cyklu jest teraz. Konsultowałaś nieregularne cykle z ginekologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
dzisiaj jest 30 dzień cyklu, współzycie miało miejsce dokładnie 26, a nie w 25 dniu cyklu. Czyli 4 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moje oko
Autorko, skoro masz tak nieregularne cykle, a do tego nie prowadzisz ich dokładnych obserwacji, lepiej było nie polegać na (żadnym) refleksie partnera... Ze śluzem każda kobieta ma inaczej, generalnie uczucie "bardzo wilgotno" jest oznaką okresu płodnego, niestety. Chyba że jakiś stan nietypowo-chorobowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
nie konsultowałam z ginekologiem nieregularnych cykli. Wiem, powinnam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
niedawno miałam grzybice pochwy, która leczyłam. Więc moze dlatego tak wilgotno było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję zapisać się od razu w poniedziałek. Nie wiem na ile to, że nie zauważyłaś owulacji przez ostatnie miesiące jest zgodne ze stanem faktycznym, ale jeśli rzeczywiście ich nie ma, do tego masz długie i nieregularne cykle to nie jest to raczej powód do radości. :) Tyle w tym dobrego, że prawdopodobnie w tym cyklu nie zaszłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
czyli mogę być spokojna bo raczej nie wpadlismy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojna nie. :) Tym bardziej, że ten spokój może Ci się kiedyś odmienić w żal, że teraz nie wpadłaś. Ja na Twoim miejscu odczekałabym 14 dni od stosunku, zrobiła test ciążowy, a następnie udała się do ginekologa, żeby sprawdzić przyczynę zaburzeń cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moje oko
Perwersja dobrze radzi. Ale zastanawia mnie jedno - bo zakładam, że z grzybicą pochwy byłaś u ginekologa: dlaczego nie zgłosiłaś mu przy okazji tych nieregularnych cykli? Dlaczego lekarz sam o to nie spytał, tzn. o Twoje cykle? Wydaje mi się, że to rutynowe pytanie przy każdej wizycie u ginekologa (data ostatniej miesiączki itp.)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareeeen
ja tez sie kochalam na chwile przed miesiączka, tez sluzu plodnego nie zaobserwowalam, jajniki mnie nie bolały, a teraz w pokoju obok bawi sie moj roczny juz syn. kazda kobieta jest inna i roznie moze byc, zwlaszcza przy takich cyklach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
ok, dziękuję za informację. Mam nazieję, że na dniach okres sie pojawi. A teraz przede mną kilka dni życia w stresie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona22
podałam date ostateniej miesiączki, ale ginek nie pytał czy sa regularne i co ile. Zadał tylko pytanie kiedy była ostatnia miesiączka, a jak byłam u ginek to było w okolicach 14 dnia cyklu. Na pewno wybiore się do ginek z tym problemem. Teraz czekam z niecierpliwością na okres. Ktos pisał o tym, że "wpadł" tuz przed okresem, jestes pewna, że to wtedy doszła do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kareeeen
jestem pewna na 100% bo wtedy to byl nasz jedyny raz. Meza dlugo nie bylo - byl na szkoleniu we francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×