Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kroliczek pleyboya

seks podczas miesiaczki

Polecane posty

Gość kroliczek pleyboya

czy jest bezpieczne kochac sie podczas miesiaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek pleyboya
no bo sie zastanawiam mialam przerwe w braniu i dzisiaj wzielam tablentke pierwsze opakowanie i kochalam sie ze swoim facetem i nie wiem czy to mnie chroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A fuuujjjj
Jak to podczas okresu.To obrzydliwe i grozi krwotokiem, bo macica się wtedy obniża i facet może ją uszkodzić.Nie wolno pod żadnym pozorem. Najpierw się do edukuj, a później bierz za sex.Niby jakim cudem byś miała zajść?Chyba że jesteś wyjątkiem i masz jajeczkowanie podczas okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek pleyboya
ej sory kazda kobieta w pierwszy dzien okresu nie ma obfitych prawie w ogole nie lecialo a tak w ogole w pierwsze dni mam masakryczna ochote;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak każda chyba ma ochotę, ale też uważam że to obrzydliwe i niebezpieczne dla ciebie.Chcesz krwotoku dostać?Zastanów się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu by nie
na "indianina" też jest fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannaanna
co??? jakiego krwotoku....? hahaha rozbawiłyście mnie dziewczynki. same się douczcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannaanna
może jeszcze czerwonki się dostanie ? :D:D:D haha...no nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o zadnym krwotoku tez nie slyszalam nigdy a duzo czytam na temat zdrowia kobiety. Jedynie wiem otym ze sex w czasie okresu najczesciej powoduje zakazenie bakteryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannaanna
poczytajcie sobie... Przypomnijmy, że miesiączka to czas, w którym z macicy na zewnątrz organizmu usuwany jest nadmiar tkanek powstały na wypadek ciąży. Ponieważ nie dochodzi do zagnieżdżenia zapłodnionej komórki jajowej, wszystko co w trakcie pierwszej fazy cyklu zostało wyprodukowane, by ją przyjąć (nadmiar śluzówki i naczyń krwionośnych), zostaje usunięte. W czasie miesiączki macica jest jakby żywą raną, a z dróg rodnych wypływa krew i złuszczone tkanki. Jak w przypadku każdej rany, jest ona otwartymi wrotami dla drobnoustrojów, które mogą przez nie wniknąć do krwi, a wraz z krwią do całego organizmu. W tym czasie szyjka macicy jest lekko rozwarta (by z wnętrza macicy mogły przez nią wypływać wydzieliny miesiączkowe), tym bardziej wrota stoją otworem. Nietrudno się domyśleć, że penis, jako że nie można go w pełni zdezynfekować, wprowadzony w głąb pochwy, może przenieść najróżniejsze chorobotwórcze drobnoustroje. Podczas miesiączki mogą one dużo łatwiej zainfekować wnętrze macicy, niż w pozostałe dni cyklu. W tym czasie kobieta szczególnie jest narażona na zakażenie, zwłaszcza wirusami roznoszonymi drogą płciową, np. wirusem HIV. To samo w drugą stronę. Ze wszystkich wydzielin, to właśnie kontakt z krwią chorego człowieka najbardziej grozi zarażeniem. Są choroby utajone - chory nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest ich nosicielem. Najgroźniejszymi są roznoszone przez krew wirusy: HIV i żółtaczki, w tym wirus nieuleczalnej (nieduży procent ludzi reaguje na leczenie) żółtaczki typu c, który powoli dewastuje wątrobę. I o ile wirusem HIV trudno się zarazić, jeśli nie miało się przypadkowych kontaktów seksualnych ani do czynienia z krwią innego człowieka, o tyle wirus żółtaczki typu c, niedawno wyodrębniony, dość długo zarażał podczas jakichkolwiek zabiegów, gdzie dochodziło do naruszenia tkanek, także u dentysty, gdyż stare sposoby dezynfekowania narzędzi nie niszczyły go. Czasem uaktywnia się dopiero po kilkunastu a nawet dwudziestu latach, a do tej pory ktoś nieświadomie może zarażać. Tyle straszenia. Oczywiście, gdy dwoje ludzi jest blisko, przez wiele lat, jeśli nie mają powodów, by