Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks przed okresem,bez zabezpieczenia

Polecane posty

Gość gość

Jestem 3 dni przed okresem i jeśli uprawialam seks z moim partnerem bez zabezpieczenia to jaka jest szansa że moge być w ciąży ...prosze o odpowiedz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna bo obojętnie jaki masz cykl i jak bardzo nieregularny to z pewnoścuią nie miałas już dni płodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uważam , ze nie :) Ale znam ten lęk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz za ile dni masz okres.Chyba byłaś u cygana i cię sprawdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"żadna bo obojętnie jaki masz cykl i jak bardzo nieregularny to z pewnoścuią nie miałas już dni płodnych " Kompletna bzdura. Nigdy nie wiadomo kiedy miesiączka się pojawi. Ja zaszłam w ciążę w 45 dniu cyklu. Według Twojej teorii w żadnym wypadku nie powinnam być w ciąży, bo jak to tak? 15 dni po terminie spodziewanej miesiączki? Szansa na ciążę zawsze jest, jeśli się nie obserwuje dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wychodzę z takiego założenia, nigdy nie ma 100% pewności. Trzeba się zawsze zabezpieczać albo po prostu liczyć się z ryzykiem zajścia w ciąże. Szanse raczej duże nie są więc nie ma się co martwić jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim seks był z wytryskiem w środku, czy przerywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli okres wystąpi normalnie lub będzie delikatnie spóźniony to możesz być spokojna. Były to dni niepłodne, więc możliwość zapłodnienia nie istnieje. Zresztą sama bardzo łatwo możesz wyznaczać fazy cyklu. Niekonieczniel musisz interpretować temperaturę czy obserwować śluz. Kup sobie po prostu tester na ślinę np Afrodytę. Wystarczy na około 2 lata, więc moim zdaniem bardzo się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym testerem na ślinę to dobry pomysł. Nawet jeśli stosunek był przerywany to w fazie podniecenia wydziela się preejakulat w którym mogą znajdować się plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam cykle 31-33 dni o od ok 28 dnia cyklu zawsze kochamy się "do końca". Kochamy się tak od 8 lat i nie zaszłam przez to w ciążę. Mamy już jedno dziecko, więc bezpłodni nie jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są to dni niepłodne, dlatego nie zaszłaś. trzeba jednak pamiętać ze nawet mając regularne cykle owulacja może się w końcu przesunąć i to sporo. Dlatego warto wyznaczać je sobie na bieżąco. Najlepsza jest metoda objawowo-termiczna, kalendarzyk można sobie w buty wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. metoda obj term jest bardzo dobra. Sama ją stosuję. Pomagam sobie komputerem cyklu - cyclotestem. Interpretuje za mnie pomiary i dzięki temu wiem, ze sama się nie pomylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Chyba, że masz: a) nieregularne okresy ale skoro pokusiłaś się o napisanie że okres powinnaś mieć za 3 dni to opcja jak rozumiem do odrzucenia. b) wydarzyło się coś co opóźni ci cykl a czym jeszcze nie wiesz wtedy fazy się wydłużą, cykl też wtedy jest szansa ale sorry ilu kobietom się to zdarza? Moim zdaniem masz małe szanse jakby tak z 1 na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do cyclotestu. Również go posiadam i jestem mile zaskoczona. Kupiłam go ze względu na cenę ale szybko przekonałam się ze jest bardzo skuteczny. Nie ma sensu przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu kochać się bez zabezpieczeń , lepiej kupić gumki np na www.prezerwatywy.biz i nie martwić się o ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze kocham się przed okresem do końca Nigdy nie zaszlam w ten sposób w ciążę Szanse równe zeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka pewnie już dwa okresy miała po napisaniu tego posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy, jak długo trwał stosunek, jak głęboko włożył i czy się z nim kochałaś, czy tylko "uprawiałaś sex".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz mieć dzieci, jak brylanty, stosuj kościelne środki anty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×