Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cafe Russo

Sex tylko w weekend- oplaca sie zazywac tabletki?

Polecane posty

Gość Cafe Russo

Z Moim ukochanym mam okazje sie spotkac tylko przez weekend - narazie jeszcze je lykam ale chyba je rzuce- wydaje mi sie ze jak na taki rzadki seks- w sam razy bylyby gumki.Czy ktoraz z was jest w takiej sytuacji jak ja? bierzecie pigulki czy jednak zabezpieczacie si einaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozolki
hahaah usmialam sie a co nie oplaca sie czy bardziej bedzie sie oplacalo wychowywanie dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w takiej sytuacji myślę ze zamienię pigułki na spiralę :) prezerwatywy pękają niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe Russo
Nie chodzilo mi o pieniadze- tylko o moje zdrowie, szkodliwosc tabletek.Jesli kochalabym sie regularnie- codziennie tak jak wczesniej, gotowa bylam poniesc skutki uboczne..teraz zastanawiam sie czy to ma sens..skoro tak rzadko sie kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz ze w weekend
tez mozesz zaciazyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozolki
hahaha no dobra koniec smiechów:) sama zdecyduj a najlepiej zapytaj faceta co o tym sadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cafe Russo
domyslam sie;/ dlatego nie mowie,ze chce rezygnowac z antykoncepcji!!!;/ skad w was ta zlosliwosc;/ czytac nie umiecie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozolki
ja jestem złosliwa bo rozdrazniona a pytanie Twoje naprawde mnie rozbawiło:)tylko sie nie gniewaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniowa panienka
ja bylam w podobnej sytuacji tylko ze mialam "schadzki" co 2 tyg :( bralam tabsy ponad 2 lata ale strasznie mnie meczylo ze truje sie a tak rzadko z nich korzystam...przestalam brac i teraz od 2 lat jedziemy na gumkach i jest ok :D o wiele lepiej sie z tym czuje psychicznie ;) a i finansowo tez lzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgrgrgr
Wydaje mi sie ze gumki + srodek plemnikobojczy w zupelnosci wystarczy:) Nie rozumiem dlaczego wszyscy tak chetnie lykaja tabletki, to nie sa cukierki tylko hormony!!! Nie znamy do konca ich dzialania. Kobiety ktore je lykaja sa bardziej narazone na raka piersi i macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozolki
a przez zywnosc modyfikowana genetycznie jestes narazona na raka jelita a przez spaliny i oronzade z bombelkami na raka krtani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgrgrgr
nie pije napojów gazowanych bo to swinstwo Chcecie sie truc? Prosze bardzo:D Pisze tylko ze jesli autorka spotyka sie w wekendy to po co ma brac tabsy? Ja sie od 4 lat zabezpieczam gumka i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnes
Po co sie kochać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody blue
w ogóle się nie opłaca, szkoda organizmu, wiem, bo brałam, rozwalone serce, układ krążenia, ciśnienie, żylaki, zakrzepica, zerowe libido, no i później problemy z powrotem organizmu do normalnego wydzielania, co wszystko ma wpływ na samopoczucie ogromny. Nie używam od wielu lat, mam spokój, organizm dział wspaniale, możesz wybrać spirale albo gumki, albo gumki, kalendarz i środek plamnikobójczy, jakikolwiek układ jest lepszy niż to świństwo. Tak, jest mnóstwo młodych kobiet, które wiedza wszystko, ja mam 40 lat, brałam różne środki, mam 3 dzieci i nigdy więcej tabsów. Dzieci też nie zamierzam już mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobny problem
Ja właśnie stoję przed podobnym problemem...również z moim chłopakiem widujemy się tylko w weekendy, przez 2 lata brałam tabletki, przestalam na rok, używaliśmy tylko prezerwatywy i ostatnio pierwszy raz pękła...poszłam do lekarza dostałam Postinor. Przestraszyłam sie. Lekarz powiedział mi że antykoncepcja ma być skuteczna a to jak czesto sie kochamy to zupełnie inna sprawa. Opakowanie tabletek czeka w szafce ale jaszcze sama nie wiem czy je użyje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na pikantnie- namiętną rozmowę? zadzwoń do mnie, tutaj są moje focie i nr tel: http://seksnumer.pl/sex-telefon-gabi.html Młoda Kotka wprowadzi Cię w świat rozkoszy przy której zapomniesz o codzienności a odlecisz wspólnie ze mną w kraine rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Chcesz usłyszeć jak jęczy albo jak mam mokro ? Mam na imię Martyna i 21 lat, moją fotkę znajdziesz na http://sextelefon.top/ .Musisz do mnie zadzwonić i wtedy się zabawimy tak na maxa że tryśniesz gorąca spermą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Moim zdaniem-nie.Przy seksie tzw."okazjonalnym" wystarczy prezerwatywa i ewentualnie obserwacje cyklu, aby unikać ryzyka w dni najbardziej płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×