Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosia9555

Sex bez zabezpieczenia w dni plodne

Polecane posty

Gość gosia9555

Hej Z moich obliczen wynika, ze mialam wtedy dni plodne. Niestety razem z chlopakiem uprawialismy sex bez zabezpieczenia 2 dni pod rząd. Wytrysku wewnetrznego nie było, jednak podczas ostatniego stosunku chlopak wyjal czlonka ze mnie i doszedl na zewnatrz po ok 4 sekundach. Od tamtego czasu obiecalam sobie, ze teraz kazdy stosunek bedzie z zabezpieczeniem. Strasznie sie boje, nastepnego dnia zwymiotowalam podczas podrozy, teraz choruje na gardlo i jest mi strasznie slabo. Okres ma przyjsc za ok 7 dni. Czy jest duza mozliwosc ze jestem w ciazy? Zdarzenie te mialo miejsce 6 dni temu, więc chyba za wczesnie na jakies oznaki ciazy. Test zrobie po terminie planowanego okresu. Jeszcze jedno pytanie czy jak przyjdzie okres w terminie to oznacza, ze nie jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś być zadowolona z akiego ruchoania więc po co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, że każdy organizm kobiety jest inny. Ja zaszłam w ciążę tydzień po wyliczonych 'dniach płodnych" (przy regularnych cyklach itd.) więc te "reguły", które mi wpajano i "wiedza" zdały się na nic. Teoretycznie po stosunku, który opisujesz nie powinnaś być w ciąży, ale.. no właśnie.. Zrób test beta hcg, wykazuje już nawet bardzo wczesną ciążę. Nie polecam Ci testu, szkoda pieniędzy. przyklad.. robiłam test w poniedziałek, wyszedł negatywny, w srodę byłam już na badaniu krwi - beta hcg (koszt caałe 18zł - więc żaden) i okazało się, że to już 5 tydzień ciąży! Oszczędz sobie po prostu nerwów i głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie robi aby zaciążyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email Zaufania k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .pl w w w. n e t p o r a d n i a .pl 58 6 915 915 Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh....szanse na zapłodnienie są, ale niewielkie. Jeśli chodzi o dni płodne to ich się nie wylicza a wyznacza na podstawie np śluzu. Jeśli nie potrafisz tego robić kup sobie specjalny tester np na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby jak ze śliny można wyznaczyć dni płodne? Interpretując śluz to rozumiem, ale ślinę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sole mineralne zawarte w ślinie krystalizują się pod wpływem hormonu lh. Widać to w powiększeniu pod postacią "paprotek". To tak w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesmeralda
Ja bez zabezpieczn cztery lata i nie zaszlam w ciaze,to pewnie juz nie zajde,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nie płodna tylko lalka do dymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesmeralda
Chyba jestem plodna,mam dziecko juz,haha,wiec jestem kobieta,jakos tak wychodzi widac trafiam na nieplodne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesmeralda
Nie gniewam sie na ciebie,bo przemawia przez ciebie gorycz niemocy plodnosci,starasz sie zgnoic przez to przypadkowe osoby,szukaj winy w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Mam 18 lat i poszukuje milego Pana z kultura osobista na sex telefon. Tutaj są moje fotki i nr tel:http://sexphone.pl/32.html. Jesli podobnie jak ja strasznie podnieca Cie cos takiego zadzwon, a obiecuje, ze moje jeki podczas masturbacji sprawia, ze poczujesz sie jak w niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.27 sole mineralne zawarte w ślinie krystalizują się pod wpływem hormonu lh. Widać to w powiększeniu pod postacią "paprotek". To tak w skrócie. Dzięki za wyjaśnienie. Zamówiłam sobie ten tester i faktycznie widziałam już pierwsze paprotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nawet przy stosunku przerywanym w dni płodne jest pewna możliwość zajścia w ciążę, choć nikt Ci nie powie jak duża.Pewna ilość płynu nasiennego (tzw.preejakulat) może się wydostać z ciała mężczyzny już przed wytryskiem, w sposób praktycznie niezauważalny.Dlatego lepiej obserwuj swój cykl, a w dni najbardziej płodne zrezygnuj ze współżycia lub ZAWSZE stosuj prezerwatywę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Testery ze śliny są przede wszystkim proste, szybkie i stosunkowo niedrogie.Nie sprawdzą się jednak u kobiet, które w ciągu ostatnich 3 miesięcy były w ciąży lub stosowały antykoncepcję hormonalną albo hormonalne leczenie.Zdarzało mi się czasami, że tester nie pokazywał owulacji kiedy inne objawy na nią wskazywały, albo przeciwnie-pokazał bardzo ładną "paprotkę" w czasie ewidentnie niepłodnym (tuż przed miesiączką).Dlatego ja radzę standardowo obserwować śluz albo/i temperaturę, a wskazówki ze śliny traktować pomocniczo-gdy inne objawy są trudne do interpretacji.A najlepszy program do analizy cyklu to NFP Sympto Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę seks wirutalny, często korzystam z sexu przez telefon ze strony http://seksnumer.pl/brunetki.html ... trochę się wyluzuje i tylko dzięki sex telefonom jeszcze nie rozwiodłem się z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ps.Dni płodnych się nie "wylicza." Tak było w czasach naszych prababek! To można tylko zaobserwować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×