Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sandra88

sex 8 dnia cyklu

Polecane posty

Gość sandra88

czy sex 8 dnia cyklu przy cyklach 27 28 jest bezpieczny ?? (bez zabespieczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
bez zabespieczenia jest zajebiscie bezpieczny,co innego jakby byl bez zabezpieczenia to moze by cos z tego bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra88
bardz zabawne !!! tu chodzi o dni płodne !!! usmiałam sie ze to masakra !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
to moze najpierw uzupelnia swa wiedze zanim zacznisz sie pieprzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulujemy dzidizusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra88
widze ze masz problem!!!! nie wiesz po co jest to forum !!!! gdyby kazdy znał odpowiedz na swoje pytania to tego forum by nie było !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
sandra88 no widze ze jestes bardzo inteligentna jak na takie pytania szukasz odpowiedzi na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
Myśle że 8 dnia to juz nie jest tak bezpiecznie poniewaz jest to blisko owulacji a plemniki maja długa przezywalnosc srednio 72h a w ekstremalnych przypadkach nawet do 10dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak już pisałam w tamtym
temacie: plemniki mogą przeżyć w pochwie nawet do 7 dni Biorąc pod uwagę to, że dni płodne są w połowie cyklu - u Ciebie ok 14 dnia, to dodaj sobie 7+8 i będziesz wiedzieć, czy było bezpiecznie. Ja w ogóle nie mogę zrozumieć tej "mody" na seks bez gumki. Jak facet ci wmawia, że mu gorzej w gumce, to możesz go jedynie wyśmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie. Uznacie może że jestem głupia ale...strasznie się boje, w domu już świruje i musze kogoś zapytac...otóz od ponad roku brałam tabletki anty. Logest ale w ostatnim czasie przerzuciłam się na Yasminelle podobno dużo lepsze... zaczełam je brac normalnie po tygodniowej przerwie. W piątym dniu ich brania miałam kontakt seksualny z moim chłopakiem. Normalnie bym się nie bała bo logest to były sprawdzone tabletki... a co do yasminelle takiej pewności nie mam. Współżylismy bez dodatkowych zabezpieczeń dlatego teraz bardzo sie boje, że moge być w ciąży... od tego czasu minęlo pare dni ale strasznie boli mnie w dole brzucha, tak troche jak przed okresem i zastanawiam sie czy to może być ciąża...Jeżeli teraz zrobiłabym test to i tak raczej nic nie wykaże prawda ??? Denerwuje się ponieważ nie wiem czy to naprawde ciąża czy moze jakis efekt oboczny tych tabletek, w końcu biorę je dopiero nieco ponad tydzień .... Co o tym myślicie ? Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
Jeśli zrobilas wszystko tak jak zalecil Ci lekarz i tabletki brałaś regularnie to wszystko jest dobrze i nie potrzebnie sie przejmujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy kiedy masz owulację, ale można założyć, że gdzieś pomiędzy 11 a 15 dniem cyklu (o ile nie masz skrajnie krótkiej lub długiej fazy poowulacyjnej). Biorąc pod uwagę max. przeżywalność plemników, czyli 6 dni (średnio 3-4), to 8 dc jest już u Ciebie dniem potencjalnie płodnym i radziłabym się zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra88
dziekuje bardzo :) ale wydaje mi sie ze jest ok bola trasznie mnie sutki i prawy jajnik a @ powinnam dostac w poniedziałek i wszyscy mowia ze te objawy to na @ a nie na ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na telefoniczny seks? Jestem bezpruderyjna, mam na imię Ania, najgorętsza laseczka na http://sextel.ovh/ i zapraszam na sex telefon lub luźne pogawędki.Jestem dostępna o każdej godzinie ! zapraszam panów i panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×