Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość crunchips

seks w przerwie miedzy tabletkami...?

Polecane posty

Gość crunchips

Witam, chcialam zapytac czy ktos wie (bo ja nie moge tego doczytac w ulotce) cos na temat wspolzycia podczas przerwy 8 dniowej w braniu tabletek? Czy jestem zabezpieczona? Biore novynette, moze to nie miec znaczenia, ale pisze tak na wszelki wypadek. Moze ktoras z czytelniczek bierze i wie cos na ten temat? Czekam na odpowiedz, zalezy mi na czasi ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa ma trwać 7 a nie 8 dni w związku z czym przy 8mio dniowej przerwie zabezpieczenie jest wątpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crunchips
OK, 7 dniowa przerwa (blad w pisowni) ale wtedy skutecznosc jest zapewniona? Tzn skoro odkladamy hormony, to rozumiem ze jestesmy tak "nafaszerowane" ze to wystarcza na te 7-mio dniowa przerwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crunchips
ngLka, moze to glupie pytanie ale teraz mnie to nurtuje... jesli ost tabletke jem w np srode to nastepna zaczynam tez w srode????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w skrócie.w ciągu 7 dni organizm odpoczywa od hormonów ale nie jest możliwe wystąpienie owulacji, jeśli po 7 dniach przerwy na nowo przyjmiesz tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ostatnią tabletkę wzięłaś w środę, to:1 dzień przerwy: czwartek2 dzień przerwy: piątek3 dzień przerwy: sobota4 dzień przerwy: niedziela5 dzień przerwy:poniedziałek 6 dzień przerwy: wtorek7 dzień przerwy: środakolejną tabletkę bierzesz PO 7 dniach przerwy, czyli w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crunchips
No to pieknie, bo z tego co pamietam to chyba bralam je w 7 dniu przerwy ;( tzn do tej pory wszystko bylo OK, nie jestem mama;) moja gin wprowadzila mnie w blad w takim razie...no coz. ngLka jestes wielka, dziekuje bardzo za wszelkie udzielone mi informacje, ja oprocz teorii (z ulotki, hi hi) lubie zasiegnac rad i opinii praktykow ;) Choc, wydaje mi sie, ze Ty jestes teoretykiem (lekarz??) i praktykiem. Niemniej jednak, pozdrawiam i jeszcze raz dzieki wielkie, jesli jeszcze wpadnie mi jakies pytanie to napisze tutaj na forum, mam nadz ze moge liczyc na Twoja odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni 666
wystaczy zapamietac ze zawsze pierwsza tabletke z kazdego opakowania bierzesz tego samego dnia...np jak pierwsza wziełam w czwartek, to ostatnia zawsze bedzie w srode i kazde opakowanie bedziesz zaczynac od czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli brałaś o 1 dzień za wcześnie to nic się nie stało. Gorzej, gdybyś wzięła o 1 dzień za późno. nie martw się.Nie jestem lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na wirtualny seks? MARZY MI SIĘ ORGAZM i każda droga ku niemu jest dobra. Moja muszelka jest taka cieplutka i mokra, że aż się prosi o pieszczoty. Tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sex-rozmowy.pl/dorota_sex_telefon.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×