Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Serowaty śluz, świąd i ból

Polecane posty

Gość gość

Hej. Od kilku dni zaczely mnie swedziec okolice cewki moczowej. Do dzis świąd jest na tyle duzy ze odczuwam z tego powodu ogromny ból. W dodatku mam bardzo gęsty serowaty niczym twaróg sluz z pochwy. Wizyta u gin.dopiero w środę a chcialabym sie dowiedzieć czy ktoras z was tak miala, jaki moze byc powod i czym zalagodzic bol? Dodam ze nie boli mnie podczas oddawania moczu, wiec to nie zadne zapalenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że chyba po tej wycieczce do środkowej Afryki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba wyzej- to nie sa zarty wiec twoj kawal o Afryce nie wyszedl.. nikomu tego nie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj może w aptece, na pewno mają jakieś maści na świąd, ale tak czy siak nic więcej Ci nikt raczej nie poradzi, dopiero ginekolog stwierdzi, co tak naprawdę Ci dolega. Być może zaraziłaś się grzybem gdzieś, to bardzo łatwo złapać. (oczywiście bez złośliwości) Zajdź do apteki i zapytaj i czekaj na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpewniej masz infekcję grzybiczą. Mogą Ci pomóc płukanki np Tantum Rosa czy jakoś tak. Ale bez leków na receptę się nie obejdzie raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzybica, która wcale nie trzeba się nigdzie zarazić. Do czasu wizyty może pomóc probiotyk ginekologiczny (jakikolwiek, zapytaj w aptece, tutaj zaraz będzie pięćdziesiąt reklam) i krem clotrimazolum do smarowania, ale jeśli wizyta jutro to wstrzymaj się. Lekarz przepisze coś skuteczniejszego na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Leki bez recepty to tylko półśrodki, które działają ale raczej w sytuacji kiedy infekcja jest dopiero w fazie rozwoju. Na tak zaawansowanym etapie faktyczna ulge przyniosa tylko leki celowane, dobrane po zbadaniu przez ginekologa. Pamiętaj jednak o probiotyku po zakończeniu leczenia, ja stosuje z reguły tygodniową kuracje Lactovaginalem na odbudowanie flory bakteryjnej, by infekcja nie powróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz typowe objawy grzybicy pochwy-ale na pewno może to stwierdzić tylko lekarz, mnie przy podobnych objawach, tylko raczej o mniejszym nasileniu pomogło smarowanie clotrimazolum i dopochwowo invag. W sumie wszystko stosowałam jakieś 10 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×