Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks z prezerwatywą w ostatnim dniu miesiączki

Polecane posty

Gość gość

Hej, jestem bardzo zaniepokojona i chcę poznać opinię innych kobiet na ten temat. W ostatni dzień okresu uprawiałam seks z chłopakiem (pierwszy raz). Założyłam mu prezerwatywę, powiedział, że jest dobrze założona. Doszło do wytrysku w gumce, kiedy był jeszcze w środku. Nie pękła i nie zsunęła się. Teraz mija miesiąc, mój cykl, który ostatnio miał 28-31 dni już ma 38 dni. Co prawda kiedyś miałam nawet 42 lub 44 dniowe cykle. Myślicie, że jest prawdopodobieństwo ciąży? Lepiej poczekać z robieniem testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie pękła ani się nie zsunęła to powinnaś być spokojna jeśli chodzi o niechcianą ciąże. miesiączka może się spóźniać z wielu przyczyn. Może po prostu spóźniła Ci się owulacja. Właśnie dlatego warto na bieżąco wyznaczać sobie fazy cyklu. Mozna dzięki temu szybciej wychwycić różne anomalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za przyjemność pierwszy raz w gumie i w czasie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze to opóznienie moze byc związane ze stresem :) jeśli nic sie nie stało z prezerwatywa to nie ma sie co bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Często u kobiet rozpoczynających współżycie dochodzi do rozregulowania cyklu.A jeszcze ten stres związany z lękiem-moim zdaniem niepotrzebnym-przed niepożądaną ciążą.21 dni po stosunku, który podejrzewasz o "zajście" zrób test.Jestem pewna, że negatywny wynik Cię uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff, dziękuję Wam trochę jestem uspokojona ;) Minął już ponad miesiąc od stosunku, dziś 42 dzień cyklu, a prawie rok temu miałam nawet cykl 44 dni... Na razie wynik testu negatywny, a okresu wciąż brak. Tylko te objawy charakterystyczne i dla wczesnej ciąży (miałabym 6 tydzień) i przed miesiączką... Pewnie zrobię jeszcze jeden test za tydzień, jeśli nic się nie zmieni, ale na razie spróbuję się zrelaksować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lęk przed ciążą pojawił się dopiero wtedy, kiedy się zorientowałam, że to już tydzień spóźnienia, ale moje cykle mogą trwać dowolnie od 28 do 44 dni. Najwyżej wpływ mogło mieć zmiana w diecie i aktywności fizycznej, trybu dnia i nocy po wakacjach itp... Czy to może mieć wpływ na cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tak, to wszystko może mieć wpływ na cykl.Miesiączka normalnie występuje 10-18 dni po owulacji, lecz jeśli nie było jeszcze owulacji, miesiączki prawdopodobnie też nie będzie.Kiedyś miałam cykl 89-dniowy-i w ciąży nie byłam.Do lekarza trzeba iść, jeśli miesiączki nie ma przez 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gdybyś była w 6 tygodniu ciąży, test na 99% by ją już wykazał.Dla wszelkiej pewności możesz zrobić badanie beta-hcg z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej była mowa o wyznaczaniu faz cyklu. Dziewczyny jak to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×