Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magie 20

Seks do końca?

Polecane posty

Myślicie że seks do końca naprawde jest taki fajny i tak różni się od stosunku przerywanego? Niedlugo zaczniemy wspolzyć z moim chlopakiem bo właśnie zaczynam tabletki i wydaje mu się że zależy mu na takim właśnie seksie do końca kiedy będzie mogł we mnie skończyć, bardzo go kocham ale nigdy się tak nie kochałam. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lego*
widzisz kochana ja tez biore tabletki zeby moj słodziutki mogl konczyc we mnie a przed naszym 1 razem to był i moj i jego 1 raz....to powiedział ze moze lepiej prezerwatywa sie lepiej zabezpieczyc bo sie bał az kiedys spontanicznie doszło do naszego 1 razu i powiedziałam ze jesli chce to mozemy wspólzyc z prezerwatywa chociaz nie widze potrzeby to powiedział ze nie ma mowy:) wiec sama wynioskuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lego*
to cudowne jak chłopak konczy w tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha...
co w ty fajnego że sperma się z ciebie wylewa i śpisz na mokrym prześcieradle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
acha...to trzeba odpowiednio sie przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lego*
ojeju no sa tego minusy nikt nie kaze ci spac na mokrym przescieradle ale to jest przynajmniej dla mnie takie hmmm całkowite oddanie...cos intymnego...nie wiem jak to wytłumaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co pozniej zrobic ?? Przeciez to się właśnie ze mnie wyleje ... mam czekac az mnie wytrze czy jak? Mascie jakieś sposoby na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wycieram chusteczka do higieny intymnej, potem biore prysznic... co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lego*
przeciez nie wszystko sie z ciebie wyleje....ja zawsze mam niedaleko łozka chusteczki i dyskretnie sie wycieram a przeciez albo po prostu daje mojemu słonku buziaka i ide do łazienki lekko sie podtrzymujac ...facet rozumie takie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akurat moj facet rozumie, po seksie oralnym sama go wycieram wiec nie ma problemu tylko nie czuje sie dziwnie ze spermą w środku, to musi być bardzo niekomfortowe uczucie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze mnie rzadko się cos wylewa chyba, że wstanę ;) to logiczne. Ale zazwyczaj to z Moim Miśkiem leżymy sobie tak z pół godzinki przytuleni...potem idę do łazienki oczywiście wiąść prysznic. Ale chusteczki mam zawsze w pobliżu. Seks do końca jest super! nie wiem dziewczyny jak wy ale ja czuję takie zimno jak on kończy we mnie To takie super uczucie też tak macie?:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magie20 tej spermy wcale nie czuć...że masz ją w środku. Naprawdę. Ja już się przyzwyczaiłam, na początku trochę piekło, ale teraz jest wporząsiu :) Radzę nie kończyć w pozycji Ty na górze a on na dole bo wtedy wszytko się wyleje na niego i wtedy to będzie niekomfortowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież sperma to tylko troche gęstszego płynu... nie róbmy problemu tam gdzie go nie ma. fruti- ja i moj partner często konczymy na jeźdźca i jakos nic nam nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti co Cię piekło?? Już się nie mogę doczekać aż zaczniemy to robić i wkońcu nie będę musiała myśleć o ciąży itp tylko będę się mogła na maxa wyluzowac. Bardzo jestem ciekawa jakie to uczucie kiedy facet w tobie konczy ale jak będę widziała mine mojego Miśka to chyba będę bardzo szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anteczka
ojj my tez na jezdzca czesto konczymy i nie ma problemu tez polezymy i na lezaco nic sie nie wylewa....az sie nie moge doczekac jak Misio wroci za dwa tygodnie :(:(:(:(:( bedzie ostro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magie 20
tabletki nie chronią w 100% przed ciążą...było tu niedawno parę topików o tym jak dziewczyny biorąc tabsy zaszły w ciążę (stosowały regularnie,nigdy nie zapomnialy wziąć tabletki,nie wymiotowały ani nie miały biegunki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ... chcę już o tym nie myśleć ale taka już moja natura, wcześniej nie mogłam się nigdy przez to wyluzować do końca ale nie brałam wcześniej tabletek. Teraz mam faceta którego bardzo Kocham i chcę mu sprawić jak największą przyjemność a myśle że to bardzo duży dowód na to że mu ufam bez granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha...
tu nie chodzi o zaufanie,że w razie wpadki chłopak pomoże ci wychować dziecko....tu chodzi o to żeby tego dziecka nie mieć....dziecko powinno być chciane i zaplanowane a nie z wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodziło mi o takie zaufanie. Chodzi mi o to że ufam mu na tyle że chcę aby był ze mną najbliżej jak się da wtedy kiedy będzie szczytował chce być z nim i żeby mnie czuł i ja jego. A jeśli chodzi o wychowanie dziecka to jestem pewna że by był ze mną... bedzie już zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do 100% pewności ja się niczym nie przejmuję dzieckiem) biorę te tabletki po to żeby go nie mieć. Zawsze kiedy się kochamy z miśkiem to do końca. Od 6 tabletki już zaczęliśmy. Na początku schizowałam, że to nie działa ale teraz pff wierzę w nie :) magie20 poprostu jak skończyłam w pozycji na jeźdzca to to zaczynało wypływać i coś mnie piekło w środku, takie dziwne uczucie ale to było na za pierwszym razem jak pierwszy raz we mnie zakończył, teraz już jest Ok. A to jest uczucie... kurczę no nie wiem jak to opisać. Mnie to osobiście bardzo podnieca, jak on we mnie kńczy tu czuję takie zimno tak w środku nagle, zresztą sama niedługo zobaczysz! Super uczucie! W ogole bez prezerwatyw już jest super, wszystko się czuje Ciebie to bardziej podnieca i chłopaka,a jak jeszcze kończy w Tobie to już w ogóle frajda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada91
Ehh, kochane... to jak chłopak we mnie kończy jest wspaniałe i naturalne. A sex przerywany to zły pomysł, każdy chłopak po jakimś czasie odejdzie. Jest równierz możliwość wyspąpienia różnych schorzeń u naszych misiaków i w przyszłości może mieć z TYM problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na wirtualną zabawę. Jestem Martyna z http://sextelefon.top/ Powiem wprost, czekam na twojego k****a. Wejdź w moją piździoszkę i przekonaj się jak to jest, zadzwoń, czekam maleńki, wejdź we mnie, chcę ostro jęczeć, tylko dla Ciebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ma ochotę na wirtualną erotyczną zabawę? Witam Odważana i bezpruderyjna - Joanna 20 latek. Tutaj znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sextelefon.co.pl/6.html - Gwarantuje super rozkosz i moc podniecającej zabawy! Zapraszam na sex pokazy skype, sex telefon, cybersex, sex fotki i sex filmiki Zrobimy to wspólnie i niegrzecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Seks bez zabezpieczeń jest najbardziej naturalny.:) Od trzeciego lub czwartego dnia po prawidłowo wyznaczonej owulacji (nie z kalendarzyka, tylko na podstawie objawów-śluzu, temperatury, moczu lub śliny) można to robić bez prezerwatywy aż do miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z poprzedniczką :) Sama tak robię i jestem zachwycona. Używam do pomocy komputera cyklu, dzięki temu wiem, ze nie pomylę się w interpretacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×