Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domiiiiiiiiiiiiiiii

seks bez zabezpiecznia 6 dzień cyklu

Polecane posty

Gość domiiiiiiiiiiiiiiii

mam pytanie. uprawialam seks z chlopakiem w ciagu 6 dnia cyklu a moj cykl trwa 26-27 dni. seks byl bez zabezpieczenia skonczyl we mnie. 6 dni po stosunku mam metaliczny posmak w ustach. czy to mozliwe ze zaszlam w ciaze? jakie są szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiiiiiiiiiiiiiiii
dodam jeszcze że skonczyl mi sie okres i to był pierwszy dzien po okresie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna garbata zocha
metaliczny posmak mialam jak bylam w ciazy z blizniakami..:) ale jak to byl 6 dzien cyklu to chyba nie masz sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie wiem
Nastepna Juź za tydzien poczujesz ruchy,to z cała pewnościa ciaźa. Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna garbata zocha
sleeping,bo ten zarodek jest cialem obcym a skoro to obcy to on moze byc np z metalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryyyella
Za wcześnie na jakikolwiek objaw ciąży. Przy cyklch 26-27 dniowych owulacja wypada ( w idealnym wypadku) na 13 dzień, ty się kochałaś tydzień przed owulką, ale według mnie to były dni płodne. 6 dzień, plemniki zyją do 3 dni ( nie do tygodnia to jakis mit) więc do 9 dnia w Tobie mogą pozostać..Trudno stwierdzić ale na pewno jest większe ryzyko, aniżeli taka sama sytuacja w ciągu dni niepłodnych. Według mnie ryzyko jest..małe co prawda ale jest. Najlepiej jeśli a) 2tyg po stosunku zrobisz test ( dla zaspokojenia pierwszego"niepokoju") B) zrobisz test w dniu spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiiiiiiiiiiiiiiii
chce dodac ze juz dzis robilam testy dwa i sa negatywne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryyyella
to wydałaś niepotrzebnie pieniądze. Najwcześniej powinno się robić w dniu miesiączki. Ten mój wariant sprawdza się jedynie przy testach co mega wczęsnie wykrywają. A ile masz( w zasadzie ile macie) lat???dziecko było by problemem, czy mogło by być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spóźnionaaaa
Gabryyyella dokładnie nie będę tu powielać Twoich słow. zrób pre-test najlepiej 10 dni po stosunku chociaż wykrywa juz 6 dni po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spóźnionaaaa
Czemu w ogole bez zabezpieczenia? jesli teraz wszystko bedzie wporządku musisz mieć nauczkę, że wiecej tak być nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryyyella
@spoznioooona, Spoko zawsze cytat mozesz zrobic:P:) @perwersja, chyba jej chodziło o 6 dni po stosunku..tak mysle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryyyella
true:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spóźnionaaaa
6-7 dni po zapłodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryyyella
tzn sprostowanie. Przy cyklach trwających 27 dni, 6dc to już płodny. Przy cyklach np 32-35 to niepłodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryyyella
cd mojego posta- tak przynajmniej u mnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela7410
każdy organizm jest inny, czemu mówicie że to byl dzien nieplodny? Niekoniecznie. Znam mnóstwo kobiet które zaszły w ciąże podczas okresu, przed czy zaraz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiiiiiiiiiiiiiiii
robilam test najczulszy ... dziecko by bylo probleme. po prostu mam 20 lat i wiem z seksem bez zabezpieczenia trzeba sie liczyc z odpowiedzialanoscia.. ale 3 lata uprawialam z... i teraz nagle mnie ponioslo. cholera. dziecko to powazny problem. nie poradze sobie!! dziewcyzny pomozcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro drogie panie, ale w pierwszej fazie cyklu nie da się określić dni niepłodnych ;( w fazie fo-li-ku-lo-tro-po-wej mówimy tylko o bezpłodności względnej. więc nie można powiedzieć, że 6 dzień jest niepłodny, bo tego nigdy nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spóźnionaaaa
te dni są tylko teoretycznie niepłodne bo owulacja może się przesunac i plemniki w pochwie mogą przeżyc do 3 dni. Dni niepłodne są po owulacji. Chociaż ja nie wyobrażam zeby nadal używać tylko metody kalendarzykowej bez zabezpieczenia mechanicznego czy hormonalnego. Jesteśmy w XXIw drogie Panie. Nawet najbardziej regularny cykl może się rozregulować. Jestem tego żywym przykładem okres miałam zawsze jak w zegarku a teraz przesuniecie aż 9 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiiiiiiiiiiiiiiii
ale dziewczyny to jest naprawde mozliwe ze zaszlam... wiem ze to jest niedojrzale to co zrobilam.. ale naprawde nie proadze sobie. nie klamie nie wymyslam sobie. tego plodu nie moge wydac na swiat.. zalamie sie totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiiiiiiiiiiiiiiii
jak mam usunąć... niby jak.. któraś z was probowala? prosze o pomoc.. naprawde jestem zdesperowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jestem beznadziejnie glupia bo zawsze myslalam ze nieplodne sa tuz po okresie i tuz przed. Pomyslalam tak na przykladzie mojego organizmu poniewaz po okresie nie mam wcale tam "mokro". na szczescie nie uprawiam seksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×