Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANIOLEK1986

seks w trakcie i od razu po okresie!!!!

Polecane posty

Gość ANIOLEK1986

czy moglam zajsc w ciaze gdy uprawialam z chlopakiem seks w ostatnim dniu okresu tzn kochalismy sie bez prezerwatywy ale wytrysk nastapil poza mna czy jest mozliwe ze zaszlam w ciae nie mam zadnych objawow ale jakos sie boje bo w sumie pierwszy raz od 2 lat kochalismy sie tak dlugo bez zabezpieczenia i jestem teraz w kropce pomozcie!!!!!! zgory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam tak ze
ja mialam tak ze 2 dni po okresie zaszalm w ciąze to bylo 4 lata temu przestam brac tabsy bo mialam zero ochoty na sex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he
poza nie poza a ciąza moze nastapic ;( ZNAM takie ptzypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moglo
sie troche spermy przedostac do pochwy...zrób test!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fd
moja kolezanka majac 21 lat zaszla w ciaze w 2 czy 3 dzien po okresie...dzis Olenka ma 6 lat:)organizm kobiety jest skomplikowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama również zaszła w ciąże dzien po okresie.I lekarz jej wtedy powiedział że nigdy nie ma pewnosci co do tyc dni płodnych i niepłodnych.Bo spotkał się już z wieloma przypadkami gdzie kobitki zaszły w ciążę w dni niepłodne Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarytka
sluchaj ja tez takie obawy mam.. tzn w dzien po okresie kochalam sie bez zabezpieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad
Z corka zaszlam dokladnie nastepnego dnia po okresie, z synem 2 dni po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarytka
boze no to ladnie... boje sie... nie chce miec dziecka...nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad
Ale nie martw sie,to ze niektore z nas tak zaszly , nie znaczy ze i Ty musisz:) Dla pocieszenia powiem Ci, ze w tych moich dwoch przypadkach maz konczyl w srodku.Wczesniej, kiedy wychodzil w pore nigdy nie doszlo do zaplodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assyia
Anilek, a jak sie bzykalas to o czym myslalas ?? jak ci dobrze ?? moglas troszkie wiecej uwazac, a nie teraz panikowac... poczekaj troszkie i zrob tes.. nie denerwuj siebie i ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad
Assyia , a cos Ty taka nerwowa? Mnie ona nie denerwuje, i innych odpowiadajacych wydaje mi sie tez nie.Znalazla sie moralizatorka, i co lepiej Ci sie zrobilo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarytka
chcialabym sie dowiedziec jak to jest naprawde kiedy najwieksze jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze... przed okresem czy po???????????????????????????????????????????????? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kilka razy kochalam sie z chlopakiem jak okres mi sie konczyl mialam plamienia niewielkie i nie jestem do tej pory w ciazy i zawsze podczas okresu byl do konca, wiec, zalezy w jakiej fazie okresu jajeczko wyplynie razem z krwia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad
Odpowiedz na te pytanie to bedzie tylko teoria, w praktyce jak sie okazuje jest inaczej.Nie panikuj, postaraj sie czyms zajac , za jakis czas zrob test i bedzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assyia
wiecie co az mi wstyd jak czytam takie wypowiedzi... dziewczyny majace po 20/24 lata ktore zastanawiaja sie czy jest mozliwe ze sa w ciazy.. ludziska myslcie nad tym co robicie !!!!! zabezpieczajcie sie: sa tabsy prezerwatywy itd itp... czemu nie uzylas prezerwatywy?? bo nie lubisz, czy dlatego, ze mieliscie uwazac, a moze twojemu panu nie chcialo isc sie kuipic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritam
nie kazda moze kochac sie z prezerwtywa, nie kazda chce sie truc chemia!!!! Jesli sie kochasz to znasz konsekwencje...a ja zadalam tylko pytanie czy teoretycznie ejst mozliw zajscie w ciaze na 2 dni przed planowanym terminem okresu...czy ktos tak mial...tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assyia
A skad >>> denerwuja mnie wypowiedzi " nie chcebyc w ciazy, nie teraz " ot wszystko !!! kazdy czuje sie dojzaly aby sie kochac, ale zeby wziasc sie w garsc i logicznie pomyslec, stawic czola ewentualnej sytuacji to juz problem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciiii
assuria jak cie denerwuja wypowiedzi to tu nie siedz i nie czytaj... nikomu tutaj nie jestes potrzebna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciiii
nie do konca to znaczy ze nie doszedl tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciiii
nie do konca to znaczy ze nie doszedl tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assyia
kochana - wolnosc slowa - nikogo nie obrazilam i bede robic i pisac to co mi sie podoba :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciiii
no i ja tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny jesli
jesli zaszylyscie w ciaze podczas lub zaraz po @ to chyba macie bardzo krotkie cykle, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny jesli
czy normalne okolo 28-30dniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczekkkk
jesli chodzi o dni nieplodne przed okresem to ginekolog i ktorego bylam powiedzial mi ze tylko nieplodne sa 4 dni pred okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny jesli
'Tylko nieplodne' no czyli przed samym okresem sa nieplodne. No to ja nie wiem jakim cudem zachodzi sie dzien przed okresem albo w trakcie okresu...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczekkk
pisze to, co mi powiedzial ginekolog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×