Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitka81

sex 1 dzień po okresie

Polecane posty

Gość kitka81

Błagam! Pomóżcie, bo odchodzę od zmysłów :( okresy mam raczej regularne, od 30 d0 34 dni. Ostatni okres zaczął się 8 a skończył 12 lipca. 13 kochałam się bez zabezpieczenia. Czy ciąża jest możliwa? :( Test zrobiony dziś - 1 kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvfgdfgfdg
jest możliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaszłaś
na 100% więc spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlitka
oj przestan! to jest dzien nieplodny ! ja wczoraj uprawialam sex tez bez zabezpieczenia a bylam dwa dni po okresie..... to wypada dzien nieplodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka81
fgvfgdfgfdg -> dlaczego tak myślisz? moglam mieć wtedy jajeczkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WALCIE JEJ GLUPOT
ja w 1 dzien po okresie zaszlam w ciaze dzis mala ma 4 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka81
dzięki wszystkim za sensowne odpowiedzi :) oby do okresu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlitka
a skonczyl w tobie?? ja tego unikam nawet jak mam nieplodne, jakos tak mi dziwnie heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlitka
NIE WALCIE JEJ GLUPOT - nie sciemniaj i nie strasz dziewczyny, ale dla swietego spokoju zawsze to robz gumka przynajmniej nie bedziesz sie martwila potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka81
cykle mam dość długie - na pewno ponad 28 dni. Najczęściej 30, 31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssssykkkk
Teraz zauwazylam ze masz dlugie cykle, wiec nie powinnas wpasc, ja mialam cykle 26 dniowe. Natepnym razem uwazaj jak nie mozesz sobie pozwolic na wpadke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajście w ciąże w gruncie rzeczy nie jest wcale taką łatwą sprawą.. komórka jajowa jest zdolna do zapłodnienia tylko przez 24 h... biorąc pod uwagę że plemnik żyje do 72h (3 dni) to stosunek musiałby nastąpić max 3 dni przed...żeby pojemniczek przeżył..w dni płodne środowisko wewnątrz jest korzystniejsze dla plemnika, więc możne tak siedzieć sobie..ale jak jajeczka nie ma to i on nie ma co tam robić.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czesto w ten sposob kochalam i jakos nie mam ani brzucha ani brykajacych babli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka81
pierwszy i OSTATNI RAZ kochałam się bez zabezpieczenia :( alkohol zrobił swoje i odebrał mi rozum :( teraz tylko modle się o okres, ale stres robi swoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka81
a kiedy test? dziś rano, 15 dzień od stosunku - 1 kreska. Mogę mu wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlitka
kitka, czy twoj partner skonczyl w tobie'?? czy wyszedl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlitka
nie bój sie, 1 dzien po okresie jest na pewno nieplodny, jesli masz regularne cykle oczywiscie :) bo owulacja wypada po srodku cyklu wiec ty bylas daleko przed.....ale mimo wszystko czuje komfort uprawiajac sex z gumką.... np, dziś :)::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka81
Zawsze się zabezpieczam, ten raz był wyjątkiem. wiem, że nic nie usprawiedliwia głupoty i jestem w stanie ponieść wszelkie konsekwencje. Po prostu boje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlitka
nie bój sie! jestem pewna ze nie zaszlas w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlitka
moze okres ci sie zbliza i dlatego masz bóle w podbrzuszu :) jest okey nie martw sie ! i pamietaj nie rob tego po pijaku , nie warto, to jest chwila, wiem, ale pozniej mozesz zalowac bardzo, akurat teraz mialas szczescie ze to byl 1 dzien po okresie, a jakby to byl dzien owulacji?? ale mysle ze juz nigdy nie bedziesz kochac sie bez gumki, niepotrzebny ci stres! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia000
po okresie jest jeszcze chyba ok 3dni nieplodnych czy jakos tak wiec mozna sie ruchac ale lepiej wytrzymac :) mi tam jakas pisala ze w nieplodne 5 dni po zakonczonych plodnych mozna zajsc !! czy to wogole jest mozliwe !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa434343
witam :0 zaczne od poczatku mam 19 lat, cykle od 27 do 29 jesli sie bardzo stresuje to spoznia sie kilka dni kochałam sie z chłopakiem 6 dnia cyklu, sluz owulacyjny zauwazyłam 12 dnia cyklu, ból tez wystapił tego dnia niby ok, bo z zabiezpieczeniem a jednak nie do konca, bo pow mi ze jak skonczył to sperma nie była tylko w zbiorniczku tylko wyzej tez, zostało jakies 3/4 cm do konca gumki, i boje sie czy cos sie nie wydostało;/;/ mam takiego schiza ze wogole nie spie od 3 dni dzis jest 30 dzien mojego cyklu i nic, jutro robie test;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze dziewczyna ma długie cykle nie znaczy że raz zdarzy jej się krótszy, jest mnóstwo czynników które na to wpływają. Nie można wykluczyć ze akurat wtedy mogły zaczynać się dni płodne, ciezko o jajeczkowanie bo nawet endometrium nie było gotowe na przyjęcie zarodka ale dni płodne przy cyklach 24/25 dni przypadają na czas zaraz po okresie. Szanse nie wielkie ale sugerowanie się tylko dniami, zamiast prowadzić pomiary temperatur i śluzu, często prowadzą do nie oczekiwanej ciazy bo organizm często płata figle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam pytanko... mam nieregularne miesiączki, a nawet dwa razy w miesiącu po 2 dni ( mam tak od jakiś 3 miesięcy, wcześniej miałam regularne, jednak strasznie bolesne) to czy mając ostatnio właśnie 2 dniowa miesiączkę i uprawiając seks bez zabezpieczenia gdzie mój partner doszedł we mnie mogę być w ciąży?? Jakie jest prawdopodobieństwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dup/czyło bez zabezpieczenia to się zaciązyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupczyło?? Masz tak bogate słownictwo?? Ja współżyje ze swoim 8 letnim partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak taki młody trafił do starej dziury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż takie poczucie humoru masz?? Chyba na złe forum trafiłeś / aś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz nieregularne cykle to jest to możliwe. Powinnaś się na bieżąco obserwować, tzn wyznaczać fazy cyklu. Jeśli sama masz z tym problem, mozesz sobie kupić mikroskop owulacyjny np Afrodytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×