szczególnie uważać (np. gdyż wiedzą, iż jedno z nich jest nosicielem wirusa), trudno uniknąć tak bliskiego kontaktu, który ewentualnie grozi przekazaniem zarazków (choćby wirusów zwykłego zaziębienia). Mające zaufanie do siebie pary czasem decydują się na seks w trakcie miesiączki, np. wtedy, gdy są stęsknieni po długiej rozłące, a ponowne spotkanie przypada nieszczęśliwie na czas okresu. Wtedy, aby nie poplamić pościeli, łóżka, czy czegoś tam, podkładają gruby ręcznik. Trudno wtedy o pełną swobodę w czasie gry miłosnej, choć pewnym rozwiązaniem jest tampon, który wyjmuje się w ostatnim momencie. Ważne jest, by mężczyzna przed stosunkiem szczególnie zachował wtedy maksimum higieny (to znaczy umył członka wyjątkowo dokładnie). Ale wiele par nie lubi i unika seksu w tym czasie, zwłaszcza, że część kobiet nie najlepiej się wtedy czuje, a narządy płciowe są obolałe. Niektórzy jednak uważają, że to świetny czas, bo zabezpiecza ich przed ciążą. I wydawałoby się, że faktycznie, bo to czas najbardziej oddalony od owulacji (niby nie ma ryzyka, że jeszcze się nie skończyła, ani, że już się zaczęła), a wydzieliny miesiączkowe, te obfite, są dość zabójcze dla plemników. Jednak przy krótkim cyklu może tak być, że śluz płodny pojawia się podczas miesiączki, choć raczej pod koniec. Istnieje także owulacja prowokowana, czyli pod wpływem silnych emocji, także związanych z seksem, wtedy dochodzi do uwolnienia komórki jajowej z pęcherzyka Graffa przed czasem. Tak więc miesiączka nie zabezpiecza w stu procentach przed zapłodnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek pleyboya
"Istnieje także owulacja prowokowana, czyli pod wpływem silnych emocji, także związanych z seksem, wtedy dochodzi do uwolnienia komórki jajowej z pęcherzyka Graffa przed czasem. Tak więc miesiączka nie zabezpiecza w stu procentach przed zapłodnieniem." haha ale to chyba zadko sie zdarza wiec nie rozumiem po co to wysylasz..a co do krwotoku to pierwsze slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiaczka w ogole nie zabezpiecza przed ciaza!!!!!! Ustalmy-kazde zblizenie, powtarzam-kazde, to potencjalna ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze słyszysz, bo ile masz lat?? Uwierz starszym, a jak nie ryzykuj i to prawda co napisał ktoś wyżej, że podczas miesiączki kobieta o wiele bardziej jest narażona na przeróżne infekcje dróg rodnych chyba, że wyparzysz facetowi penisa, ale chyba sie nie zgodzi na to :P Chyba o tym słyszałaś, że podczas miesiączki trzeba o wiele bardziej dbać o higienę osobistą, żeby nie dostać żadnej infekcji albo zapalenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroliczek pleyboya
evela01 ty chyba jaja sobie robisz kazde zblizenie ..na bank nie w ogole po co sie bierze tabsy skoro mozna zajsc zastanow sie;> to jest zadki przypadek 1 na nei wiem 1000 kobiet ci zajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochotę na sex telefonik! Jestem młodziutka i ostra, możesz powiedzieć mi wszystko co chcesz, czekam na twój telefon kochanie, jestem Kamila 22lata, czekam na http://www.sextelefon.twojweekend.com/ zadzwoń i chodźmy się bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może troche offtop ale jak nudzi się Wam seks z partnerką to warto spróbowac czegos innego. Nasz związek uratowały sex telefony. Zacząłem od profesjonalistek z http://boginiesexu.pl/ a one tak mnie wyuczyły, że teraz swoją żonę doprowadzam do orgazmu przez telefon. Mówie Wam fajna odmiana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeżeli kobieta ma wszystkie cykle w ciągu roku dłuższe niż 28 dni, za bezpieczne bez obserwacji można uznać pierwszych 5 dni cyklu.Jeśli trafiają jej się cykle krótsze, pierwsze 3 dni.Podczas współżycia w te dni oboje partnerzy powinni szczególnie dbać o swoje zdrowie i higienę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: http://www.netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×