Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLEŻANKA1099

sex około owulacji spozniony okres pewna ciaża

Polecane posty

Gość OLEŻANKA1099

Posłuchajcie mojej historii..aż sie wierzyć nie chce cykle regularne dokładnie co 32 dni i tak od poltora roku... jestem mama 3 dzieci najmłodsze ma 5 lat i juz dzieciaków nie planuje.brałam tabletki ale postanowiłam zrobic przerwę na ok 2 lata i zabezpieczac się gumą. W styczniu zaszalałam kurcze..w dni plodne kochalam sie z męzem ,była impreza alkohol zapomnielismy sie i jak pozniej wyliczyłam było to zaraz kolo owulacji..jeszcze tego samego wieczoru badałam sluz był rozciagliwy jak białko kurze przejrzysty..poprostu płodny I co .okres spoznia sie ..schizuje..nie ma go tydzien ,,dwa..jestem pewna jestem w ciaży..zalamka,placz.no ale powoli przyzwyczilam sie do mysli byłam pewna ze ciaza... miesiac okresu nie ma.. nie robiłam testu bo byłam pewna a do gina wybierałam sie na dniach no i poszłam 50 dni brak okresu..usg dopochwowe a TAM NIC NIE MA..CZYSTO..DOSTAŁAM LUTEINE NIE WIERZYŁAM,,ALE SZCZESCIE ALE CO PRZEZYLAM,,NIE MIESCI SIE W GŁOWIE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i właśnie po to są testy
choć jak znam życie to i tak nie uwierzyłabyś wynikowi i nadal upierałabyś się że to ciąża. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo to obchodzi?????
:O wielki mi chalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLEŻANKA1099
zrobiłam test po wizycie u gina..oczywiscie negatywny ale same powiedzcie..co byscie pomyslały na moim miejscu? przy tak regularnym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLEŻANKA1099
chyba Halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i właśnie po to są testy
cóż, ludzkie ciało to nie jest maszyna i ma prawo czasem coś się zmienić. Takie życie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można mieć cykle regularne przez 10 lat i nagle miesiączka może się kompletnie zatrzymać. :o Brak miesiączki nie musi oznaczać ciąży. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLEŻANKA1099
twraz dopiero uwierzyłam ze brak ciaży gdy gin zaprzecył i gdy zrobiłam test,,odetchłam a wiec wyciagnełam nauczke..brac tabsy a jak coś to zaraz robic test aby niepotrzebnie sie nie stresować...jedno wyszło na plus...schudłam przez ten okres 3 kilo..ze steru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLEŻANKA1099
mialo byc stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolllll
to słownik do gier..czesto sa tam brednie wypisywne..mysle ze czesto używa sie słowa odetchłam,albo odetchnełam mysle ze oba poprwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLEŻANKA1099
u mnie tak sie mówi w otoczeniu powszechne to słowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolllll
PERWERSJA ty dziadówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobiaszzzz
alescie zeszlt na temat jak zwykle perwersja rozwala pogawedke,,,co za babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę telefoniczny seks,korzystam z http://www.seks-telefon24.pl/ bo jest tanio i dyskretnie, fajne laski, napalone i robia wszysco co zapragnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy od tradycyjnego jest wirtualny seks. Ja uwielbiamsex telefon i namawiam dziewczyny aby bawily sie dildo - cos cudownego ... http://seksnumer.pl/sex-telefon-julia.html Julciu pozdrawiam cie skarbie, jutro znowu bedziesz wibrator w tyleczek wkładala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okresie okołoowulacyjnym ciąża jest bardzo prawdopodobna (zwłaszcza jeśli faza ta została prawidłowo wyznaczona-na podstawie obserwacji, a nie z kalendarzyka!)-ale nawet wtedy nie ma 100% pewności, że się jest w ciąży.Pewność ciąży daje dopiero 21 dni nieprzerwanie podniesionej temperatury i test pozytywny-z moczu lub z krwi.Uwaga: ciążę można zacząć podejrzewać dopiero, gdy miesiączka opóźnia się o co najmniej 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×