Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goscianka123

seks z zabezpieczeniem w czasie dni owulacji

Polecane posty

witam.mam takie pytanie,moze moglaby mi ktoras pomoc. kochalam sie z narzeczonym w okresie owulacji,mniej wiecej w polowie cyklu, z zabezpieczeniem. po stosunku dokladnie zbadalismy czy aby gumka cala,nie zsunieta ani nic. no i wszytsko ok. uzywamy tylko prezerwatyw,tabletki z przyczyn zdrowotnych odpadaja. teraz wize ze mam troche podwyzszona temperature, i bola mnie jajniki mocno. tu musze zaznaczyc ze conajmniej 5 razy w roku mam przeziebiony pecherz i bol jajnikow jest na porzadku "dziennym"jednakze zaczelam sie zastanawiac czy moze przypadkiem dzidzia?osobiscie to wolelismy jescze poczekac z tym z dwa latka,ale nachodza mnie dziwne mysli. nie lubie sobie wmawiac rzeczy takich i prosilabym o pomoc:) a i mam stwierdzona i nie leczona niedoczynnosc tarczycy. i kiedys tam lekarz powiedzial mi ze niedoczynnosc wiaze sie z problemami w zajsciu wciaze. czekam niecierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
gdybyś nie obrażała boga to byś nie miałą tych problemów. wystarczy że wyznasz mu swoje grzechy on ci przebaczy i zostaniesz uzdrowiona. pozdrawiam będę się za ciebie modlił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp22
a robilas juz test? jesli nie to zrob, wtedy bedziesz pewna. ja mam niedoczynnosc tarczycy i mam problemy z zajsciem w ciaze :-(.tak wiec radze ci zebys zaczela sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robilam. do okresu mam jescze tydzien.ale chodzi mi o to pytanie czy w zasadzie jak prezerwatywa na 100% byla cala nie peknieta to czy jakiekolwiek prawdopodobienstwo jest.???? tak wiem ze musze brac hormony na niedoczynnosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp22
jesli byla cala to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
Prawdopodobieństwo zawsze istnieje, ale w tym przypadku jest tak minimalne, że nie ma sensu się zamartwiać. Myślę, że nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjj
nie masz szans na ciąże - czekaj na okres spokojnie bo przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly19876
Witam, ja też chciałabym prosić o radę. Jestem 5 dni po spodziewanym terminie okresu. Kochałam się z narzeczonym (jednak prezerwatywa nie zsunęła się ani nie pękła na pewno). Ponieważ zawsze jednak jakies ryzyko jest, postanowiłam zrobić test ciążowy. Wykonałam BOBOTEST (wykrywający ciąże przy st. 10 mlU/ml). Widoczny jest tam jakis cien - słabą kreskę polu testowym. Aby sie upewnic wykonałam równoczesnie BOBOTEST płytkowy (25 mlU/ml). Na nim pojawiła się tylko jedna kreska w polu kontrolnym. CO mam o tym myśleć? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jescze jakies inne objawy?temperatura,bolace piersi? mimo wszytsko mysle jednak ze dobrze zalozona prezerwatywa daje jakas pewność ze dzidziusia nie ma. nie peknieta ani nie zsunieta. co do testow jakis rok temu tez robilam , zrobilam trzy bo pierwszy pokazal jakis przechodzacy "cien na drugiej kresce. oczywiscie w ciazy nie bylam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khannah
mysle, ze na razie nie ma sie, co martwic. jak pojawia sie inne objawi i brak okresu - idz do lekarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga,dzis przedyskutowalam ta sprawe z narzeczonym i doszlismy do wniosku ze po to sa prezerwatywy- byumowzliwic stosunek bezpieczny i "do konca".chodzi o to ze jesli prezerwatywa na 100% jest cala i nie zsunieta...czyz nie mam racji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozliwe to jest. zbadaj sobie po za tym temerature. mozesz sie martwic (lub nie)jak caly czas bedzie ponad 37 przez jakis tydzien np. bo to jest najbardziej znaczacy symptom z tych mniej znaczacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia911
kochaliśmy się ostatnio z chłopakiem mniej więcej w połowie cyklu z prezerwatywą, nie było żadnych niespodzianek, nic nie pękło, nie zsunęło się, ale mam trochę stracha, bo okres spóźnia mi się już tydzień, mam podwyższoną temperaturę (36,8 - 37,3) i bolą mnie jajniki i czasem czuję skurcze w podbrzuszu. możliwe, żebym była w ciąży? pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Chcę być Twoją suczką. Tutaj zobaczysz moje fotki i kontakt: http://seksnumer.pl/sex-telefon-basia.html Wiem, że tylko jako uległa suka mogę osiągnąć orgazm. Chcesz by Twoja niewolnica nie marudziła tylko pokornie wykonywała nawet najbardziej wyuzdane zadania. Jestem gotowa! Wystarczy kilka mocnych lub wulgarnych słów a staję się suką. Gdy wejdę w ten stan możesz ze mną zrobić wszystko co zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
W dni płodne seks jest tylko tak bezpieczny, jak Twoje dodatkowe zabezpieczenie-Harri Wettstein, twórca programu NFP SymptoPlus do wieloobjawowej analizy cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: http://www.netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×