Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malikk

seks przed wizyta

Polecane posty

czy mozna uprawiać seks dzien ( a wlasciwie noc) przed wizyta + usg? czy nei wplynie to jakos niegatywnie na badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NgLka----> 🖐️ :) 🌻 Oczywiście, na wyniki laboratoryjne wpłynie. Na marginesie - stary dowcip: Studenci medycyny mieli na zajęciach badać pod mikroskopem własna ślinę. Jeden student zrobił koleżance kawał i podmienł jej próbke na szkiełko ze swoją spermą. Profesor ogląda kolejno próbki studentów i słucha ich opisów. Przy tej studence mówi zaskoczony: - Pani to chyba nie myje z rana zębów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Pan
Panie dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecipeci-k
jakis tepy ten profesor;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Pan
ciekawe hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie postu malgosi. jakies ok 3 lata temu chciala zrobic cytlogie. dr mowila - 7 dni bez seksu. ja jakos wytrzymalam z parterem. po ok 3 latach, teraz znow poszlam na cytologie (bylam po miesiaczce , a ze to badanie kontrolne- skorzystam, bo nie bede drugi raz w kolejce od 7:30 stac.) w domu mi sie przypomnialo \"o nie wspolzyciu jakis czas\". chlopakiem rozmawialam nt seksu, keidy ost raz byl u nas. no i wyszlo ze seks byl w pon (czasem zapominam kiedy byl seks) , a badanie w srode. ale wynik 2,bez zarzutow, bez globulek dziewczyny na innym forum (juz bardziej doswiadczone) zastanawiaja sie czemu nie mozna uprawiac seksu przed badaniem cytologicznym i lekarze kaza robic przerwe. przeciez to chyba nei wina plemnikow, a chyba dr odrozni sperme od wymazu kobiety. a moze jednak zakloca to caly wymaz, i wynik jest trudny do odczytu i ciezko stwierdzic grupe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsfdgsfg
Heh! No to pierwsze słyszę że trzeba się wstrzymać z seksem. Nigdy żaden lekarz mi o tym nie powiedział! A raz robiłam cytologię rano po nocy gdy kochałam się z partnerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsfdgsfg
Uwagi o wstrzemięźliwości dla dobra precyzji wyników nie było też w oficjalnej ulotce którą rozesłano do kobiet w moim mieście zachęcając do badań. Było tam tylko info o tym na ile dni po i przed miesiączką najlepiej jest się przebadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikitra
a moglabys napisac ile dni przed a ile po warto robic cytolgie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz. to badanie ma byc kontrola po laparoskopii czyli w zasadzie zwykle badanie na fotelu + usg. Co do cytologii mi lekarka nakazala jedniodniowa wstrzemiezliwosc... widze ze dosc spory rozrzut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy od klasycznego zaczyna byc wirtualny seks. Często korzystam z sex telefonu na stronie http://sextelefon.org.pl/ i mogę sobie bardzo polecić ten seks telefon. Dziewczyny są na prawdę klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Przed zwykłą wizytą ginekologiczną wstrzymałabym się ze współżyciem 1-2 dni, a przed badaniem cytologicznym 3-4 dni.Zawsze tak robiłam i zawsze wyniki wychodziły prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pochwie zostanie sperma.Chyba ze w gumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×